Tarbija

SUU LIHTSAMA VAEVAGA MAGUSAKS: Kalev võtab taas kasutusele klassikalised kommipaberid (42)

Õhtuleht.ee, 10. märts 2016, 12:40
Foto: Kalev
Magusatootja Kalev investeeris ligi miljon eurot uutesse pakkemasinatesse, mis pakendavad kompvekke kahest otsast kinnikeeratud, nn twist-etiketti sarnaselt kunagiste Kalevi kommidega.  

Uued pakkemasinad väljastavad igaüks kuni 500 kommi minutis. 

Foto: Kalev

Kalevi turundusdirektor Anne Tääkre sõnul seisneb erinevus võrreldes varasema twist-etiketiga peamiselt selles, et uued seadmed pakendavad kommid õhukindlalt. "Tegemist on kommipaberitega, mis on ühest küljest nostalgilised, sest meenutavad Kalevi kunagisi kommipabereid, teisalt aga kaasaegsed, sest sulgevad maiustused õhukindlalt," sõnas Tääkre. 

Parima kvaliteedi ja pikema säilivusaja tagamiseks on Kalevi uued kommipabrid servapidi kinni liimitud. Avamise hõlbustamiseks on etiketi serva tehtud väike sälk. 

Äsja kasutusele võetud pakkeliin loob lisaks täiendavaid pakendilahendusi. "Uute masinate abil saame edaspidi pakendada kompvekke ka ühest otsast kinnikeeratud etiketti ja selle abil tootedisaini mitmekesistada," lisas Tääkre. 

Kahest otsast kinni keeratud etiketid saavad endale järgmised Kalevi esindus- ja nostalgiakommid: Kalev, Oravake, Teekonna, Komeet, Karakum, Finest Marzipan martsipanikompvek, pralineekompvek pistaatsiapähkliga, pralineekompvek India pähkliga ja Estonia pralineekompvek. 

Värskes pakendis jõuab märtsis müügile ka uus martsipanikompvek kookosega, samuti Kalevi kompvek juubelikujundusega etiketis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee