Maailm

Zaventemi terroris kaotasid kolmeaastased kaksikud ema (10)

LISA KOMMENTAAR

!!! 23. märts 2016 15:10
Džihaadivõitlejale ei ole uskumatu, ammugi mitte veel kristliku koera tapmine mingi patt. Vastupidi, selle eest saab ta Allahi silmis kõik endised patud andeks, pärib oma pommivööga õhku lennates usumärtrina aukoha islamiparadiisis. Ning auväärt hallihabemeliste mullade jutu järgi premeerivat Allah märtrit paradiisis ka veel vähemasti ühesa taevase süütu neitsiga, kellega koos paradiisis igavesti armurõõme nautida ning aega veeta. Need neitsid olevat aga igavesti noored ja nende süütus pidavat igal järgneval päeval uuesti taastuma. Ning pühad auväärt mullad kindlasti ei peta.
mis eesti keel see on 23. märts 2016 13:34
Õtulht oma pealkirjade kõmuliseks tüünimisega ajab oksele.
Eesti keeles on sõnade järjekord alus, öeldis, sihtis,
ehk Kolmeaastased kaksikud kaotasid jne.
EKREt sarjama kanged, aga ise samasugused tropid õnnetuselt plusspunkte noppima.
Siiski-siiski 24. märts 2016 09:37
Kui on vaja midagi rõhutada, võib järjestust ka muuta.
Tõsi 23. märts 2016 12:11
Selge sõnum nii meie presidendi kui peaministri poolt oli, et maha tuleb tampida multikulti vastased, kes on suurem oht kui terror. Terror on seega kaasnev nähtus millega peame leppima. Samuti on kõik ohvrid statistiline paratamatus. Arvestades sellist reaktsiooni oli see euroopa riigijuhtide poolt kokku lepitud strateegia, tulgu mis tuleb, aga oma kohast ja väljaöeldust me enam ei tagane.
copy-paste novembrikuisest Helsingin Sanomatest 23. märts 2016 11:59
Jussi Hallaaho
15. marraskuuta 2015 ·
Helsingin Sanomat HS
·
Tämä oli kahdeksas islamistinen terrori-isku Ranskassa tänä vuonna. Saman mittaluokan islamistisia terrori-iskuja on nähty aiemmin Madridissa ja Lontoossa.
Kaikkien islamististen terrori-iskujen jälkeen sanotaan, että tästä alkaa uusi aikakausi, ja että Eurooppa ei tämän jälkeen ole entisensä.
Tällä kai halutaan joka kerta uskotella itselle ja muille, että kyseessä olisi jollakin tavalla uusi ja ihmeellinen asia. Pariisissa ei perjantaina tapahtunut mitään uutta ja ihmeellistä, eikä siitä alkanut mikään uusi aikakausi. Kuten kaikkien islamististen terrori-iskujen jälkeen, nyt marssitaan vähän aikaa pelkoa vastaan ja suvaitsevaisuuden puolesta ja keksitään joku je-suis-Paris-juttu, jota edistysmieliset voivat jakaa Fb-taustakuvana. Lisäksi voidaan vähän kiristellä aselakeja ja kiusata kantaväestöä.
Sitten pöly laskeutuu ja tämä ikävä puheenaihe jää Kim Kardashianin takapuolen ja muiden tärkeämpien juttujen alle, kunnes muutaman kuukauden jälkeen mohammed taas mestaa, ampuu tai räjäyttää jossakin. Sitten taas Eurooppa astuu uuteen aikakauteen, eikä mikään ole enää entisellään, eikä pelolle saa antaa periksi, eikä rajoja saa sulkea, koska sitä kuulemma terroristit juuri tavoittelevat.
nüüd saab 23. märts 2016 11:40
moslemi pärdikud adopteerida
X 23. märts 2016 12:03
Need 23. märts 2016 14:50
lapsed pole moslemid, kui ema peruulanna oli.
xxxxx 23. märts 2016 11:37
Tolerastidelt tuleks nüüd välja nõuda iga mõrvatu pereliikmetele vähemalt miljon eurot
kahjutasu ja vanemad kaotanud alaelastile lastele vähemalt kolm milli.Lastel peab olema
õigus haridusele ja inimväärsele elule.Kogu see Euroliidu ladvik peaks kandma karistust
oma sigaduste eest.
Indrek2 23. märts 2016 11:22
No mis te halisete - neomarksistlik homomultikulti vajab edendamist, väike veri seda ei muuda.