Eesti uudised

Veokijuhtidel politsei pärast hing täis ehk 45 minuti aktsioon teepervel (121)

Juhan Haravee, 19. märts 2016 06:00
Protestijast veokijuht Margus (34) Narva maanteel: «Mind vihastab kõige rohkem see tuledega ahistamine. Iga pisiasja eest ei tasuks siiski trahvi teha. Teine asi on muidugi normaalsed parkimisvõimalused – sellistest viguritest ei olda siin riigis kuuldudki!»Foto: Laura Oks

"Kas selle auto juht on ikka tõesti potentsiaalne mõrtsukas, kui tal on auto tulekustuti aegunud?" küsib protestijate eestkõneleja, metsaveoautojuht Tõnu Ehasalu. "Kas lisatuled, millega Põhjamaades sõites pole vähimatki probleemi, muudavad siin sõitva juhi kohe mõrtsukaks?"

Eile keskpäeval võis siin-seal Eestis näha teepervel seisvaid veoautosid. Mõned seisid üksi, mõned paarikaupa, leidus ka suuremaid seltskondi. Ohutuled olid autodel korralikult sisse lülitatud, kuigi häda polnud neil masinatel vähemalt juhtide arvates midagi.

Alanud oli üleriigiline protestiaktsioon, mille põhjustas eestvedajate sõnul politsei ebaõiglane ja pahatahtlik suhtumine veokijuhtidesse ning nende normaalseks tööks vajalike tingimuste puudumine Eestis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2016
ÕHTULEHE VIDEO JA FOTOD | Nii protestisid sohvrid politseireidide vastu Mäos!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee