Eilsed terrorirünnakud on taas tõstatanud küsimuse, kes või mis on süüdi selles, et Euroopas sellised juhtumid üldse aset leiavad. Ühed leiavad, et migratsioonipoliitika on olnud korralikult läbimõtlemata või ebaefektiivne, teised omakorda leiavad, et Euroopat juhivad pehmod. Samuti rõhutatakse, et tundliku luure- ja operatiivinfo jagamine eri julgeolekuastutuste vahel on ebapiisav või suisa puudulik. Vaata täpsemalt videost!

Jaga artiklit

91 kommentaari

1
1 arvaja  /   19:06, 26. märts 2016
Tanki Ants kõneleb tõtt.
kes on süüdi? Eest poolt on süüdi Tarand, Kallased, Paet, Lauristin jne. Nemad on selle poliitika viljelejad ja tänased tagajärjed on nende kujundatud.
Kohtualla tuleb nad kiiremas korras anda või omakohut rakendada.
A
arvamus  /   21:49, 24. märts 2016
Euroopat juhivad naised ja lapsed(rõivas).,sest nad on rohkem mõjutatavad.Tegelikult juhivad riike Iisraeli kodanikud.Erandiks ei ole ka venemaa.Ameerika kodanikust Venemaa pearabi Berl Lazar sisuliselt elabki kremlis.Peale selle kohtub luurekeskagentuuri kindral Putiniga juba alates 90ndatest aastatest,kui Putinit keegi veel ei tundnud.ta oli lihtsalt üks Peterburi ärimees.Mis asju nad ajavad kogu aeg?Vaadake mida arvab Dr.Daved Duke migratsioonisegaduste tegelikest juhtidest( https://www.youtube.com/watch?v=DFQvkqvMlFk).Euroopat päästaks ainult praeguste juhtide sõjatribunali alla andmine ja seejärel kõik neegrid ja moslemid välja saata.Me ei saa riskida sellega,et jääda lootma integreerumisele.Kui mitte praegused,siis järgnevad immigrantide põlved radikaliseeruvad.Põhjused on väga selged ja elulised.Ükskord saab neid rohkem,kui kohalikke ja siis tekib probleem,et kohalikud ei jõua neid enam toetada.Selle põhjusel tekivad mässud ja kohalike eurooplaste kodudest väljaajamine ja süüdistamine kõiges .Maailma avalikus vaikib täielikult sellest,kuidas neegrid on oma kodudest välja ajanud valged farmerid.Kui kehtestatakse euroopa kalifaat,siis esimese asjana hävitatakse kõik arhiivid ja kirjutatakse ümber ajalugu,mille tulemusena jääb süüdlaseks valge rass ja et tehtut kompenseerida,selleks saavad automaatselt kõikidest valgetest orjad,et heastada nende esivanemate poolt korda saadetud kuriteod.Kui valged on välja suremas,hakkavad toimuma islamistlike usulahkude vahel sõjad valgete orjade pärast.Lahenduseks võib olla valgete kasvatamiseks rajatavad farmid,nagu loomadel.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis