Eesti uudised

Üle jalakäijate raja ja läbi metallaia: kihutav auto sõitis Kalasadamas merre (9)

Teet Teder, 11. märts 2016 06:00
MIS JUHTUS? Auk aias ja õhukeses jääs ning ulpiv varuratas on kõik, mis kolme meetri sügavusel olevast Audist aimu annab. Mis juhtus, et kaks keskealist meest sõgeda õhulennu merre tegid? Appitõtanud viskasid laevalt Elina meestele päästerõngad, millega õhulennu teinud mehed veest välja tõmmati. Foto: Teet Malsroos

Eile pärastlõunal kihutas Tallinnas Kalasadama tänavast alla mere poole Audi, mis sirgelt, ja esialgsetel andmetel raudaiast ilma pidurdamata läbi sõitis, õhulennu tegi ja merevees maandus.

Politsei operatiivjuht Toomas Kaarjärv rääkis eile sündmuskohal, et Kalasadama akvatooriumisse sõitis sisse kaks keskealist meest Audi A8ga kella 13.20 paiku. Et auto just seda marki on, ütlesid politseile pealtnägijad, kes nägid ulpivat masinat enne kui see põhja vajus.

"Ja selle tulemusena lõhkus ära ka piirded, mis on paigaldatud Kalasadama territooriumi ümbrusesse. Kaks inimest olid autos, nad said välja. Kõrval olnud laeva Elina pealt visati neile päästerõngad ja nad aidati üles, viidi haiglasse tervisekontrolli," lisab Kaarjärv.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee