2
fotot

Täna kell 22.30 asub Kanal 2 probleemsaade "C-Komando“ lahendama Marguse muret. Mehe soov oli pealtnäha lihtne - olla isa oma nelja-aastasele pojale. Selle võimaluse oli temalt võtnud lapse ema, kes nõudis mehelt raha juba pelgalt lapsega kohtumise eest.

Margus pöördus C-Komando poole, kuna oli alla jäämas kohtuvaidluses, mis oli kestnud juba poolteist aastat. Tema nelja-aastast poega kasvatas lapse ema, kelle tegude nimekiri oli kõike muud kui eeskujulik. Naisterahvas oli tegelenud enesemüügiga, viibinud narkootikumide üledoosi tõttu haiglas ning saanud ka kriminaalasjas tingimisi karistada.

Asja tegi Marguse jaoks keeruliseks fakt, et ametlikult tema lapse isa ei olnudki. Lapse sündimise ajal oli paar juba lahus ning naine lasi lapse isaks märkida oma tolleaegse uue elukaaslase. See ei takistanud tal aga Marguselt alimente nõudmast. Plaan oli lihtne – kui Margus tahab lapsega kohtuda, peab ta selle eest raha välja käima. Vastasel juhul ta last lihtsalt ei näe.

Kuigi nii Marguse pere kui ka tuttavad soovitasid mehel eluga edasi minna ja laps unustada, ei andnud mees alla. C-Komando abiga asuti last tagasi võitma.

Jaga artiklit

8 kommentaari

L
Lapse huvisid ka arvestatakse???  /   09:35, 24. märts 2016
Tahaks saates teada saada, mis LAPS asjast arvab ja kelle juures elada soovib?
Tavaliselt meil kahjuks LAPSEST sõidetakse oma kisklemistes lihtsalt üle.
N
nonoh  /   07:14, 24. märts 2016
Tüdruk peab teadma, kellega abiellub või perekonda mängima hakkab, sest üldjuhul on laste üleskasvataja ikka ema, naine. Kui tüdruk võtab endale molkuse , saab temast peagi molkus-üksikema, kes süüdistab riiki ja tervet maailma ülekohtus ja raskes elus, andmata endale aru, et on ise oma valimatuses süüdi.
Kui noormeest huvitab vaid tüdruku seksikus, kättesaadavus ja hakkab ajudeta tüdrukuga perekonda mänima või abiellub seksika lollikesega, siis on see tema enda valik. Kes siis on loll?
Süüdista vaid oma lolli valikut.
Aega sul ei olnud valida, ei olnud valikut? Oleks olnud, kui sul mõistust oleks olnud ajus mitte püksis.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis