Krimi

Turvatöötajad tegelesid nädalavahetusel peamiselt purjus kaklejatega (1)

Õhtuleht.ee, 13. märts 2016 18:57
Kaklus. Fotolavastus.Foto: Mati Hiis
Lõppeval nädalavahetusel tuli G4S turvatöötajatel tegeleda agressiivsete alkoholijoobes meestega, kes kippusid kaklema. Samuti aitasid turvatöötajad tabada Tartus ühe roolijoodikust soomlase.

Ööl vastu reedet kella poole kahe ajal sai patrull häireteate ühest Tallinna vanalinna baarist. Kolme minutiga kohale saabunud turvatöötajad pidasid kinni alkoholijoobes noormehe, kes häiris oma käitumisega baari külastajaid ja klienditeenindajaid. Samuti oli agressiivne mees ühte baaritöötajat käest hammustanud. Sündmuskohale kutsuti politsei ja turvatöötajad andsid purjus noormehe üle politseiametnikele, edastas G4S Eesti kommunikatsioonijuht Reimo Raja.

Peale kella kolme kutsuti patrull appi ühte Tallinna hotelli. Seal viibis alkoholijoobes mees, kes räuskas, tülitas klienditeenindajaid ja keeldus lahkumast. Avalikku korda rikkunud mehe andsid turvatöötajad üle politseile.

Samal teemal

Laupäeva öösel kella nelja ajal kutsuti patrullekipaažid Tallinnas Kristiine linnaosas asuvasse söögikohta, kus tuli lahutada kaklus nelja inimese vahel. Kakluse käigus oli üks osaline ka viga saanud. Talle kutsuti kiirabi, kes inimese kohapeal üle vaatas.

Turvatöötajad kaasasid sündmuskohale politsei, kes avaliku korra rikkujatega edasi tegelesid ja lubasid turvatöötajatel lahkuda.

Laupäeva hommikul kella seitsme paiku märkas patrull Tartus, kuidas alkoholijoobe tunnustega mees istus bensiinijaama juures autorooli ja hakkas sõitma. Turvatöötajad informeerisid juhtunust politseid ja sõitsid Soome numbrimärgiga Mitsubishile järele. Mees ei jõudnud palju sõita, kui politsei koos patrullekipaažiga auto Riia ja Turu ristmikul kinni pidas. Mehel tuvastati alkoholijoove ja temaga tegeles edasi politsei.

Pühapäeva öösel kella nelja ajal sai patrull väljakutse ühte Tartu ööklubisse, kus kaks külastajat olid omavahel kaklema läinud. Turvatöötajad pidasid kohapeal kinni kakluse alustanud alkoholijoobes noormehe ja andsid ta üle politseile. Klubile varalist kahju kakluse käigus ei tekitatud.

Turvatöötajad soovitavad mitte lasta end purjus tülinorijate poolt provotseerida. Kaklused ei lõpe kunagi kellelegi hästi ja seetõttu on soovitav neid kindlasti vältida.

Kui märkad kaklust, siis teata sellest hädaabinumbril 112 ja ära sea ennast ohtu ise vahele minnes. Kui sinuga tüli noritakse, siis ära hakka ise provotseerima ja hoia norijaga ohutut distantsi. Igal juhul on mõistlik kaklust vältida, sa ei tea kunagi kui kogenud ja osav kakleja sul vastas on. Kindlasti ära unusta tülinorijatest politseid teavitada.

Samal teemal

10.08.2016
Tallinn käib öise alkoholimüügipiirangu tõttu kohut kümne müügikohaga
01.05.2016
TURVAMEESTE VOLBRISÜNDMUSED: napsivargad poes, mürgeldajad kõrtsis ja tanklas
10.03.2016
Noormees kolas öösel kaubanduskeskustes, õgis popkorni, tühjendas kassa ja väntas video
29.02.2016
Kas turvamehe tööga saab ainult noor ja turske mees hakkama?