Eesti uudised

Vihased mehed kutsuvad noorte peksjate üle omakohut pidama (202)

Arvo Uustalu, 9. märts 2016 06:00
TARTU KÄIDAVAIM KOHT: Pätid peksid meest Tartu kõige käidavamal tänaval otse kaubahalli ees.Foto: Aldo Luud

"Kutsusin tõesti oma nime all neile pättidele omakohut tegema. Kopsu üle maksa ajas see, et neil tattnokkadel on selline karistamatuse tunne, et tullakse kallale otse südalinnas kõigi silme all," räägib lapsevanem, kes kutsus noori peksjaid füüsiliselt karistama.

Reede õhtupoolikul sai oma lapse nähes noortekamba käest peksa mees, kes kutsus laamendajaid korrale. Nimelt lõi üks kambajõmm Kaubahalli poe ukse kõrval asuva, umbes meetri kõrguse metallprügikasti pikali ja pereisa noomis huligaani, kes prügikasti maha tõukas. Mees lapsega küsis laamendajalt, miks ta nii käitub.

Selle peale teatas valge mütsi, neoonrohelise jope ja mustade dressidega noor: “Mis see sinu asi on? Mida sa mölised siin?” Mees ei jõua veel reageeridagi, kui noormees virutab talle rusikaga näkku. Mees taandub taarudes paar meetrit poe peauksest eemale Pagaripoiste nimelise äri ukse ette, kuhu kamp järgneb.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.03.2016
Rõivas võrdleb Tartu peksjaid Odini sõdalastega
09.03.2016
Tartu pereisa grupiviisilisele peksmisele reageeris ainult üks pealtnägija
09.03.2016
Politsei Facebookis jagatavatest fotodest väidetavatest Tartu pereisa peksjatest: soovitame kontrollimata ja tõele mittevastavat infot mitte levitada, kuna sellega võetakse risk olla ise kohtupingis!
09.03.2016
Mida pidi küll selle lapsukese hing sees tegema ehk Loe mida arvavad Tartu pereisa peksmise juhtumist lugejad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee