Laadin videot...
1
foto
Õhtulehe intervjuu Nõmme Kalju paremkaitsja Karl Mööliga. (Stanislav Moškov)

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel 2015. aastal pronksmedali võitnud Nõmme Kalju sai teises voorus tänavuse esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi 1:2 alla Tallinna Infonetile.

Kalju paremkaitsja Karl Mööl pidas tulemust kergelt ebaõiglaseks: "Tahtsime mängida ja üritasime parimat anda ning võitlesime kõvasti, aga lasime endale lüüa kaks suhteliselt õnnetut väravat. Üks rikošetist, teine tõrjest vastu vastasmängijat. Ma ei arva, et väärisime kaotust. Vähemalt viigi oleksime võinud saada."

Järgmistest mängudest Rakvere Tarva ja FC Floraga: "Peame tiimiga ühtsemalt ja julgemalt mängima. Võibolla kui alguses asjad välja ei tule, hakkame liiga kiirelt palli pikaga ette viima. Peaksime võtma rohkem riske ja mängima maast, mida oskame paremini."

Kalju kaitseliinis on mullusega võrreldes kaks uut liiget - Maximiliano Ugge ja Andrei Sidorenkov. Kuidas on lood koostööga? "Kaitseliini koostööga on olukord okei. Ei tunne, et midagi muutunud oleks. Võibolla Ken Kallaste oli tõusvam mängija kui Andrei Sidorenkov, aga väga palju erinevusi pole. Ugge on võrreldav Aloga, iseloomult on nad suhteliselt sarnased. Aga rohkem on vaja inglise keeles ja rohkem erinevaid keeli rääkida, see on vast veidi raskem. Muidu pole hullu, olen juba harjunud.

Max on päris hästi tulnud, uus mängija küll, aga kamandab meid hästi. Muidu Aloga meeldis väga mängida, sest ta oli korralik kapten - innustas meid tagant ja surus edasi. Aga ei ütle Ugge kohta ühtegi halba sõna, minu meelest on ta meeskonda väga hästi sulandunud."

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis