Eesti uudised

Politsei hoiatab autojuhte: teed on äärmiselt libedad! (21)

Õhtuleht.ee, 20. märts 2016 19:34
Pilt on illustreerivFoto: Tiina Kõrtsini
Ootamatult miinustesse langenud õhutemperatuur on muutnud teed äärmiselt libedaks, mistõttu palub politsei kõigil sõidukijuhtidel olla väga ettevaatlik.

Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse avariipolitseinik Kerly Simulman ütleb, et teeolud on hetkel väga keerulised, mistõttu tuleb sõidukijuhtidel valida antud teelõigule sobiv sõidukiirus. "Eriti rasked on teeolud just maanteedel, mida katab must jää. Seetõttu peavad juhid väga täpselt jälgima oma sõidukiirust ning vajadusel sõitma julgelt alla lubatud piirkiiruse," ütleb ta.

Eriti keerulised on teeolud Tallinna ringteel Peterburi tee ja Tartu maantee vahelisel teelõigul. Kella 18 ajal õhtul oli olukord seal nii halb, et mitu sõidukit oli kaotanud juhitavuse ning sõitnud teelt välja.

Üks sõiduauto oli sunnitud sõidu katkestama ning jääma tee äärde seisma, sest teed kattis kiilasjää ning edasi sõita polnud võimalik. Esialgse informatsiooni kohaselt pole ükski inimene nendes õnnetustes kannatada saanud ning edasi tegeleb nende juhtumitega kindlustus.

Samal teemal

20.03.2016
Hiiumaal hukkus teelt välja sõitnud auto juht

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee