TUNNEB ENd HÄSTI: Kaie on proovinud minevikku unustada. Foto: Teele Talve
Teele Talve 21. märts 2016 06:00
Naine ja tema lapsed said tänu varjupaigale uue elu.

Naine ja tema lapsed said tänu varjupaigale uue elu.

Vägivaldse mehe jätnud ning turvakodust tuge saanud naine ütleb, et uus elu annab talle vabaduse: "Mul on selline tunne, justkui ma oleks puurist välja lastud lind, kes saab teha seda, mida hing ihkab."

Kümme aastat kontrolliva ja vägivaldse mehe võimuses elanud Kaie (nimi toimetusele teada) mäletab tänaseni, kuidas ta pidi kodus iga päev ettevaatlikult käima; pidi salamisi nutma ja kuidas enda elu pärast kartis. Endiselt toovad meenutused naisele pisarad silma, aga ta ei pea enam pisaraid varjama ja tahab enda pääsemisteekonna lugu jagada lootuses, et ehk aitab tema läbielatu teisi. Turvakodusse sattus Kaie 2011. aastal pärast seda, kui oli vägivaldse mehe käest tänu emale ning ema sõbrannale pääsenud. "Me olime Eestis, et minna edasi Soome, ja kuna me pidime algselt magama autos, siis nõudsin ema juurde minemist," ütleb Kaie, et Eestis tuli talle julgus mehele vastu hakata, sest tundis, et tal on lähedal toetavad inimesed.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (88)

rumalad naised,oleks ikka võinud oma laste isaks EESTLASEST MEHE vaadata 22. märts 2016 21:46
mitte tibladega tittesid treida. Eesti mees on perehoidja ,truu ja peaaegu ingel ise.
kärnkonnadest 22. märts 2016 21:05
Mina küll halbade meestega ei suhtle, kui üritab juba solvata, siis sellest piisab, et sellele kohe selg pöörata, austust peaks naisel enda vastu ikka olema ja lapsi tuleb kaitsta, liiga hiljaks olete jätnud sellised solvamised, rääkimata veel füüsilisest vägivallast ja laste nähes, ka mitte laste nähes ei saa vägivalda olla, mis te siis sehmite selliste meestega, valige omale normaalne ja teid austav mees, imbetsillid las saavad endaga ise hakkama, neile ei ole naist ega lapsi vaja, võite ju mõelda kärnkonna kuningaks, aga tegelikult on ta ju ikka kärnkonn.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS