(TIINA KÕRTSINI)

Piisas ühest tänavapeksust, kui heade mõtete linnast on saamas Eesti uus peksupealinn. Ohver pälvis siseministrilt tänukirja kodanikujulguse eest ning järjest rohkem viimaste aastate peksuohvreid on julgenud välja tulla oma lugu jutustama. Kas rahuldume politsei kinnitusega, et Tartu on turvaline linn või peaksid korravalvurid ja linnaisad siiski teemaga edasi tegelema?

Okupatsioonile vesi peale

Okupatsioonide muuseumi nimemuutus on ühiskonna lõhki löönud. Teisiti ei saanudki minna, kui sensitiivne küsimus otsustati kitsas ringis laiema diskussioonita ja pandi meid lihtsalt tõsiasja ette. Nüüd on vabadusvõitlejad solvunud, et tuleb hoopis mingi Disneylandi moodi asutus ning pöörde läbiviijatel tuleb veel pikalt kokkukeedetud pr-suppi helpida.

Suurvalla elujõud

Valitsus edendab riigireformi küll prääniku meetodil, lubades liitujaile raha. Kui elujõulised on aga suurvallad, kui liitumispreemia on ära kulutatud ning ääremaastumine uue hoo sisse saab? Sest jõukama ja vaesema valla ühinemisel ei pruugi tulemuseks olla jõukas ühisvald.

Nordicaga uuel põhjamaal

Estonian Airi asemele tuli küll Nordic Aviation Group, mille uueks nimeks saab nüüd Nordica, kuid kõigi nende kolme puhul on muutumatu pidev nurin hilinevate ja ärajäävate lendude üle. Küllap meeldib riigilennufirma põhjamaine nimi uuest põhjamaast jutlustavale peaminister Rõivasele, kuigi lennufirma pakutav teenus on mittepõhjamaiselt ligadi-logadi.    

Parempoolne naistepäev

Kommunistlik naistepäev ajab oma haarmed järjest tugevamalt ka Eesti ühiskonda, kui isegi parempoolse Reformierakonna saadikud riigikogus tellivad naistele mulje avaldamiseks kohale Tanel Padari. Kaitseminister ei lubanud Eestisse aga Venemaa relvajõudude ansamblit, mis aidanuks nii mõnelgi meestepäevaks õiget meeleolu luua. 

Jaga artiklit

22 kommentaari

O
oohhhh  /   22:06, 24. märts 2016
laur uudam???? oled kaheksa-aastane või? Oma peksu jms pealinnadega. Rohkem mõistust ei tule, ega tule....Tuleks aeg, mil ilmuvad välja targad, haritud,hariduse saanud ajakirjanikud. Masendav on lugeda neid mehikeste arvamusi, üks lollim kui teine ja eelmine.
.
..................  /   17:02, 13. märts 2016
Valga alla tulevad kõik vaesed vallad ja siis on Valga linn ka vaene.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis