Adelma Tapia Ruiz ja Christopher DelcambeFoto: Facebook
Toimetas Kristin Aasma 23. märts 2016 11:05
Eilne islamisõdalaste veretöö Brüsselis külvas tragöödiat ja pisaraid väga paljudesse peredesse üle maailma. Zaventemi lennujaams sai surma kahe pisitüdruku ema, Peruus sündinud Adelma Tapia Ruiz (36).

Lennujaamas olid ka Adelma mees Christopher Delcambe ja tema kolmeaastased kaksikud. Aastaid Brüsselis elanud perekond kavatses lennata New Yorki Adelma emale külla, kirjuta nytimes.com.

Adelma vend Fernando rääkis, et lapsed olid läinud välja mängima ja isa jälgis neid, Adelma aga oli jäänud ooteruumi. Siis plahvatas pomm.

Isa Christopher sai plahvatuses vigastada, üks tütardest sai käemarrastusi, teine pääses tervelt.

Ema Adelma aga kaotas elu. „Tema unistuseks oli asutada Brüsselis Peruu restoran ning õppida turundust,“ rääkis Fernando.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

!!! 23. märts 2016 15:10
Džihaadivõitlejale ei ole uskumatu, ammugi mitte veel kristliku koera tapmine mingi patt. Vastupidi, selle eest saab ta Allahi silmis kõik endised patud andeks, pärib oma pommivööga õhku lennates usumärtrina aukoha islamiparadiisis. Ning auväärt hallihabemeliste mullade jutu järgi premeerivat Allah märtrit paradiisis ka veel vähemasti ühesa taevase süütu neitsiga, kellega koos paradiisis igavesti armurõõme nautida ning aega veeta. Need neitsid olevat aga igavesti noored ja nende süütus pidavat igal järgneval päeval uuesti taastuma. Ning pühad auväärt mullad kindlasti ei peta.
mis eesti keel see on 23. märts 2016 13:34
Õtulht oma pealkirjade kõmuliseks tüünimisega ajab oksele.
Eesti keeles on sõnade järjekord alus, öeldis, sihtis,
ehk Kolmeaastased kaksikud kaotasid jne.
EKREt sarjama kanged, aga ise samasugused tropid õnnetuselt plusspunkte noppima.
Siiski-siiski 24. märts 2016 09:37
Kui on vaja midagi rõhutada, võib järjestust ka muuta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS