Kelly Sildaru (LAURA OKS)

Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 14. märtsi valik:

Möödunud nädala pluss | Supertalendikas Kelly Sildaru näitas taas, et vaatamata oma noorele vanusele teeb ta võistlustel konkurentidele tuule alla. Nädalavahetusel langes saagiks Šveitsis Laaxis peetud võistlus ning nüüd on ees veel SFR Touri finaal. Ootame huviga reede õhtut!

Kelly Sildaru (LAURA OKS)

Möödunud nädala miinus | Maadlejad ei toonud Riias peetud EMilt ühtegi medalit. Kui vahel saab pisarad pühkida ja rõõmsalt edasi rühkida, siis praegu tiksub kergelt häirekell – Rio olümpiani on aega 144 päeva ning olümpiapilet on teenitud vaid Epp Mäel (pildil). Kuigi EM polnud olümpiapileti osas suure kaaluga, paneb matšides nähtud jõuetus ja piin valikturniiride eel eestlaste võimalustes kahtlema.

Epp Mäe (LAURA OKS)

Alanud nädala ennustus | 60% on võimalus, et Nikolai Novosjolov (pildil) tagab sellel nädalavahetusel Budapesti GP-etapil olümpiapääsme. Eelmisel aastal Ungaris võidutsenud vehkleja asub hetkel tsoonitabelis edasipääsu tagaval teisel kohal ning lähimad jälitajad kindlas kauguses. Samas kaotas Novosjolov nädal enne mõõduvõttu kodusele konkurendile Sten Priinitsale 3:10

Nikolai Novosjolov (LAURA OKS)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis