Maailm

Flydubai välistas terrorirünnaku (6)

LISA KOMMENTAAR

/ 20. märts 2016 11:38
Mida te siin oletate? Lennukil soovitati maanduda varulennuväljal, kahjuks piloot dubailane ei võtnud kedagi kuulda, olles endas kindel. Pöörangul tegi 4km.kõrgusel 45 kraadise pöörde ja sadas alla. Kurb, sest sellest rumalusest hukkus 62 inimest. Piloodil jäi Dubais lapseootel naine leseks. Kogu meeskond koosnes dublailastest.
reku 20. märts 2016 10:32
Dupai, peak avalikustama, kas piloot oli moslem, või mitte. Kui oli, siis suure tõenäosusega täitis allahhi käsku tappa võimalikult palju uskumatuid, ja viibib praegu paradiisis. Selge, et ta oli veel meeltesegaduses, et nii palju veel keerutas taevas. Ju pidas nõu allahhiga.
Lennufirmad peaks võtma vastu otsuse moslemeid pilootideks mitte lasta.
no ei tea..... 19. märts 2016 19:43
lennuk ei saa ilma tõttu maanduda ja tiirutab peale seda kaks tundi lennuvälja kohal ja siis järgmisel katsel lendab(kukub) lennurajale... see ikka 100% kindel terrorirünnak.
jajah 20. märts 2016 10:18
äkki uuriks mis on tangaash või läbivajumine.Ja tulebki alla kui kivi.Juhitamatuna.
20. märts 2016 15:24
Venelased juba teatasid, et mustad kastid olla vigastatud!
Mustade kastide vigastused on samahästi kui väiistatud.
Isegi huillu saksa piloodi poolt vastu mäge miljoniks rusutükkideks kennanud lennuki mustad kastid olid vigastamata, kuidas siis nüüd siin äkki kõik kastid vigastatud?
Sellest võib tõesti järeldada, et venelased püüavad varjata, et see lennuk lasti ka pommiga õhku, samuti kui Egiptusest tulnud lennuk, kus kõik reisijad olid 100%liselt venelased.
Kindlalt on ju teada, et see lennuk plahvatas juba õhus ja siis alles kukkus nagu kivi alla.
Dubai on ju täielikult islamistlik linn-riik.
jajah 20. märts 2016 15:32
sul tolal valed andmed ja lippav ila.Loe Interfax`ist vastavat teadet.Ka teie kompostimees valetab sest andmed on loetavad ja kopeeritakse juba.Uskuge oma õukonnameediat terviseks.