Eesti uudised

Mehe vägivalda kannatanud naine: mu südame murdis, kui laps küsis, mis saab neist siis, kui mind enam pole (88)

LISA KOMMENTAAR

rumalad naised,oleks ikka võinud oma laste isaks EESTLASEST MEHE vaadata 22. märts 2016 21:46
mitte tibladega tittesid treida. Eesti mees on perehoidja ,truu ja peaaegu ingel ise.
kärnkonnadest 22. märts 2016 21:05
Mina küll halbade meestega ei suhtle, kui üritab juba solvata, siis sellest piisab, et sellele kohe selg pöörata, austust peaks naisel enda vastu ikka olema ja lapsi tuleb kaitsta, liiga hiljaks olete jätnud sellised solvamised, rääkimata veel füüsilisest vägivallast ja laste nähes, ka mitte laste nähes ei saa vägivalda olla, mis te siis sehmite selliste meestega, valige omale normaalne ja teid austav mees, imbetsillid las saavad endaga ise hakkama, neile ei ole naist ega lapsi vaja, võite ju mõelda kärnkonna kuningaks, aga tegelikult on ta ju ikka kärnkonn.
tuhajuhan 22. märts 2016 15:55
Kas mõni naine ka viitsiks kommenteerida, et miks satutakse vaimselt haige inimese otsa? Kas on mingi moodus kuidas ära tunda selliseid? Kas enne abiellumist ja kooselu ollakse super mehed aga kui kindlus käes langeb see raske "tahan meeldida" mask ja näidatakse oma tõelist palet!
Ene 21. märts 2016 15:52
Psühholoogia ütleb, et vägivaldsesse suhtesse mitte sattuvad, vaid selles suhtes aastaid püsivad naised on pärit kinnistest peredest, kus lastega ei räägitud taolistest asjadest, nagu kaaslase valimine, eluks ettevalmistumine jms. Või siis samuti vägivaldsetest peredest, kust taoline "eeskuju" näib tuttav, et naine ja lapsed peavadki mehe käsklustele alluma...Mis ma tahan öelda noortele naistele, 2 täiskasvanud tütre emana: Kui teil enda emaga lähedasi suhteid pole olnud, kui teile pole õpetatud, mis on need ohumärgid, missuguse mehega lähisuhet luua ei tohi, siis õppige ometi teiste inimeste vigadest! Nii palju kirjutatakse vägivaldsetest suhetest, aga muster on sama! Ehk siis hoidke end mehe eest, kes teid suure tähelepanu ja üleliigsete armuavaldustega juba esimesel tutvumisnädalal üle kallab ning kiirustab koos elama, lapsi saama jne- see on LÕKS! Küllap on ka mõni erand, kuid võtke palun aega inimest tundma õppida: Kuidas ta elab, kus, mida ta saavutanud on, millised on tema elueesmärgid? Missugused on olnud ta eelmised suhted ning miks need lõppesid? Missugusest perest on ta pärit? Ärge kiirustage! Edu!
21. märts 2016 18:14
Ega siis iga naise jaoks ei olegi seda kōige paremat meest ette nāhtud. Asjad peavad ikka tasakaalu jāāma.
. 23. märts 2016 00:02
Tavaliselt on need mehikesed naise peksjad jms, kes oma nooruses pole võimule ligi lähedalegi pääsenud kuigi väga seda soovinud. Minu arust mees kes naist lööb on ilmselgelt alaarenenud debiil.
ptüi 21. märts 2016 14:17
Mis te naised siin kommentaariumis teiste kallal kraaksute, omaenda elus olete nurka taotud ja pole teist tegu ega midagi.
Avo 21. märts 2016 14:01
Kunagi olid meil naabrid sellised, kus iga päev kostusid naise appikarjed ja nutmine ja müdinad. Eks mees kolkis naist nii, et to lendas ühest nurgast teise. Mees ise jalustas oma ülbe lõustaga ringi, aga naist polnud peaaegu kunagi näha. Siis ühel hullumeelsel päeval, kui jälle madin käis, ei kannatanud ma enam välja, läksin lõin jalaga naabri ukse lahti, võtsin selles tolgusel kõrist kinni ja kutsusin välja....tule siis mees- mehevastu, näita, kui kõva kutt sa oled! Kus kukkus vabandama, et oh mul pole sinu vastu midagi...ma ei teadnud, et häirin naabreid j.n.e. Sikutasin ta nagu jahukoti välja, andsin mõned soliidsed kolakad ja pärast seda oli vaikus majas! Naine tänas, et saab ka nüüd rahva seas liikuda, mitte ei varja oma ärakolgitud nägu toas istudes! Varsti oli see saast läinud oma teed! Sellised need naistepeksjad on, ehtsad tolgused!!
! 21. märts 2016 14:45
Tubli mees,
kannatajatele kõlab nagu muinasjutt
21. märts 2016 14:59
See ei ole muinasjutt, ma ei kahetse ühtki antud kolakat sellele värdjale, oleks pidanud üldse kasti lööma!
21. märts 2016 15:36
Ja veel, kirjustasin selle loo kommentaariumisse eelkõige seepärast, et ärge jääge ükskõikseks, kui kuulete-näete miskit sarnast. Need naistepeksjatest "mehed" on tegelikult ainult ühed argpüksidest klounid, kes julgevad oma "jõudu" demonstreerida vaid naiste või laste peal! Ärge kartke sekkuda, see imbetsilli kari tuleb siit ilmast ellimineerida!!!
21. märts 2016 18:14
Sinu jutt pole juba mehe jutt.
21. märts 2016 21:19
ja siis ise trellide taha
Ei jaga matsu 21. märts 2016 12:57
Miks peaks elama sellise koletisega 10 aastat ??? Ja vaesed lapsukesed peavad selliseid draamasid nagema paevast paeva no andke andeks milleks naised te oma elu nonda raskeks teete ?
Iga päev korrutab 21. märts 2016 13:43
lehes sadu naisi, kuidas nad täpselt mehi tunnevad, kuidas teavad, mida mehed tahavad ja mida nad peavad saama. Vaata, nihu lähvad nende "tarkade" naiste looduslikud instinktid ära arvata, kes on tõeline mees. Aga kus sa seda viga tunnistata tohid. Naise vales valikus, tuua järglasi tugeva ja targa isasega, on süüdi ainult isased. Mõikate, emased, kus valupunkt tegelikult asub. Mitte vitu keskpaigas, mida iga m....n teab.
oleks viimane aeg matsu jagada! 21. märts 2016 16:59
Kui sinu elu juuksekarva otsas ripuks ja sind iga päev kõige võikamate ähvardustega üle kallatakse, kannataksid ka 10 või isegi rohkem aastat, sest hirm nende ähvarduste ees on suur!!! Lahkuminek tähendab kas pääsemist või hoopis seda, et mees viib oma ähvardused ellu! Paraku ei tea ükski kannatav naine või korrakaitsja või sotstöötaja seda ette!!! Sinusugustel "tarkadel" oleks vaja korra elus sellist meest kohata, siis jagaksid hetkega oma matsu ära! Vägivald ei ilmne kohe esimesel kohtumisel, tihti isegi mitte esimesel kooselatud aastal, saa juba aru!!!
to 16.59 21. märts 2016 17:11
Oioioi, teil, kulla inimene on närvikava puhta sassis :( Esimene kooselatud aasta on selgelt liiga lühike aeg, et peret planeerida. Ilmselt oled üks neist kiirustajatest, ega teised selles süüdi pole. Kahju lihtsalt sinusugustest.
sass 21. märts 2016 12:51
Huvitav, kui siia ka mehe jutt panna, mis siis välja tuleb? Mitte, et ma vägivalda õigustaksin, kuid teatud naiste fantaasia on ka piiritu.
21. märts 2016 13:13
10 aastat ja seda kohe pulmapaevast alates.

reku 21. märts 2016 11:09
Keda ta selles olukorras süüdistab..... kes peab talle siis appi minema..... Loll on, et elab sellise mehega, ja ärgu halagu. Kui ei meeldi, tule ära. Tuhanded naised elavad ilma meesteta.
uppuja päästmine on eelkõige uppuja asi.
reku 21. märts 2016 13:14
Kui ei süüdista, siis milleks see artikkel....
Triin 21. märts 2016 13:27
pigem ma leian, et see peaks julgustama ka teisi naisi halvast suhtest välja astuma, isegi kui tuleb täiesti nullist alustada.. et kõik on võimalik, kui väga tahta.
Kuidas tundub?
Gerda 21. märts 2016 14:13
Muidugi artikkel julgustab, aga mis on julgustamisest kasu, kui suurem enamus neid naisi on ilma hariduse, ilma püsiva töökohata mitmelapselised koduperenaised,keda keegi tööle ei võta! Teiseks on nad elanud kogu aja mehe majas/korteris ülalpeetavatena, kellel on võimatu üksi hakkama saada oma lastega, kuna puudub sissetulek- see ongi nõiaring! Mees veel õiendab takka: kuhu sul minna ilma rahata, ilma koduta...Seepärast naised MÕELGE enne tõsiste suhete või abielu loomist ja kindlasti ENNE laste saamist oma hariduse peale, et endal ka oleks, millele toetuda! Ettevõtlik, haritud naisterahvas (kui tal muidugi liiga palju lapsi pole) leiab ALATI hästitasustatud töökoha ja see ongi kindlus naisele ja tema lastele. Mitte ainult siis, kui mees osutub vägivaldseks, vaid ALATI!
Triin 21. märts 2016 14:20
Artiklis oli selgelt kirjas, et ka peategelane polnud varem tööl käinud ja jäi mulje, et justkui mitte mingeid kogemusi tal ei ole... Aga näed, leidis tuge sõbrannalt ja emalt.. läks kaks kätt taskus varjupaika. Leidis töö. Leidis ka tahet ja võimalust ennast koolitada... kindlasti ei olnud mitte ükski samm nendest tema jaoks lihtne, kuid ometi sai ta hakkama. Mitte midagi ei ole võimatut. Kasu on sellest juba siis, kui kasvõi üks ainus väärkoheldud naine hakkab peale selle lugemist mõtlema ka võimaliku teistsuguse elu peale!
Triinule 21. märts 2016 14:38
Jah, absoluutselt kõik on võimalik, kui väga tahta muudatust! Aga siin see konks on, et oleks naine end juba noorpõlves nati harinud, ei oleks sellise tolguse otsa ka sattunud, ega talle lapsi sünnitanud ühtejutti! Natuke kurb õppetund justkui? Lapsed on juba kannatajateks tehtud ja psüühika halvatud, kuna on nähtud vägivallatsevat isa...Kurb:(
Jah 21. märts 2016 17:04
Haridus on oluline, aga naiste varjupaikadesse satuvad ka kõrgelt haritud naised, kel veel lapsi ei ole! Mis su loogika nüüd ütleb?
seda loogika ütlebki... 21. märts 2016 17:14
..., et õigel ajal tuldi varjupaika- kuni veel lapsi pole! Ja neid, kellel lapsi pole on kordades vähem. Lastega on kogu elu ümberkorraldamine palju, palju keerulisem- lasteaiad, koolid, sõbrad, sisseharjunud rutiin..., väga keeruline end "jäljetult" peita kaabakast mehe eest! Lasteta naine saab selles suhtes lihtsamalt abi ja tark on ta juba seetõttu, et ei sünnitanud hullule mehele ja endale lapsi kannatama ja õudust pealt nägema! ja seda, et harimata naiste seas on vägivalla all kannatavaid naisi kordades rohkem, ei ütle mitte minu loogika, vaid statistika. Vaata ja loe, internet on kõigile kättesaadav, s.h uurimistööd.
Triin 21. märts 2016 17:33
Tark inimene ei spekuleeri teemal OLEKS ja POLEKS... Sa oled tänases päevas ja praeguses hetkes.. Kui sa pole praeguse hetkega rahul, siis tuleb midagi teha ja muuta, et homne oleks mõnusam. Õppida ei ole kunagi hilja ja õppimise jaoks ei ole ükski inimene vana...
Parastada kedagi ebaõnne, valede otsuste või madala hariduse pärast, see pole kohe kindlasti arukale ja targale inimesele kohane.
Elus on palju halbasid olukordi, kus ei aita ka haridus..
Ja armastus on selline asi, et see võib oma tipphetkel ka kõige harituma inimese nii lolliks muuta, et pärast endalgi raske uskuda :D
armastus? 22. märts 2016 13:27
Ok, armastus muudab tipphetkel haritud inimese lolliks ja see saab vägivaldse mehega lapse, 1 lapse. Aga kui naine mitu korda ikka ja jälle sama reha otsa astub ja muudkui sünnitab edasi, pole see enam armastus, vaid rumalus.
Viivi 21. märts 2016 10:22
Sellistel naistel on mees ja selle olemasolu tähtsam kui enda lapsed.
ÕIGE viivike 21. märts 2016 11:04
SIIN ---OM NAISEL SELLINE VIGA --ET KUIDAGI LOOBUDA EI SUUDA
PÄTI JUUREST ---VANEMATE JUURDE PÕGENEDA:::
MINA ---KUI 3. LAPSE ISA ÜTLEN NII::
IGA ISA VÕTAB LASTEGA ---TÜTRE ---""OMA TIIVA ALLA TAGASI:: JA PUNKT
21. märts 2016 12:43
10a. lasta sellel vägivallal kesta?? Naine, kus oli su uhkus ja kaine mõistus? Kui juba laps nii küsib, järelikult on lastud elu ammu juba kontrollialt kaduda!
Viivi 21. märts 2016 10:21
Sellistel naistel on mees ja selle olemasolu tähtsam kui enda lapsed.
Mees, 45 21. märts 2016 10:20
Selline mees, kes naise vastu kätt tõstab, ei ole mingi mees vaid kõige tavalisem saast. Olen oma elus 2 korda pidanud minema vastamisi selliste sellidega ja teate, mis - ära jooksid. Esialgset äbarikku kohmetust või ehmatust on isegi tagantjärele naljakas meenutada. Need mehed ei ole harjunud, et neile võib keegi vastu astuda. Olgu selleks vastaseks kasvõi äärmiselt tagasihoidliku füüsisega meeskodanik.
Mees, 45 21. märts 2016 10:20
Selline mees, kes naise vastu kätt tõstab, ei ole mingi mees vaid kõige tavalisem saast. Olen oma elus 2 korda pidanud minema vastamisi selliste sellidega ja teate, mis - ära jooksid. Esialgset äbarikku kohmetust või ehmatust on isegi tagantjärele naljakas meenutada. Need mehed ei ole harjunud, et neile võib keegi vastu astuda. Olgu selleks vastaseks kasvõi äärmiselt tagasihoidliku füüsisega meeskodanik.
anni 21. märts 2016 09:56
mul oli ka sama seis aga mingil ajal hakkasin vastu taguma ja virutasin esimese ettejuhtuva asjaga ,nii,et lõpuks see tolvan juba kartis mind-õnneks sain lahti hullust...
laps 21. märts 2016 11:28
ütles ,et tema ei lähe oma kodunt-las kolib joodikust kakleja. Mina olin küll nii tüdinenud ,et oleksin nõus elama kasvõi kuuse all.Samuti hakkasime vastu taguma ,vastikult suur mehekolakas -aga jõudis pärale.
mis? 21. märts 2016 09:41
Mis naised need sellised on, kes 10 aastat taluvad mehe vägivalda?
21. märts 2016 10:25
Kes 10, kes kauem. Just praegu sain asjast aru, miks naised teatud vanuses liimist lahti lagunevad . Pōkjus peitub lohnades, millega nad pidevalt endeid lōhnatavad. Mōni naine saab sel moel otsa 40 - selt , teised peavad veidi kauem vastu. Lōppresultaat paratamatu vaimuhaigus. Kui peres koera vōi kassi ei ole, siis hoidke mehed alt, sest kogu raev ja negatiivne energia maandub ainult sinule.
L 21. märts 2016 09:39
Miks selline jutt peab tasuline olema?!???????

ilmar 21. märts 2016 09:38
Mõni orav või marurahvuslasest isamaalane niikuinii,
need ei vali vahendeid eesmärkide saavutamiseks ja teevad orjaks
kõik kui asi haiseb või hapuks kisub.
21. märts 2016 09:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ja sina ahjualune 21. märts 2016 10:08
oled tüüpkäitumisega vägivaldne mees :)
Kuule sina... 21. märts 2016 10:12
Sind pole elus ähvaradatud, nii et sa ei oskagi ette kujutada mis on surmahirm. Ja tuled siin sellist sitta suust ajama. Sellepärast ongi inimestel raske aru saada, kuidas naised elavad 10 aastat vägivaldse mehega. Naistel on hirm, kuna varem või hiljem kohtub ta selle inimesega nagunii. Sellel aga võivad karmid tagajärjed olla. Oleneb ka, kui pika vihaga on mees.
ahhoi luuad 21. märts 2016 11:48
siis valige enne kui jalgu hargitama hakkate ja pere looma,,,aga teile ju meeldivad karmid mehed noorelt,,hiljem pördub see karmus ju teie vastu kui mehele hakatakse linnapeal kolakat andma
Aga 21. märts 2016 11:52
Mõnest mehest on lausa hale, ei haridust ega haritust, isegi kõige elementaarsem intelligentsus puudub.
Agale 21. märts 2016 12:18
Suuremal osal nendest naistest puudub muide haridus ja intelligentsus, haritusest hääkimata. Elavad koos vägivallatsejaga, lasevad end tümitada ja sünnitavad vägivallatsejale lapsi juurde. Naine, kel vähegi mõistust peas, ei sünnita lapsi vägivaldsesse koju, kus pole lastele armastavad kodu pakkuda! Ka mõni haritud naine on sattunud taolisse lõksu, kuid lapsi nad reeglina ei tooda. Küsitlustest selgub, et suurem protsent on kaldu harimata naiste poolel, need satuvadki vägivallatsejate võrku.
21. märts 2016 09:03
kellelegi on ekre ja odin nii kanna peale astunud, et kargavad teemale hambavalult ja pereprobleemidelt
Urrr 21. märts 2016 08:49
Peaministri ähvardajale tahetakse anda 5 aastat - aga reaalselt need kes ähvardavad ja ka peksavad saavad ainult noomituse või tingimisi mõne kuu.
See näitab kuidas seadus käsitleb inimesi - mitte võrdselt nagu põhiseadus sätestab....
21. märts 2016 14:07
Mina annaksin sellele ähvardajale medali! Kurat, mis sigadusi rahvaga tehakse, valetatakse, varastatakse,......ja mis kõik veel! Kes siin on tegelik kurjategija??
no 21. märts 2016 08:36
vägivalla geenid on niikuinii edasi antud...
Arvamus 21. märts 2016 08:32
Kooselu alustatakse pealiskaudse tutvuse järel. Tarvis tunda mehe perekonda kaunis põhjalikult. Varem arukamatel noortel pikem kurameerimisperiood, kus püüti inimest tundma õppida. Vaja ka selgust , kas teineteist armastatakse, meeldimisest jääb väheseks.
Pealiskaudsus toobki reeglina probleemid.
Arvamusele 21. märts 2016 08:39
Ära seleta, mida ei tea!
öra ise seleta 21. märts 2016 10:12
Arvamusel on õigus ju. Liiga palju on naisi, kes ei ole mehega veel AASTAKESTKI koos olnud, juba rasestuvad...Noored, kuhu teil kiiret? Kui teineteist nii väga armastatakse, siis soovitakse seda aega nautida ja koos võimalikult palju teha, enne, kui sukeldutakse pereellu ja mähkmemajandusse! lapse saamine paneb IGA pereelu ja abielu proovile ning õnnelik pereelu koos lastega saab võimalikuks vaid sellises peres, kus mees ja naine teineteist piisavalt tunnevad, toetavad, on koos nii mõndagi läbi teinud, nautinud, aga ka ülesehitanud. Liigne kiirustamine pole iial head toonud.
arvamustest ja elust enesest 21. märts 2016 10:31
on toodud näiteid ..
Lugudes on alati olemas kaks poolt ja ilma teist poolt ära kuulamata pekstakse palli ainult ühte väravasse. Teemaks ainult mees, kes on vägivaldne.
Vägivald on tagajärg, mida tavaliselt nähakse alles siis, kui lugu läheb niiöelda käest ära ... sellele on eelnenud tavaliselt aga aastate lõikes pikk eellugu, mis on käivitanud selle vägivalla. Millal neid tegureid avalikus ajakirjanduses analüüsima hakatakse???
arvamustest ja elust enesest 21. märts 2016 10:32
on toodud näiteid ..
Lugudes on alati olemas kaks poolt ja ilma teist poolt ära kuulamata pekstakse palli ainult ühte väravasse. Teemaks ainult mees, kes on vägivaldne.
Vägivald on tagajärg, mida tavaliselt nähakse alles siis, kui lugu läheb niiöelda käest ära ... sellele on eelnenud tavaliselt aga aastate lõikes pikk eellugu, mis on käivitanud selle vägivalla. Millal neid tegureid avalikus ajakirjanduses analüüsima hakatakse???
arvamustest ja elust enesest 21. märts 2016 10:32
on toodud näiteid ..
Lugudes on alati olemas kaks poolt ja ilma teist poolt ära kuulamata pekstakse palli ainult ühte väravasse. Teemaks ainult mees, kes on vägivaldne.
Vägivald on tagajärg, mida tavaliselt nähakse alles siis, kui lugu läheb niiöelda käest ära ... sellele on eelnenud tavaliselt aga aastate lõikes pikk eellugu, mis on käivitanud selle vägivalla. Millal neid tegureid avalikus ajakirjanduses analüüsima hakatakse???
Ja hakkab pihta... 21. märts 2016 10:46
...tüüpiline õigustava mehe jutuke- KAKS poolt:) Aga miks need vaesed vennikesed siis elavad AASTATEPIKKUSE naiste terrori all? Need on omastarust MEHED? Lubage naerda! Ja lõpuks võetakse end "Kokku" ja antakse naisele kere peale? Selle asemel, et olla mees ja lõpetada mõttetu kooselu ja normaalse mehena uut elu alustada? Su jutt on lihtsalt HALE!!!
**** 21. märts 2016 14:27
Eellugu algab tavaliselt selle mehe kodust ja vanematest. Tihti on mees pärit perekonnast, kus isa on napsulembene ja siis ka vägivaldne olnud. Selline oli minu naabripere.
Vaat seepärast... 21. märts 2016 16:55
...tulebki rahulikult aega võtta, et meest põhjalikumalt tundma õppida. Tavaliselt sellise ülihoolitseva ja armastava ning pealetükkiva käitumisega üritatakse midagi väga halba varjata (näiteks oma vägivaldsust juba eelmistes suhetes, et naine ei tuleks selle pealegi, miskit küsida endistelt naistelt- nii kena mees ju, lausa muinasjutuprints!). Võtke aega, tutvuge mehe vanematega, sugulastega, rääkige avameelselt, missugused ta eelmised suhted olid, kaua kestsid, miks laiali mindi jms. Ja pange tähele: mees, kes oma endistest naistest eranditult halba räägib, on ise valetaja! Juba see on kahtlane...Piisab ju lihtsalt öelda, et olime nii ja nii kau akoos, kuid kahjuks ei sobinud siiski. Aga see tuntud lugulaul:"See krdi vana lits, oi, sa ei taha temast teada...!", juba sellise suhtumise peale on viimane aeg öelda:"Adjöö!", sest veel kiiremini, kui arvata oskad, oled ise see vana l..s!
vot 21. märts 2016 17:15
Kui naine enam ei kõlba ja mehele närvidele käima hakkab, siis normaalne mees teeb ettepaneku lahku minna, mitte ei hakka naist oma soovide järgi "remontima"! Mis sinu arvates siis oleks hea põhjus, et mees võiks naisele kätega kallale minna?? See on sama hea, kui sul varastatakse tänaval telefon ja kui lähed politseisse, siis korrakaitsja ütleb sulle, et polnud vaja oma telefoni tänavale kaasa vedada!! Ise ju andsid vargale põhjuse oma telefon pihta panna!
on aeg 21. märts 2016 08:27
lopetada igasugu kooelamise vormid,iga uks omaette,lapsed kasvavad palju tugevamad ja julgemad,kui ei nahta kodust vagivalda.Lapsed suhtlevad molema vanemaga ,aga vanemad elagu lahus,igal oma elu.Ehk saab olema parem koigile.
selline 22. märts 2016 02:23
kommunism pidigi selline olema .... aga kahjuks ei jõudnud kohale
abi 21. märts 2016 08:20
Mina ostin endale pastaka millel oli kaamera sees. Panin selle sektsioonile vahel ka mujale veel. Umbes 2 kuu pärast viisin kogu info uurimisel ja voila.....mees läks kinni 1 aasta ja kaks kuud. Nüüd juba üle kolme aasta rahu majas.
**** 21. märts 2016 14:23
Oi, oi, Kas hirm tuli nahka, et sinu vägivalda naise vastu võidakse ka filmida? Millest muidu selline vihane reaktsioon. Mina arvan, et just tulebki naisi teavitada, kuidas vägivaldsest mehest lahti saada.
kas 21. märts 2016 09:50
see nagu ebaseaduslik jälitustegevus pole ve?
Pimedus 21. märts 2016 13:56
õige.
Ma ikka ja jälle imestan kui kuulen naaberkorterist pereisa räuskamist, miks naine laseb sel joodikul oma laste hingi mürgitada vabatahtlikult, kusjuures pere toitja on ka naine ise.
Veel jubedam on kui ema ei usu lapsi kes isa vägivalda kaebavad.
22. märts 2016 00:46
Laste peksmisest on ka sinul kohustus politseile teatada.

aga noored Naised ja nüüd emad: 21. märts 2016 07:51
Siis kui valisite omale ja lastele isa--oli kõik ilus ja ilus pulma-päev:?
Kas siin ei eksinud ise -teie ""Emad ise -pole teinud sellise jama kokku
Ei uurinud mehe perekonda ( Kes poisi kasvatas --meheks? --ja hüppasite ise tundmatus kohas vette?:
kuule sina 21. märts 2016 08:55
eestlasest ajukääbik
1 21. märts 2016 09:42
Valisin -uurisin-jälgisin :aga päriselus läks hoopis teisiti .Kõik plussid osutusid miinusteks .Oskas hästi varjata
aga noored Naised ja nüüd emad: 21. märts 2016 07:51
Siis kui valisite omale ja lastele isa--oli kõik ilus ja ilus pulma-päev:?
Kas siin ei eksinud ise -teie ""Emad ise -pole teinud sellise jama kokku
Ei uurinud mehe perekonda ( Kes poisi kasvatas --meheks? --ja hüppasite ise tundmatus kohas vette?:
no muidugi, 21. märts 2016 19:03
valisid valed mehed. Valede valikute puhul tuleb vigade parandus teha, mitte nautima jääda. Hea, et see naine minema sai. Au ja kiitus talle, paljud ei leia endas nii palju jõudu või pole toetajaid.
Seda, et kõik inimesed täpselt ühesugused oleksid ja ühtemoodi valiksid, ei saavuta me iial taevale tänu. Iga teema all soiguda, miks ei kasvata inimesed oma lapsi nii nagu mina neile ettekirjutaks, on pehmelt öeldes naeruväärne. Teiste jaoks juba ammu-ammu tülgastav lausa.
sotsialistide propaganda 21. märts 2016 07:46
homoabielude kiitmiseks,käsk propagandaks tuli välismaalt.
Mujalt muidugi, rahvas oli ELi poolt, Eesti lambapeadoli mitmekesisuse poolt samuti. 21. märts 2016 08:45
Praegu otsitakse meeleheitlikult pededepooldajatele tuge - mingi punakommunist riigikogust on ammu tagajalgadel, peaministri piiritagused s(e)brad on samuti "eeskujuks".
Alles hiljuti vaatasin Briti tv-st mingit kogunemist, kus pedeperes olid ka lapsed - kas selline on peagi ka meie perepoliitika!? Kas normaalsed ja ebanormaalsed hakkavadki koos eksisteerima, juhtima riiki, iivet kasvatama,... Eesti meestele on antud "roheline tee" kodumaalt lahkumiseks jne. Kurat, looge siis korralik riiklik asutus, kust saab tuge mujal elatise teenimiseks, sest kui oma aruga ikka riiki juhtida ei suuda, siis tegele "kyyditamisega", vanad kommunistid oskasid seda "kenasti". Mehed, kurat, hoidke oma perekondi, kurb on see eluke paljudele siin eestlaste maal (kauaks?), aga meie lapsed, lapselapsed - mis ja kuidas saaksid nemad ilma isata, tugevama pooleta?!
Kas miinused pededelt? ( Kl. 08:45 kohta ) 21. märts 2016 09:28
Loe ohmuke veel seda ja teisi kommentaare, saad ka kainemaks, ehk.
Riina 21. märts 2016 07:32
sinnani veel pikk maa minna. Ei maksa lastel seda teada, et kunagi peavad ka nemad ema eest hoolitsema ja pansionaadi kulud maksma, sest praegu on teenistused nii madalad, et selle sotsiaalmaksuga, mida me praegu maksame, ei garanteeri vanaduses toime tulekut.
kohutav julmus. 21. märts 2016 07:30
Kahjuks sellest ei saa aru need Odini toetajad,keda samuti karistatud just sellise julmuse eest ja nyyd tahavad tulla tänavale korda looma.Kohutav,et meie krimide erakonnad kiidavad odinlased heaks?!
Mann 21. märts 2016 07:55
Need Odinlased, keda siin sarjata armastatakse, on endile selgeks mõelnud, et vägivald pole lahendus....eriti õrnrmasoo kallal! Aga need vägivaldsed kontrollfriigid, kes arvavad, et nad on mehed, pande end põlema!! Uskuge mind, mitte keegi ei hakka teist puudust tundma!!!
aga MANN..JA LAPS KA 21. märts 2016 08:06
TAHAB VIST KA KOOLITAMISEKS --TOITMISEKS RAHA ---POISID VAJAVAD JUST --KARMI KÄEGA OMA ISA
KES ÕPETAKSID KA MEESTEKS...???
2::: TEAD SINA MANNIKE ____ÄRA TUNDMATUS KOHAS ""HÜPPA VETTE ((KEEGI POLE SELLEKS SUNDINUD)))) -- JA ELUS SIIS PEAKSITE LASTEGA KANNATAMA::?
3:: MA VÄIDAN:::::ET KA NAISTE EEL---- TÖÖ OLI VÄGA NÕRK---
ET MILLISE ISAGA ----OM LAPSI ILMALE OM TOODUD ;;;;
NAISED KÕIK::: MIKS TEIE POLE UURINUD
KUS PERES ---ON POEGA KASVATATUD ////((MEHEKS))
no jah:::((kohutav julmus 07:30 ??? 21. märts 2016 07:59
Aga Kohtud teid ei Kaitse ,,,Riigikord ja SELLISED seadused on mädad,,
Ja kahjuks ::: Elate kas vägivaldse mehega--või lahkute Vanemate koju ise:
KES teid ja lapsi VEEL kaitseb siis::???
EESTI RIIGIS----ON NII JA NAA...::::: Politsei ----Kainele mehele ---ei tee mitte --kui midagi:? Ära kannata ---ET LAST OHTU PANNA::
JA kohtu tee ette võtta ????-----ON veel suurem aja Raiskamine JA viha üles kakkumine:::::
NII -----ET TULEVIKUS NOOR -- NAINE ---- OTSIGU ISE TUBLI
LASTE ISA EESTIS ÜLES____PÄTIGA KAUA EI ELATA KOOS::
naisepeksja 21. märts 2016 08:15
ei hakka eales odiiniks,tema on tänaval suss ja kodus murdja
vastupidi hoopis 21. märts 2016 08:57
just nii 21. märts 2016 08:56
Odini ja ekre pätid tahavad ka võimu juurde pääseda. Vangla sellistele.
Just niile rehvikontorisse, või oled sots. 21. märts 2016 09:09
Kas väga valutab.
Imelik inimene oled.
just nii-le 21. märts 2016 09:36
keda sa sõimad.Just nimelt saad asjadest valesti aru,mõlemad rühmad mida mainisid,soovivad õigust ja rahu,millest aru ei saa.Ehk kandideerid ise uutel valimistel,anna nimi,paneme ka hääled,segane.
imestap 22. märts 2016 02:28
kas artiklis on kirjas, et naisepeksja on odinlane või ekrelane?
kohutavale julmusele 21. märts 2016 09:07
KÜSIMÄRK!
Millistest Odinlastest ja seoses millega sa siin jahmerdad!!!!!
Imelik inimene.
Kas odinlaste hirmus magada ikka saad? *to 07:30 21. märts 2016 09:48
Kui RE on krimide erakond, siis nad just kardavad odinlasi (jutud peaministri esituses), sest viimased astuvad meie perede kaitseks alles siis areenile kui vajadus. Muide hea arusaam meie erakondade kriminaalsusest ja rahanutsukeste VARGUSTEST/KANTIMISTEST jne. Kui oled tubli arvama, siis koostad ehk isegi varaste-edetabeli ja uskudes meediat, on seal liidriks kindlalt ... Ei, mitte Savisaar, tema on selles "suures aktsioonis" siiski nublu, pole lihtsalt suuteline enamaks, mis teha, maalt tulnud ja hobesega, Vastse-Kuustest teatavasti.