51
fotot
Piraadilaev (KÜLLIKE ROOVÄLI)

Järjekorras juba 16. meremessil Pirita tee näituste paviljonides leiavad meelelahutust ja huvitavaid mere- ning vabaajakaupu kõik huvilised.

Laupäevane messipäev tõi väljanäitusele suure hulga rahvast, lisaks merekaubale ja 180-le kohale toodud veesõidukile olid kohal ka haagismajad, maastikusõidukid, tasakaaluliikurid ning kõiksugust matkakraami kuni kalapüügivahenditeni.

Lisaks kauplejatele on messil Tallinna ning Muhu vabatahtlikud merepäästjad, veemotosportlased, Viimsi rannarahva muuseum, meremuuseum ja merekultuuriaasta ning paljud riigiametid.

Nõu ja abi saab küsida politsei - ja piirivalveameti piirivalvuritelt ja merepäästjatelt, päästeametilt, veeteede ametilt, muinsuskaitselt, ilmateenistuselt ning keskkonnainspektsioonilt ja teistelt. Mess jätkub pühapäeval klella 16-ni.

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
Jahemeri  /   18:42, 21. märts 2016
Ei ole aru saanud, mida meil siin aastas 10 kuud külma mere pääl teha on. Päikselise ilmaga ehk ainult kaldalt vaadet nautida, selleks aga pole jahtlaeva tarvis. Mulle määratud paadi võib küll mõni teine endale saada.
M
Mikä Ruumis  /   17:58, 20. märts 2016
kas on aeg tiksunud sedamaad kaugele, et nüüd ei saa enam ka õhtalehte lugeda? Tervitused juutidele toimetuses

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis