Maailm

Uudist täiendatud kell 14.30 ja kell 15.15.

Eesti mees võttis Tais endalt elu (6)

Toimetas Kristin Aasma, 9. märts 2016, 12:56
Illustreeriv foto.Foto: Reuters / Scanpix
Eesti mees tegi Tais enesetapu, lastes endale kuuli pähe.

Täna pärastlõunal veidi enne kella kahte kohaliku aja järgi kutsuti politsei Phuketi Patong Hilli lasketiirule, kus lebas 40aastase Eesti mehe surnukeha. Mehe paremas käes oli Eagle’i püstol, kirjutas The Phuket News.

Lasketiiru töötaja sõnul tundus mees olevat enne surma pinge all. "Ta suitsetas mitu sigaretti enne, kui läks lasketiirule, ja tulistas järjestikku seitse laengut sihtmärki ning siis tulistas kaheksanda laengu omale pähe,“ rääkis töötaja The Phuket Newsile.

Väljaande teatel oli mees jätnud käsitsi kirjutatud kirjad – ühe politseile võtmaks kontakti tema Tai naisega Patongi hotellis ning teise, eestikeelse, oma õele.

Kathu piirkonna Thung Tongi politsei ei ole juhtumit kommenteerinud.

Bangkok Posti teatel oli eestlane 38aastane. Tai naisele jäetud kirjas palus ta öelda oma sugulastele, et ta surnukeha saadetaks matusteks kodumaale.

Triinu Rajasalu Eesti Välisministeeriumi avalike suhete osakonnast ütles Õhtulehele täna pärastlõunal kella kolme paiku, et välisministeerium on juhtumist teadlik. "Oleme olnud ühenduses lähedastega," lisas Rajasalu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee