Maailm

Uudist täiendatud kell 13.35!

Odini sõdurid astusid naise kaitseks välja, politsei kahtlustab neid vägivallas (33)

LISA KOMMENTAAR

ei usu 10. märts 2016 11:29
Naise kaisteks välja? Mingid isehakanud nn.kangelased, põhjuse peksmiseks leiab alati, meil astusid Odin II-ed Tartus prügikasti kaitseks välja ja peksid pereisa pilbasteks.
A.H. 12. märts 2016 10:27
No muidugi, sina oled samasugune, kes oskab ainult naistele molli sõitya, nagu artiklis olev "kannatanu", kui aga mehe käest tohlaka sai siis on tatt väljas.
Tegelikkus 9. märts 2016 22:28
Neil poolearulistel on täiesti savi, keda peksta. Karjas, miski karikatuur jopele õmmeldud on ju jube lahe täis peaga "korda pidada". Kui suur peab olema identiteedikriis ja kui väike arukus, et liituda sellise liikumisega, mille "juht" ei oska peast isegi mitte kolmesõnalisi lauseid moodustada? Hale värk...
Lisaks veel omalt poolt 9. märts 2016 22:41
Lädra ja Bemmi- Kristjan ikka on liikmeks astunud?
Brunn 9. märts 2016 19:06
Soome politsei on robot.
Ananymus 9. märts 2016 16:51
Kas ma olen ainus kes näeb kirja" oli enne löönud oma naiskaaslast" või on see minu silmapete?
eeh 9. märts 2016 15:17
Noh, sellised on ka need Eesti kriminaalsed odinlased ehk 5. kolonni mehed.
Abielupaar sõneleb või tülitseb VERBAALSELT, kohe hüppab juurde odinlane ja hakkab meest peksma. Kas naisel oli mingit abi vüi kaitset vaja? Loomulikult mitte.
Jeerum, kus alles vägevad "korraloojad"!
Kui mina oleksin see naine olnud, oleks ma tooliga sellele pätile üle küüru annud.
Kriminaalide ja pättide bande, muud ei midagi!
??? 9. märts 2016 16:33
Kust sina selliseid üksikasju tead? Mina seda ajalehest küll välja ei loe. Ilmselt istusid siis ise kõrvallauas, kust kõike nii hästi nägid? Kuioli vaid verbaalne arvamustevahetus, miks sa siis ise ei sekkunud ning asja kultuurselt ära lahendaa ei aidanud. Nüüd aga tänitad siin
Teeline 9. märts 2016 20:15
" Sellise olukorrani viis see, et vägivalla ohvriks olnud Imatra mees oli enne löönud oma naiskaaslast. "
Huvitav, kuidas see verbaalne löömine välja näeb?
Tean 9. märts 2016 15:08
Ma miskipärast arvan et see on Soome riigi vaikne INVASIOON. Ugrisism on jalaga prõmmides ukse avanud ja poole jalaga sees. See süsee toimib nagu Ukrainas rohelisedmehikesed kellel viitab mingisugusele venestumisele aga venemaa nagu eitab. Ega see krimmi, donenski ja luganski ei piirne nad meeter meeter haaval laiendavad. Kes on järgmine Ungari? Aserbaidzaan? Türgi? Marid, vepseli, Läti. Toetab 100% Aserbaidzaani relvadega kui peaks Põhja iraani lõuna aserbaidzaani SRÜ alla tooma ja ka lääne türkmenistani. nii samuti toetab ka Armeenia kõik türgi ararati kuni musta mereni.
azza 9. märts 2016 15:03
Politseile meeldiks muidugi rohkem,kui peksja ohvri oimetuks klopiks nagu Tartus juhtus ja siis uhkelt tunni pärast paar naispolitseinikku sündmuskohale saata.Pealtnägijad olgu tegevuses mobiilidega tõestusmaterialide kogumisega,kui kellelgi peaks aega üle jääma,see võiks kiirabi või koroneri kohale kutsuda - sõltub sellest,kui usinasti pekstakse.Aga ei mingit sekkumist- te venemeelsed ,kes ei kannata ülekohut käed taskus pealt vaadata. Poliitkorrektsed tõsiselt tolereerijad ei sekku nagunii - nad häbenevad soliidselt ohutus kauguses
Tublid mehet,et naist kaitsesid 9. märts 2016 14:39
Vähemalt seekord ei saa Soome sallimatud süüdistada Odini sõdureid rassismis.
tubli mees?...hahaaaha! 9. märts 2016 15:22
Sel naisel ei olnud mingit kaitset vaja.
Kas ta mees peksis teda ? EI!
Abielupaaril oli omavahel lihtlabane sõnelemine ehk verbaalne tüli....ja siis kargab kusagilt välja mingi hull ja hakkab meest peksma!
??? 9. märts 2016 16:36
Kust need detailid? Igatahes mitte sellest artiklist. Järeldan, et pidid ise kah seal olema et kõiki üksikasju nii täpselt tead. Eks läinud ja lahendanud siis ise see konflikt, kultuurselt. Aga ei, nüüd siin tänitamas.
Teeline 9. märts 2016 20:17
" Sellise olukorrani viis see, et vägivalla ohvriks olnud Imatra mees oli enne löönud oma naiskaaslast. "

Keskealine naine 9. märts 2016 14:07
Pagulaste armastajad muudkui teevad oma propagandat.
Vastik.
!!! 9. märts 2016 13:34
Tegemist näis olevat just nagu perekondliku olmetüli ning kaklusega, kus pealtnägijad sekkusid. Kogu point on aga selles, et juhuslikult olid need sekkujad mingid odinlased. Samuti me ei tea kui suur oli see mehe ja naise vaheline kaklus, kas sekkujate vägivald oli ülepakutud või mitte. Oli see füüsilise jõu rakendamine põhjendatud või ei olnud.
Teiseks, kui sekkujad käitusidki põhjendamatult vägivaldselt ja sooritasidki õiguserikkumise, siis kas see annaks siis aluse kogu odinlaste liikumise ära keelamiseks? Vabandust, kuid kui palju meil on avastatud igasugu kurjategijaid, vargaid, petiseid ning altkäemaksuvõtjaid näiteks kas või riigikogus, ministeeriumites, riigi- ja omavalitsusametnike hulgast? Neame nüüd nemad ja ka nendekorralikud kolleegid kõik ära või? Või kui sageli on jõu rakendamisega üle reageerinud meie politseiametnikud, vanglatöötajad, kaitseliitlased, abipolitseinikud ning muud? Kas keelustame need siis kõik mõne vääritu jaliig agressiivse liikme pärast ära või?
MADLI 9. märts 2016 13:23
Nii et tüli purjus paarikese vahel? Aga kui vintis mees peksab naist, kas siis pole iga õige mehe kohus vahele astuda, seda takistada? Ning kui alkoholi pruukinud kakleja ei taltu, siis asi temale mõistetavas vormis selgeks teha. S.o. rusikatega. Sest muid argumente too naisepeksja ilmselt poleks mõistnud.
ära fantaseeri, ullike Madli! 9. märts 2016 15:25
KUS on kirjas, et MEES PEKSIS NAIST?
MITTE KUSAGIL!
? 9. märts 2016 16:41
Ja kus on kirjas, et tüli oli vaid verbaalne, nagu mõned teised kommenteerijad enesekindlalt väidavad? Artiklist ei loe välja ei ühte ega teist. Nii et puudulik artikkel ja sellest tulenev lokkav fantaasia. Nii ühelt kui teiselt polt.
Teeline 9. märts 2016 20:18
" Sellise olukorrani viis see, et vägivalla ohvriks olnud Imatra mees oli enne löönud oma naiskaaslast. "
naaskel 9. märts 2016 13:05
Nojah kui vaadata kes(loe:millise minevikuga isikuid) odinlaste ridadesse kuuluvad ega siis ei imesta. Küll on seal elatise võlgnike jne.
to naaskel 9. märts 2016 14:10
Vaata parem, kes on Reformierakonnas, valitsuses ?
Kuhu kadus 10 miljonit me rahva raha ?
Sellised inimesed valitsevad siiamaani me riiki.
lasnakas 9. märts 2016 12:22
palju kisa vähe villa
pagulastega tuleb käituda mõistvalt, vaikselt ja hellasti, noh nii nagu meie rummukad käitusid
heasüdamlikud ja rahumeelsed nagu nad sealkandis alati on olnud aitasid nad rahuneda ühel sinnakanti elama asutatud pagulasel
vaesekesel oli närvid täitsa rikutud - ei kannatanud välja kui keegi valge kohalik nende maja eest
mööda marssis aga nemad ei teinud mingit vihakisa, mõistvad nagu nad on, lihtsalt koputasid hellasti mõned kruvikesed paika ja asetasid armsa pagulase maalilise looduse rüppe kõrkjatesse puhkama ja jälle idüll nagu alati
A 9. märts 2016 11:56
Selliseid jamasid pole meile vaja ...ja sellepärast - EI pgulastele !
must 9. märts 2016 12:55
Ei Odinlastest pättidele.
t. 9. märts 2016 14:00
kui ei tule pagulasi, ei ole ka odinlasi. kui kasutada uudissõnu, siis viimased ju heidutuseks tekkisidki :)
Indrek2 9. märts 2016 11:34
Kas tegemist oli ikka "uussoomlastega"?

Odinlaste tõeline pale.... 9. märts 2016 11:33
Ha-ha-ha-haaaa.......! Juba hakkavad "odinlaste" pätid tegutsema...! Kas Tartu peksjad on ka odinlased...? Küll neid odinlasi hakatakse trellide taha panema kui nad tegutsema hakkavad ja inimesi terroriseerivad....!
Pööriöölane 9. märts 2016 11:29
Huvitav, kes seal siis tegelikult vägivallatsesid? Ja miks korravalvurid kohe ei sekkunud, kui seal tüli puhkes? Või olid korravalvurid ka osalised selles kakluses? Igatahes segane lugu!
Mikä Ruumis 9. märts 2016 11:47
eeldan, et on jõutud kõiki osapooli rahuldava tulemuseni. Meid eriti ei koti kui uuskommunistid üksteisele peksa annavad, kandes meie logosid. Positiivne meediakajastus pole meile oluline.
Mis uudis? 9. märts 2016 11:26