Hanno Pevkur (LAURA OKS)

Siseminister Hanno Pevkur otsustas anda nädalavahetusel Tartus toimunud peksmises kannatada saanud Jaanusele tänukirja vapruse eest.

Pevkur helistas täna hommikul mehele, keda nädalavahetusel Tartus väikese lapse nähes rünnati. „Soovisin teda isiklikult tänada üles näidatud vapruse eest ja küsida, kuidas tal paranemine kulgeb. Mul oli hea meel kuulda, et vaatamata tema vastu toime pandud ründele, oli Jaanus heatujuline ja positiivne. Samuti ütles Jaanus, et on rahul nii kiirabi kui politsei tööga ning loodab, et kurjategijad saavad kiiresti õiglase karistuse,“ vahendas Pevkur vapruse eest tunnustuse saanud mehe sõnu.

Arvestades, et selline sekkumine vandaalide korrarikkumise lõpetamiseks nõudis tavapärasest suuremat julgust ja õiglustunnet ning otsustav käitumine ühe pereisa poolt on parim näide kodanikujulgusest, otsustas Pevkur väljastada Jaanusele siseministri tänukirja, mis toimetatakse Jaanusele veel tänase päeva jooksul.

„Igasugune vägivald, liiatigi väikeste laste juuresolekul, on absoluutselt lubamatu ning ma väga loodan, et kõik selle ründega seotud isikud saavad kiiresti vastutusele võetud. Omalt poolt soovisin Jaanusele jõudsat paranemist ning avaldasin lootust, et ka pere tervikuna saab juhtunust üle,“ ütles siseminister Hanno Pevkur.

Jaga artiklit

71 kommentaari

?
???  /   00:04, 11. märts 2016
ond ta täis mõistuse juures? se ju lausa mõnitamine!!!
P
pihkvur  /   17:30, 10. märts 2016
võiks rõivasele ka tagantjärele medali anda, sellele anti ka kunagi pärnus kolakat ülbitsemise eest.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis