Eesti uudised

Kas põlevkivitööstusele tullakse vastu ja toetatakse väikeste valdade arvelt?

Teet Teder, 21. märts 2016 06:00

7 KOMMENTAARI

e
Ei maksa loota,/ 21. märts 2016 11:32
et mingist maailma hindade kriisist kunagi välja tullakse. Maailm ägab juba ammu energia puuduse all. Mõelge ja vaadake tagasi. Energia hinnad on pidevalt tõusuteel. Eriti naiivne on loota, et Eestil veel kaua lubatakse ühte saastvamat maavara kateldesse ajada. Saastekvootide müügist saab varsti saaste trahv. Head ajad Maal on läbi. Edasi tuleb vaid ahnusest üle ahnitsemine. Kel jõud, sel õigus. Ennem sööme Väikese Peetrikese laiva, siis igaüks oma. Kui puudus käes, lähme relvaga "vabadust" nõudma. Selline ärapanemise aeg ongi juba käes. Või arvate, et teil niisama, lambist makse tõstetakse? Arvake veel!
a
Avalikult/ 21. märts 2016 13:14
munetakse kuldmune aga tegelikult käib, "maksa, kuradi ahv"! "Mitte sentigi kontrollimatut raha ei tohi sul olla"!
k
21. märts 2016 20:55
kle vinguja, nii palju võiks energeetilist asjalikkust olla, et teada midagi päikese ja tuulegeneraatoritest, hüdroenergiast rääkimatta... energia hinnad kukuvad aina madalamale. põlevkivi jms, kahjulikud kaevandamised tuleks ära lõpetada, mitte idikail onda istumisaluse oksa saagimise eest veel peale maksma kukkuda ! sama fosforiit ja rail prse baltic... kallim elu alus, mille pärast sõdima hakatakse, on PUHAS VESI !
p
Puhas vesi tuleb veel kakluse põhjuseks./ 22. märts 2016 07:33
Aga energia ajaloost pole sa midagi lugenud. Ma ei räägi mõnest aastast. Vaata kaugemale tagasi. Vanasti kuulsid vaid Orumetsa laulmas allahist. Nüüd on kogu maailm nende ees hirmul. Miks? Uuri, kes on need "rahuvalvajad"? Ja mida nad valvavad? Tuulegeneraator! Teeni see ennem välja!
e
Ehh/ 21. märts 2016 10:51
Kui mingit maavara on hetkel majanduslikult kahjulik hävitada, siis selle toteeritud laristamine on kuritegelik, kuritegu järeltulevatepõlvede suhtes
n
noh/ 21. märts 2016 10:44
äraandjate koalitsioon, mis muud...
S
???/ 21. märts 2016 09:14
Suur monopoolne riigiettevõte ühelt poolt ja mingid väikevallad teiselt poolt? Kas siin saab tekkida küsimustki keda eelistada? Sest ühed on mingid kohalikud maakad. Teised, kontserni juhid seevastu aga õiged ning väga vajalikud inimesed. Parteigenossed ning ustavad toetajad. Ja mine tea, vahest äkki koguni sponsoridki, kui valimised ja sellega seotud kulutused tulevad.