Krimi

Paide pussitaja õigustab end enesekaitsega. Saatuslikul peoööl oli ta narkojoobes (96)

Karoliina Vasli, Liis Vaksmann, 22. märts 2016 06:00
TEINE NÄGEMUS: Freddy nimetab pussitamist hoopis enesekaitseks, ent taustaloo jätab vähemasti praegu rääkimata. Eile otsustas kohus, et eeluurimise ajaks jääb ta trellide taha.Foto: Teet Malsroos

"See oli enesekaitse," rõhutab 20aastane Freddy, kes virutas pühapäeva varahommikul Paide ööklubis kahele mehele noaga. Neist üks suri. Isegi kui kohus seda ei usu, on maksimaalne vanglakaristus tosin aastat. Uurimise ajaks jääb ta trellide taha.  

Paide kohtumaja eile pärastlõunal. Politseieskordi saatel siseneb noor siilisoenguga noormees. Fotomeeste kaamerad välguvad. Noormees on kohmetu ja näpib oma sulejope kraed – kas peaks oma nägu meedia eest varjama või mitte. Noormees istub politsei suunamisel saali nurka. 

20aastane Freddy on praegu kahjuks kõige kuulsam paidekas üldse. Pühapäeva varahommikul veidi enne viit virutas ta kohalikus ööklubis Bucket Baar tuttavale noormehele Martinile (28) reiearterisse noaga. Kaks kergemat hoopi sai ka 31aastane Aivar – ühe tuharasse. Martini elu päästa ei õnnestunud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2016
Paide pussitaja kohtus: ohver noris minuga ise tüli!
27.08.2016
Paide pussitaja eile kohtunikule: SEE OLI HÄDAKAITSE!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee