Keskerakonna Harjumaa piirkonna esimeest täna ei valitud, sest kvoorumit ei saadud kokku. Jõgevamaa piirkonna juhina jätkab Andres Vään ning Saaremaal Janne Nurmik.

Piirkonna praeguse juhi Värner Lootsmanni sõnul tuldi kokku, kuulati ära nii Mihhail Kõlvarti kui Jüri Ratase tervitussõnad, ent ühtki otsust vastu võtta ei saanud, vahendasid ERR-i uudisteportaal.

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna esimeheks valiti täna tagasi senine juht Andres Vään. 173 konverentsil kohal olnud Jõgevamaa keskerakondlasest toetas Andres Vääni jätkamist 159. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

V
Võrdluseks vana anekdoot:  /   09:00, 20. märts 2016
Üks sell lubas BAM-i kahe nädalaga valmis ehitada, tingimusel, et iga kilomeetri järele pandaks sinine verstapost. Küsiti siis, et "miks just sinine post"? Vastas, et, "See teid huvitab, miks sinine post, aga mis riigi majandusest saab, kedagi ei koti". Siingi. Kõiki huvitab, kuidas ikka kesikute käsi käib? Ja kuidas ikka sitemini käib. Rahakotis varmad tuhnima. Aga, et riiki röövitakse täie rauaga, kedagi ei koti. Arvate tõesti, et teistes erakondades kõik nii libedalt sujub? Kõik ülejäänud on nii aatelised ja teevad palehigis tööd rahva hüvanguks? Jäätegi lootma!
V
Vana kommunist ju Moskvas!  /   08:30, 20. märts 2016
Jaana Toom ei ole veel Kremlist korraldusi saanud asjad kohe v....s!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis