Eesti uudised

Siseminister annab peksmises kannatada saanud Tartu pereisale vapruse eest tänukirja (71)

Õhtuleht.ee, 9. märts 2016, 13:57
Hanno Pevkur  LAURA OKS
Siseminister Hanno Pevkur otsustas anda nädalavahetusel Tartus toimunud peksmises kannatada saanud Jaanusele tänukirja vapruse eest.

Pevkur helistas täna hommikul mehele, keda nädalavahetusel Tartus väikese lapse nähes rünnati. „Soovisin teda isiklikult tänada üles näidatud vapruse eest ja küsida, kuidas tal paranemine kulgeb. Mul oli hea meel kuulda, et vaatamata tema vastu toime pandud ründele, oli Jaanus heatujuline ja positiivne. Samuti ütles Jaanus, et on rahul nii kiirabi kui politsei tööga ning loodab, et kurjategijad saavad kiiresti õiglase karistuse,“ vahendas Pevkur vapruse eest tunnustuse saanud mehe sõnu.

Arvestades, et selline sekkumine vandaalide korrarikkumise lõpetamiseks nõudis tavapärasest suuremat julgust ja õiglustunnet ning otsustav käitumine ühe pereisa poolt on parim näide kodanikujulgusest, otsustas Pevkur väljastada Jaanusele siseministri tänukirja, mis toimetatakse Jaanusele veel tänase päeva jooksul.

„Igasugune vägivald, liiatigi väikeste laste juuresolekul, on absoluutselt lubamatu ning ma väga loodan, et kõik selle ründega seotud isikud saavad kiiresti vastutusele võetud. Omalt poolt soovisin Jaanusele jõudsat paranemist ning avaldasin lootust, et ka pere tervikuna saab juhtunust üle,“ ütles siseminister Hanno Pevkur.

Samal teemal

11. märts 2016, 17:37
Tarmo Kohv: Tartu vägivallajuhtumi uurimine saanuks olla kiirem
10. märts 2016, 13:37
Rõivas: peksmist Tartus peaks tavapärasest tõsisemalt võtma
10. märts 2016, 10:15
TV3 VIDEO | Psühholoog selgitab: kuidas mõjutab väikelast see, kui ta näeb pealt oma isa jõhkrat peksmist

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee