Maailm

Euroopa Liidu liidrid jõudsid Türgile esitatavates tingimustes kokkuleppele

Toimetas Kristin Aasma, 18. märts 2016 09:29

23 KOMMENTAARI

t
Türklane/ 18. märts 2016 19:24
lüpsab nüüd EL-i nii kuidas tahab sest frau Merkelil on möistus( kui tal oleks munad) triiki. Nüüd viskavad köik riigid Türgile kamalutega pappi, ka Röivas seal jagajate hulgas.
r
Radikalism levib nagu vähk/ 18. märts 2016 17:03
Prantsuse politsei on hädas radikaliseeruvate politsei töötajatega.
http://www.express.co.uk/news/world/653707/Islamic-State-infiltrating-French-police-radicalised-offi...
Eks nn 5 kolonn radikaliseerunud isikute ja nende toetajate näol on alati olemas olnud. Nüüd hakkab teravamalt ilmnema. Loodame, et ei tule vastandumise aega, kus hakkavad ka praegu neutraalsed, pooli vaima.
Ikka ja jälle burka teemal. Saksamaal oli intsident, kus kohalik solvas moslemi naist. Asi jõudis kohtusse. Kohtunik sisuliselt sundis oma nägu avalikustama. Ma ei õigusta kohalikku aga ausalt öeldes, selline riietus ei sobi meie tänavatele. See tekitab lõhet. Liiga äärmuslik.
http://www.express.co.uk/news/world/653627/Muslim-jail-threat-removing-burka-veil-Munich-Germany
a
aga/ 18. märts 2016 16:46
praegu käib jutt ainult süürlastest, keda pidi olema ainult mõnikümmend protsenti.Kuhu jäävad teistest rahvustest piiririkkujad?
q
QQ/ 18. märts 2016 14:35
Olen mitu korda öelnud ja ütlen veel , et sellise riigile nagu Türgi ei tohiks mingit raha anda + ei mingit viisa vaba reisimist neile ,,, sest vaadake mida see Türgi president (diktaator) teeb seal ( kurdi rahva tapmine käib täiel hool + pommitatakse Süüria kurde + Türgi toetab terroriste ( ISIS &Al Nusra ) +Türgi ajakirjandus saab kohe karistada nii kui midagi ''valesti'' ütleb/kirjutab.
See kokkuleppe = Euroopa Liidu surm.
a
Au keisrinnale!/ 18. märts 2016 13:30
Nendel nn läbirääkimistel domineerib millegipärast ainult Merkeli nimi. Kas Merkel esindabki oma isikus kogu Euroopa Liitu? Teiste arvamustega üldse ei arvestata. EL peab veel 72 000 migranti vastu võtma, nagu oleks neid veel vähe vastu võetud.
p
Pagulasteemad/ 18. märts 2016 14:49
Inimesed ei suuda arutada normaalselt nn pagulasteemat (mis on eelkõige migratsiooni teema). Esimene reaktsioon on hoiak - nii tore, et aitame. Mingit kriitikat ei saa ju püha teema kohta olla. Seetõttu mingi tuvitädi suhtumisega inimene saabki domineerida. Mis meil esimesena hakati tegema? Samasugust sallivuspropagandat justkui nagu oleks mingi salakaval Zika taoline viitus rünnanud inimeste mõtlemisvõimet. Nüüd on tulemused käes.
Tegelikult peaks antud teemasse kainelt ja eelarvamustevabalt suhtuma. Lähtuma faktidest. Faktid ütlesid juba varakult, et valed inimesed tulevad ja et nii jätkuda ei saa.
Sallivusega pole siin midagi tegemist. Mõtlemisvõime puudusega aga küll.
Pool aastat vändati sallimise/mittesallimise teemat. Selle asemel, et otsida tõelistele pagulastele ja EL enda jaoks õigeid lahendusi. Aga see on see sama, mida salliv ei näe.
Näide: Saksamaa registreerimisjärjekorrad. Sisuliselt enne, kui sind registreeritakse ja mingit abi antakse, oled tänaval. Poleks vabatahtlikke, oleks tuvitädi maal inimesi hulgi surnud. Kus on siin vastutustunne ja hoolimine. Korralagedus, mitte sallivus.
k
Ka käesoleva / 18. märts 2016 14:52
Türgi teema puhul pole tegu sallivuse/mitte sallivuse küsimusega. Lihtsalt rumal ja lühinägelik lahendus. Merkel tuleks paika panna, mitte lasta tal rääkida EL eest.
o
Olen väga kriitiline Türgi teemal/ 18. märts 2016 12:50
Üleüldse antud strateegia mõttekuses. Loodan, et ma eksin. Paar küsimust:
1. Väheusutav on, et Türgi hakkab inimsmuugeldajatega võitlema. Kas selline punkt/nõue läks üldse kirja?
2. Kas ja millised on üldse EL võimed kontrollida, kas Türgi täidab oma kokkuleppeid? Nt, et see raha läheb tõepoolest pagulaskeskuste toetamiseks? Tehakse heal juhul üks näidispagulaskeskus.
3. Kui pagulasvood ei vähene oluliselt, siis mida saab EL teha? Pigem on nii, et antakse jälle Türgile raha. Pealegi, kes tõestab, kust kaudu inimene tuli?
4. Inimsmuugeldajad ei loobu oma sissetulekust ning EL pääseb ka teisi kanaleid pidi. On keegi näinud drooniga tehtud võtteid pagulaslaagritest Liibüas? Kellele nende takistamiseks maksma hakkame?
5. Kuidas te kurdidest põgenikke hakkate tagasi saatma? Kui Türgis peaks minema tõsisemaks konfliktiks.
EL võiks katsetuseks selle Idomeni vägistaja välja saata. Kui õnnestub kasvõi 10 tk sellist tagasi saata ilma, et inimõiguslased ulguma hakkavad, siis räägime:
http://www.express.co.uk/news/world/653548/Vigilante-migrants-drag-paedophile-through-refugee-camp-t...
p
18. märts 2016 13:18
Poliitikud päästavad hetkel oma nahka uute valedega. Kurss ei muutu, nagu Merkel juba teatas.
l
Liidu Nõtkus/ 18. märts 2016 12:21
Türgiga pole tõenöolislt võimalik normaalset ja vettpidavat kokkulepet saavutada, kuid EL juhtfiguurid peaksid vähemalt üritama Saksamaa esifiguuridele kainet mõistust pähe panna. Kui Saksamaa kuulutaks maailmas nüüd avalikult, et mitte ühtki nn põgenikku enam vastu ei võeta ja algab põhjuseta sissetungijate väljasaatmine, siis lõpeks see invasioon nagu võluväel.
m
Makske Türgile ja saate pärast ikkagi noa selga. / 18. märts 2016 13:14
Arvadki, et moslemid niisama alla annavad? Türgi saadab kasvõi oma terroristid EL valmis, et Euroopa alistada, ei loobu moslemid Euroopa hävitamisest. seda nad rääkiid juba aastat 10 tagasi, et tulevad ja vallutavad Euroopa, praegu taganemiseks ei ole ühtegi põhjust, seda enam kui valitsused nende invasiooni toetavad. Ususõjast nii lihtsalt ei taganeta! Meie inimestel pole aimugi mis on ususõda nende joks, see on kogu elu ja eelmiste põlvkondada missioon: allutada ja hävitada Euroopa.
https://www.youtube.com/watch?v=t_Qpy0mXg8Y&ab_channel=TinShipProductions
b
Bretooni linnuvaatleja/ 18. märts 2016 15:05
Seda minagi - nad on siin missioonil. Euroopa üldine pehmoenamus ei suuda aga seda mõista, sest minetatud on kogu au, kangelaslikkus, traditsioonid. Moslemile aga on väga suur au siinseid uskmatuid anastada - ükskõik mis viisil. Ka sots.süsteemi lüpsmine on nende jaoks valgete orjade raha endale saamise viis, valge naise või sikhi hindu vägistamine on roojasele uskmatule kombeõpetus. Euroopa pehmoenamus ei taha endiselt sellest aru saada ja kõike vaadatakse läbi sõrmede kui mööduvat nähtust. kinnitades, et me kasvatame neist korralikud eurooplased. Tegelikkus aga on risti vastupidi - meist saavad korralikud moslemid. Loomulikult tuleb sõda, juba ainuüksi seetõttu, et vasakliberaalid ründavad pidevalt rahvusmeelseid. Üks värske juhtum Prantsusmaalt:
https://www.facebook.com/thisisEuropaRising/photos/pcb.577679759053580/577679559053600/?type=3&theat...
Itaaliast, kus libardid nõudsid illegaalidele dokumente ja politsei nad kõik sõna otseses mõttes laiali peksis.
https://www.facebook.com/thisisEuropaRising/photos/pcb.577679759053580/577679559053600/?type=3&theat...
Island, mille elanike arv on väiksem kui Tallinnas: 4 aasta jooksul 99 GRUPIvägistamist:
http://icelandmonitor.mbl.is/news/news/2015/12/18/99_gang_rapes_in_the_last_six_years/
Ilmselt pole Islandil grupivägistamisi varem aset leidnudki, kuna seal ju kõik tunnevad kõiki ja kogukonnast välja heitmine on kõige suurem karistus üldse.
v
Vale poliitika/ 18. märts 2016 13:31
Saksamaa peaks avalikult teatama, et keeldub igasuguse sotsiaalabi maksmisest piiririkkujatele ja enam ei tule Saksamaaale ühtegi "põgenikku".

m
Ma ei mõista,miks euroopapeab neidlaiskvorstist sissetungijaid üleval pidama/ 18. märts 2016 12:12
miks peaks meid see harimata illegaalne mass huvitama, süüdimatult sirutavad käe välja,aga antke neile ainult, kõige rõvedam ja tülgastavam oli veel see, kui musti kurjadegijaid nimetati soomlasteks,AHMED, ALIH jne,uskumattu sigadus musti dzungli rahvast soomlasteks nimetada ja veel kurjategijaid, mis ajast on soomlased valge naha musta vastu vahetanud, valus on vaadata mis euroopas praegu toimub,see tasuta jagamine on pannud islami ja dzungli elanike illegaalsed massid liikuma täiel jõul, vallutavad ja hävitavad euroopat, ja neid sissetungijaid kutsutakse veel soliitse hellitus nimega põgenikud ja pagulased, uskumattu sigadus, mustad irvitavad meie üle ja lasevad sõrme nipsu lisaks sellele irvele näol, miks meie peame türgile raha andma ,et neid illegaale üleval pidada, lihtne ja loogiline väljapressimine, euroopa uputab ennast ise, muidugi tänu Prüsseli püha ema mamma Merkeli ja homopoiss Junger Pungerile eestvedamisele, seni ei muutu miski,kuniks need Prüsseli KAPSAPEAD ennast käsile ei võta ja euroopa väravaid ei sulge
õ
Õige jutt/ 18. märts 2016 13:34
Absoluutselt õige jutt. Araablased ülbitsevad Saksamaal, irvitavad avalikult sakslaste üle, aga sakslaste suhtumist see ei muuda. Saaks aga veel rohkem pagulasi vastu võtta!
k
Kohe/ 18. märts 2016 12:07
võiks ka EL.i matusehümni ära otsustada. Needsamad kõrged allkirjastajad on ühe jalaga juba Euroopast minekul, mitte küll Türgisse, vaid parematele jahimaadele. Ja kõrgematele positsioonidele.
k
Kirjaviggad/ 18. märts 2016 11:34
Peab olema: jewrosojuuzi piidrid... lasksid endale turlide pool noh - "taha keerata"!
s
Scaramanga/ 18. märts 2016 10:59
EU ei esita mingeid tingimusi Türgile ! Igal pool vajutati "Yes", "OK" ja "Next" - nagu vanaeit arvutis.
T
,,,/ 18. märts 2016 13:21
Türgi on sama moodi sionistide käsane, miks nad peaks Euroopa riikide hävitamisest loobuma?
i
irw/ 18. märts 2016 10:48
viisavabadus tähendab ju, et türgi lihtsalt saadab need, kes tagasi saadetakse nüüd juba legaalselt tagasi. EI OLE NÕUS!
l
loogiliselt / 18. märts 2016 11:00
mõtlevaid inimesi Brüsseli juhtivate poliitikute hulgas ei ole kindlasti,aga kui on raha lademetes, siis tuleb seda ka türklastele anda,sest tulevased põgenikud ju nemadki
a
arvamus/ 18. märts 2016 10:36
Tingimused esitab ikka Türgi ja EL nõustub nendega...Viisavabadus Türgiga on muidugi kristliku Euroopa matusetalitus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee