Maailm

PILTUUDIS | Saksa tänavakunstnikud joonistasid hukkunud pagulaslapse hiigelportree

Õhtuleht.ee, 11. märts 2016 19:15

52 KOMMENTAARI

k
küsimused?/ 13. märts 2016 15:38
kus on 10 aastase vägistatud poisi "portree"? või selle 7 aastase, kes pargis vägistati? aga kus on selle väikse tüdruku portree, kes oma suurepärasel pulmaööl hukkus? kui nad ise ei hooli oma lastest...
i
imestaja/ 13. märts 2016 15:06
Õhtuleht: lamavast pagulaslapsest joonistati portree. Kas tõesti?
Portree kui isiku tunnuslik pilt on üldmõistes ikkagi näokujutis. Näiteks
kunstnik maalib kellestki portree. (vt ka kirjanduslik portree, koondportree)
v
Vaadake kuidas soodustatakse migratsiooni/ 12. märts 2016 10:47
Tegemist on selle kurikuulsa (väidetavalt Sorose juhitava) lehega.
http://live.w2eu.info/category/slovenia/
Mõned väljavõtted: Ole teadlik, et politsei küsib sinult trikiga küsimusi. Nt kui küsitakse, miks sa soovid minna just Saksamaale. Alati pead vastama, et "Sa põgened sõja eest ja soovid taotleda asüüli Saksamaal". Ära lasku detailidesse. Korda alati, et põgened sõja eest. Ära ütle, et pere on juba mõnes Euroopa riigis ja et sa soovid nende juurde minna. Pere ühinemine on võimalik üksnes peale asüüli taotlemist (kui sa soovid edasi liikuda, siiis see ei ole hea).
Kui politsei leiab vasturääkivusi sinu vastuses ja sul on probleem, siis võta ühendust .... (toodud aadressid).
See oli väike lõige...
s
Siin õpetatakse registreerimise trikke/ 12. märts 2016 10:55
http://live.w2eu.info/category/finland/
Soomest ei ole kuigi palju juttu. Aga on üksikasjalikud juhised selle kohta, kas ja kus tasub / ei tasu registreerida või sõrmejälgi jätta.
s
Saan aru, et / 12. märts 2016 14:00
esialgu hakatakse tulema Albaania ja Rumeenia kaudu. Kel huvi, siis antud lehel on Liveblog. Hea vaadata, milliseid suuniseid jooksvalt antakse.
http://www.express.co.uk/news/world/651937/British-holiday-destination-new-migrant-route-refugee-cri...
m
mnb/ 12. märts 2016 08:43
pilt ju otsene vihje mikrotsefaaliale...
m
mumm/ 12. märts 2016 07:32
haledad humanitaaridest eided! minge tööle ja tehke midagi kasulikku...
v
VAADAKE/ 12. märts 2016 07:19
kuidas noored mehed traataia taga lõugavad ja märatsevad ja nõuavad euroopasse pääsemist.Kui
nad selle raevu ja energia panustaks oma riigis korra loomiseks, oleks nende elu ammu korras. Ükski teine riik ei pea neid hüsteerikutest kaltsakaid aitama, see on ülekohus,kes meie eest võitles?
r
raivo/ 12. märts 2016 06:40
aga kus on pagulaste poolt pekstud,vägistatud ja tapetud inimeste portreed.nüüd juba ujuvad pinnale maha vaikitud kuriteod pagulaste poolt.
n
Nonii.../ 12. märts 2016 00:49
Pagurastidele jälle nämmutusainet antud, nagu näha.

s
see laps ei uppunud/ 12. märts 2016 00:35
vaid ta uputati smuugeldajate ning oma vanemate poolt,nii et "I dont care".Pole esimene ahnuse ohver sellel rahaga palistatud kultuurimarksistide loodud teel.Keegi ei nuta kui aafrikas sureb nälga kümneid tuhandeid lapsi.Nii et see pakazuhha jääb sõbralike hingele,nemad seda voolu toidavad oma Refugees are welcome here? miraažiga.Mõelda vaid kui sobiv nimi oli poisil Alan Kurdi,illegaalidele suunatud propaganda ei oma moraali ega eetikat.Euroopal on vaja oma trumpi et see jama ükskord lõpeks,sest mamma magab hästi iga öö uppugu kui palju tahes...kas keegi teab et uppus poiss nimega Hamza al-Khatib ja paljud teised... http://www.reuters.com/article/us-europe-migrants-greece-toll-idUSKCN0V01E2
t
to see laps ei uppunud/ 12. märts 2016 01:38
Tänapäeval nüüd küll Aafrikas nälga ei sure.
Lihtsalt luksust ei ole.
Käisin ise Aafrikas reisil, kipuvad kangesti Euroopasse.
Samas ütlesid, et ei ole mingi probleem kasvatada 10 - 12 last, kõik toit kasvab puu otsas.
See näljajutt küll paika ei pea.
a
--/ 12. märts 2016 07:05
ainukene probleem on selles ,et neeger ei viitsi puu otsa ronida ja ootab puu all ,millal vili suhu kukub. Sellel ootamise ajal võibki nälga jääda.
p
Pööriöölane/ 12. märts 2016 00:14
Ma hakkasin mõtlema, et see ei olegi ju mõeldud meile - idaeurooplastele. See on mõeldud ullikeste lääneeurooplaste jaoks. Neile võib igasugust jama ju kokku jahuda, nagu NLiidus enamikele venelastelegi. Aga meid nii lihtsalt juba ei lollita. Nii, nagu me irvitasime vene ajal punase propaganda üle, nii irvitame ka multikulti jama üle. Ja ega tegelikult vahet polegi. Praegune multikulti ja kultuurmarksismi ideoloogia on tegelikult palju lamedam, kui Ljonja aegne propaganda. Asi on lihtsalt selles, et vene aja lõpupoole visati kõik suuremad lollused sellest ideoloogiast välja. Seda aga ei tehtud lääneriikides, kus valitsevad sotside ja vasakäärmuslased. Seega tekibki sellist jama lugedes tunne nagu loeks mingit Stalini aegset seinalehte ja seda kunsti vaadates jällegi sarnane tunne, nagu oleks mõnel sotsrealistlikul kunstinäitusel. Aga see muidugi ei tähenda, et ei leiduks siin, kellele niisugune ajupesu ei mõjuks. Ikka leidub mõni Lobjaka, Randpere, Raagi, Jansoni sarnane, kes on kas Marxi, Engelsi, Mao, Kalergi jt. teostega väga valusasti vastu pead saanud või siis on ise pikemat aega mõnes pagulaslaagris viibinud ja kannatab nüüd Stockholmi sündroomi all. Noh ja siis on veel need Rõivased, Pehkurid, Lennad, Sildnad jt., kes ise tegelikult mitte kui millestki aru ei saa, aga teevad nii, nagu "suured onud ja tädid" käsivad ja õpetavad.
a
aadu/ 12. märts 2016 00:13
m
Muideks teate, et/ 11. märts 2016 23:28
Täna oli kummaline uudis. Türgi ei ole nõus võtma jumal teab, kui palju illegaale Kreekast tagasi. Äärmisel juhul mõned kümned tuhanded. Sellise kokkuleppe sõlmimisele läks kui palju raja + kõik muud privileegid? Uskumatu, kui "hea deal". Mida peaks Merkelist arvama? Putinoid või Abamoid? Või on veel mingeid huvisid? Ma tõesti püüan mõista, mida europoliitikud teevad. Mingidki loogikat. Sh meie europoliitikute suust. Sorry, ei mõista. Nt Taavi positiivset suhtumist leppesse Türgiga. selline tunne, et ma näen läbi imelike prillide.
k
kui aega 23 minutit/ 12. märts 2016 00:42
ja kuulata kreeka ministri verbaalset küpsetamist ebapoliitkorrektselt BBC raadios siis on selge,et kreeka kätt piirile ette ei pane,sest nad ei ole fašistid ega ksenofoobid nagu kogu muu euroopa,kes soovib seda piirideta kreeka rahapressimise mängu lõpetada.Kreekaga We are doomed ja selgub,et nemad on märtrid! http://www.bbc.co.uk/programmes/p03lfbh8
o
11. märts 2016 22:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
to Ok.../ 12. märts 2016 01:39
Tolerastid ei katku midagi, nad põgenevad Ameerikasse või Austraaliasse.
a
Alatu manipuleerimine/ 11. märts 2016 22:29
Mul on siiralt kahju sellest lapsest ja paljudest teistest. Olgem ausad, on uppunud rohkem lapsi (sh imikuid). Uppunud naistel on isegi imikud nabanööri küljes olnud (ühe Itaalia päästelaeva kapteni sõnul). See ongi kohutav.
Aga teha ühest uppunust projekt, et manipuleerida avaliku arvamusega, on äärmiselt alatu.
1) isa taust on teada.
2) Keda on Euroopa antud lapsukese "reklaami" varjus sisse lasknud? Iga päev loeme vägistamistest, ahistamistest, jm kuritegevuse kasvust, imbunud terroristidest, kõrgendatud terroriohust. Kui palju on ja tuleb veel sellise vastutustundetu tegevuse ohvreid?
3) Milliseid ulmelisi summasid on selle pealt teenitud? Paatidesse surutakse lausa relva ähvardusel ullikesi lausa kolm korda rohkem, kui paat kanda võib. Paatide ja päästevestide kvaliteedist ma parem ei räägi.
4) Siiamaani inimesed riskivad, et jõuda unistuste maale. Siiralt arvavad, et Euroopas raha kasvab puu otsas. Arvavad, et tulevad ja kohe saavad tööle, tasuta hariduse, tasuta elamise, auto jne. Teab keegi kedagi, kellele see vaevata on sülle kukkunud? Mina ei tea. Aga nemad teavad, et saavad. Paraku saavadki. Loll on see, kes ei tule. Oleks juba aeg anda teada, et raha hakkab otsa saama. Kes siis uppumiste soodustamises ja kogu selles kaoses süüdi on?
5) Rõhutakse, et peaksime neile vaesekestele seal piiri juures kaasa tundma. Lapsi vaadates tunnengi. Aga nad ei tulnud ju vaestelt riikidelt abi paluma. Istuvad seal poris ja külmetavad (väidetavalt 4000 last hetkel seal). Neil on võimalus end registreerida ja taotleda asüüli aga nad ei taha. Kardavad, et ei pääse Saksamaale. Lipud, Merkeli pildid kaasa. Kuidas selliseid inimesi aidata. Ainus, kes saab aidata, on Merkel. Võtku siis neid otse Türgist või Kreekast. Mis meie siia puutume? Ma loodan, et Iraagi pere ei tule siia nö sunniviisiliselt,,
Makedoonia piiri äärsest olukorrast tuleb ka nii palju vastukäivat infot. Alles räägiti, et toitu on väga palju. Kahe päevaga on järsku nälg, Millist meediakanalit nüüd uskuda.
i
Inimkaubanduse ohvritest/ 11. märts 2016 22:36
Palju tegelikult mõeldakse lastele ja naistele, kes tulevad? Väga hästi on teada, et ISIS teenib orjaturult. Jube oli vaadata, kuidas lapsi (imikud) ja naisi pisargaasi sisse veeti. Mis neist nüüd saanud on? Kui suur oli meeste %? Vahepeal lausa 90% ringis. Nüüd on tõesti rohkem naisi ja lapsi. Aga ausalt öeldes, läheks ja ütleks sellistele emadele midagi. Kui ikka põgened sõja eest, siis ei saa nii majandusmigrandi moodi olla.
t
to Inimkaubanduse ohvritest/ 12. märts 2016 04:27
Majandusimmigrandid on nad 100 %.
m
Ma / 11. märts 2016 23:04
...vaatasin vene kanalilt NTV Mir,kuidas venelaste konvoi tõi kohale hunniku humanitaar abi...jessas ,mis lahti läks..."NEILE" omase kirega hakati suruma ja humanitaari haarama... pead verised,kotid kisti lõhki, mingi riisi või muu kuivaine helbed lendasid laiali ja tallati jalge alla...see on lihtsalt sõnuseletamatu milline ebardite kari meie piiridele läheneb... tuleb meelde aeg,kui meile 1941-1945 aastal olnud sõja algusest räägiti,et suur Staalin ei lubanud sellest kellegile rääkida,et sõda ukse ees...need kes aru said ja rääkisid ,lasti lihtsalt maha... nüüd salatakse reaalne oht meie elustiilile maha,et me ei muretseks... usutakse mingisugusesse lõimumisse,mingid ullikesed hõljuvad pilvedes ja suures rahvastesõpruse unelmas...pole olemas sellist asja...elu on näidanud,et nii,kui sa kaotad valvsuse karatakse sulle kõri kallale. Igaühele on loodud oma kodu ,kus elada...võib külas käia ja uudistamas,aga mitte ennast külla unustada ja saba peale sättida. Meie valitsuse käitumine on praegu täielik agoonia,värisevad oma koha pärast raissk! Kui nad nii õiged on ja tublisti käitunud ja arvavad ,et Eesti rahvas neid armastab,siis tõestage seda ja korraldage rahva küsitlus...mida rahvas arvab praegusest valitsusest...ja mitte e-arvamuse näol...kus saab kõike enda kasuks muuta...Teie,kes te praegu teenite Eesti rahvast,ei peaks kartma seda küsitlust,kui arvate ,et teete õieti...ja ,kui küsitlus on Teie kasuks,siis võtan mütsi maha ja suur kummardus ja panen oma suumulgu kinni...punkt!
m
Ma / 11. märts 2016 23:14
Veel sellest suurest rahvaste sõprusest...oli kunagi suur Nõukogude Liit...ja mis sai,kui see liit lagunes...kõik kukkusid sõdima ja hinges hoitud vihkamine lõi lõkkele,tapeti,vägistati...endised naabrid tegid ju seda...ei saa sundida sõprust ,armastust,austust,sallivust...see tuleb ära teenida...vägisi saab ainult vägivallatseda ja sundida...midagi head sellest ei tule!!!
l
Lisaks sinu kommentaarile/ 11. märts 2016 23:20
Sel päeval, kui räägiti näljastreigi alustamisest, käis mitmest uudisest läbi, et sööki on rohkem kui vaja. Et raske streikida kui toitu nii palju. Toit, mis ei maitse, visatakse minema. Nüüd 2 päeva hiljem vaatasin uudist, kus ründasid veokit, pead lõhki. No comments. Kus on tõde? Mingid abitöötajad rääkisid, et nad peavad uued tulijad eemale meelitama. Kui teatakse, et midagi uutele jagatakse, läheb rabamiseks. Meenub ka Budapestist üks video, kus üks abistaja läks midagi pakkuma, ning lapsed võtsid ka isiklikud asjad ära. Võimalik, et olukord ei ole nii traagiline. Kultuurid ja eneseväljendus ongi erinev. Lisaks, et mäletate kurbi uudiseid nende raskest retkest - jala ja puha, väsinud jne. Selline mulje, et kuu aega jala käinud. Samas oli ka uudiseid, kus kohalikud rääkisid, et tegemist on justkui hästi korraldatud turismireisiga. Veidi jalutab ja bussi peale, siis takso, siin jagatakse asju jne. Me näeme ainult kaadreid.
s
siin ka video, et järsku nälg/ 11. märts 2016 23:49
m
Ma / 12. märts 2016 00:02
Vot just sellest ma rääkisingi ennem...segased lagastajad...!!!
m
meil tahetakse liiklusõnnetusi hakata teede ääres reklaamima/ 11. märts 2016 22:08
et vaadake, mis juhtub, kui kihutate või täis peaga sõidate.
nüüd siis hirmutatakse pagulasi, et kui tulete, mis siis saada võib.pole paha mõte.
m
Mäletan, et üsna ammu 90tel/ 11. märts 2016 22:41
oli üks sõiduõpetaja, kellel meeldis näidata kohutavaid liiklusõnnetuse pilte. Mitte autot, vaid laipu. See mõjus minu arvates destruktiivselt. Ma loodan, et keegi kraavi ei sõida:-) Või, et pildid on leebemad.
l
lobjakas/ 11. märts 2016 21:25
Vot niimodi arvavad "euroopa" moslemid kristlastest ja valgetest. Palun tolerantide kommentaare. Aa õigus, tolerandid on 3 klassi haridusega ja ei saa mütsigi aru ju:)
Aga kes saab, siis teie seletus asjale on teretulnud. Seletage, miks ootate selliseid siia? Kas teil on kalduvus radikaliseerumisele?

r
rõivata/ 11. märts 2016 21:11
seda ju ei joonistata kuidas immigrandid vägistavad alaealisi ja tõesti saksa rahva on Merkel persse keeranud,nagu putin vene rahva...
n
nõus/ 11. märts 2016 21:21
Just. või siis selle lapse kurikaelast isa (mis hiljem selgus).
p
Pööriöölane/ 11. märts 2016 21:01
Ma olen alati sügavalt kahelnud sakslaste mõistuses! Vaadake neid "sallivaid" peletisi Bulgaaria piiril lõugamas ja hulgusetõkete avamist nõudmas! Nende omavahelise jutu põhjal võib oletada, et enamus neist on ka sakslased.
https://www.youtube.com/watch?v=R-4xEHA61jI
https://www.youtube.com/watch?v=R-4xEHA61jI
v
v]iks enne endale selgeks teha, / 11. märts 2016 20:58
a
A SAVI- KAS TEAD/ 11. märts 2016 21:13
Mis seal vahet on? Portree, natüürmort või ikoon, ühed ja samad joonistused ju kõik!
e
ehk/ 12. märts 2016 08:47
r
reku/ 11. märts 2016 20:51
Nii armas.
Omal näljaseid lapsi küllaga, aga tunneme muret võõraste laste pärast. Lihased vanemad topivad paati, saadavad merele ja laia ilma, ilma muret tundmata, ja meie peame siis hakkama nende pärast vist nutma....
o
oma/ 11. märts 2016 20:51
Huvitav ,kes värvid ja kunstnikud kinni maksis ,kas Merkel isiklikult või?
l
Lumememm/ 11. märts 2016 20:51
Nonii,
aga seda 7-aastast ei taha keegi joonistada, kelle 30-aastane migrandiraisk ära vägistas?
Röövis kooli mänguväljakult ja vedas oma korterisse.
http://www.focus.de/regional/kiel/siebenjaehrige-in-kiel-verschleppt-und-vergewaltigt-staatsanwaltsc...
Kui tunnistatakse psühhiaatriakliinikus süüdivaks, siis saab 4 aastat vangistust.
i
Ilusnimi/ 11. märts 2016 20:57
Aga kui vaesel (majandus)põgenikul on ka vaja end seksuaalselt rahuldada? Lääne inimesed on nii pahad! Raha annavad kole vähe ja neitsisid ka kohe igale ei anta. On ju raske neil uus-eurooplastel
l
Lumememm/ 11. märts 2016 21:03
Miks see MIND peaks huvitama? Siis tõmmaku ennast oksa, kui nii raske on.
k
kats/ 11. märts 2016 20:50
MEIESUGUSED TUNNEVAD KAASA,,,,,,,,,,,,,,,,,PAGULASED NAERAVAD SELLE PILDI PEALE.

m
Mida veel?/ 11. märts 2016 20:37
Lapse isa oli ise süüdi, mõistan hukka sellise pasanduse!
n
naine/ 11. märts 2016 20:29
jätab külmaks, uks kinni nende parasiitide nina ees
m
Mikä Ruumis/ 11. märts 2016 20:22
lavastatud stseeni taaskordamine
r
Rahavõltsija/ 11. märts 2016 20:17
Tulevad meelde teise maailmasõja aegsed fotovõltsingud. Kui on mitu võltsingut ja nende originaali nähtud, siis ei usugi kunagi enam sellist jura. Huvitav kas Saksa ja Euroliidu võltsingutele on omaette tööstus ka rajatud nagu NSVLiidus ja Venemaal?
V
!!!/ 11. märts 2016 20:12
Võiks veel ka juurde lisada, et uppunud poisikesel polnud päästevesti seljas. Kuis see-eest oli papakesel päästevest ümber. Ikkagi pere väärtuslikeim liige - see pea!
n
No tõesti/ 11. märts 2016 19:55
Andke olla oma multikulti ja selle propagandaga - KÕIK MÜÜGIKS? Ka surnud laps?!
n
No kena!/ 11. märts 2016 19:48
Selliseks kohendati see lapse asend ajakirjanikele. Muidu teda sellises dramaatilises poosis ja kaldal polnud.
Lisaks tuleks alla kirjutada tekst, MIKS tema isa ta uputas. Kui ikka heal järjel mees otsustab EU-sse pääseda, et tasuta hambaid ravida, siis on see temapoolne lapse uputamine.
j
jap/ 13. märts 2016 15:44
lisaks oli ta juba tükk aega olnud rahulikus türgis. kanada keeldus talle andmast majanduspagulase staatust ja siis papi otsustas nõnda moodi käituda. ja nüüd peame meie tundma ennast süüdi? aga need vägistatud lapsed? kes neid maalib?
i
inimsmugeldaja lapse surm.../ 11. märts 2016 19:47
nad peaks selle pildi inimsmugeldajate äripartneri- merkeli akna alla sodima!

n
no pgn võtaks!/ 11. märts 2016 19:41
see "sakslane" oguz oleks pidanud selle pildi mõne pagulaskeskuse akende alla joonistama!
hõiatuseks, et- näete, mis juhtub inimsmugeldajate endi lastega!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee