TRÖÖSTITU ARGIPÄEV: Ema lapsega istub Kreeka–Makedoonia piiri lähistel raudteerööbastel. Põgenikelaager on rahvast nii pungil, et kasutusel on iga maalapp. Mis põgenikest edasi saab, sõltub suuresti Brüsseli aeglasest bürokraatiamasinast. Foto: AFP / Scanpix
Karoliina Vasli 9. märts 2016 06:00
Isamaa ja res Publica Liidu juht margus Tsahkna: meil on reeglid paigas, aga Euroopa Liit käitub ebaadekvaatselt.

Isamaa ja res Publica Liidu juht margus Tsahkna: meil on reeglid paigas, aga Euroopa Liit käitub ebaadekvaatselt.

IRLi esimees Margus Tsahkna kinnitab, et kui Eesti suudab rändekriisi ohjeldada, siis Euroopa Liit (EL) käitub ebaadekvaatselt. Rändekriis vaid süveneb ja Venemaa plaksutab kõrvalt käsi. EL loodab siiski leevendust kokkulepetest Türgiga.

IRLi eestvedamisel arutles eile seltskond poliitikuid ja üks rahvastikuteadlane riigikogus rändekriisi teemal. Kui pagulasvastased võivad rõõmustada, et meie piiril on nii-öelda olematu järjekord, siis Euroopas on seis palju nutusem.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (59)

alf 14. märts 2016 13:02
Ainult naiivsed usuvad ,et pagulaskriis ei puuduta eestit, nagu Rõivas ja Ilves. Selline pagulaste-pahalaste pooldamine on kuritegu eesti rahva vastu. Valitsus laristab maksumaksja raha tugiisikutele, salliva eesti mtü-dele, pagulaskeskuste rajamistele. Oma inimeste vajadused toetuste järele surutakse valitsuse poolt maha. See on eriline häbematus ja sigadus, mis toimub.
T.Mets 13. märts 2016 19:24
Siin mõni kommija küsib, et kas Tsahkna mängib lolli. Ei mängi ta ühti. lihtsalt on andeline.....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS