Eesti uudised

Teateid pagulasrindelt: asi on hull, ent veel hullemaks läheb! (59)

LISA KOMMENTAAR

alf 14. märts 2016 13:02
Ainult naiivsed usuvad ,et pagulaskriis ei puuduta eestit, nagu Rõivas ja Ilves. Selline pagulaste-pahalaste pooldamine on kuritegu eesti rahva vastu. Valitsus laristab maksumaksja raha tugiisikutele, salliva eesti mtü-dele, pagulaskeskuste rajamistele. Oma inimeste vajadused toetuste järele surutakse valitsuse poolt maha. See on eriline häbematus ja sigadus, mis toimub.
T.Mets 13. märts 2016 19:24
Siin mõni kommija küsib, et kas Tsahkna mängib lolli. Ei mängi ta ühti. lihtsalt on andeline.....
varsti 10. märts 2016 18:40
lähevad ilmad soojemaks ja siis saab näha, milliseid uusi radu on inimkaubitsejad välja nuputanud. Mina loodan, ja Taavi ei usu,et siitkaudu hakkavad massid kulgema.
9. märts 2016 18:55
reffid saavad omasuguseid isehakanuid pagulasi omale nuumale ja lahenduseks peade maha võtmiseks siin valgetel meestel.
Eestlane 9. märts 2016 17:53
Aga miks küsitakse minult EL-s reisides passi? Vastus on ,et mina pole "õigest" rassist. See Merkel on kõik peapele keeranud ,kuidas selline puudega notsu üldse saab olla kantsler.
teadja. 9. märts 2016 15:45
Vahe ongi selles, et Tyrgi pole ELis, aga Kreeka on. See tähendab,et Tyrgi ei tee mingeid takistusi, ja kui Kreeka teeb, siis need pagulased jäävadki ei kellegi maale. V6ib-olla on Tyrgi poolt mingisugune jonn, et riigile pole tehtud ettepanekut Euroopa Liiduga yhineda
Ka sakslane areneb! 9. märts 2016 15:35
Täna jõudsid lõpuks isegi saksa ajalehed nii kaugele, et tunnistasid: tegemist on mitte rändekriisi, vaid Merkeli kriisiga! Mul oli au seda tunnistada juba pool aastat tagasi. Sakslanegi areneb, kuigi aeglaselt!
kasutamata teabepersoonid 9. märts 2016 15:15
kellelt tuleks nüüd lahendusi küsida ja SAADA on need häbiordenistid ja muud lavapeal kilkajad, kes hüsteeriliste silmade vilkudes pagulasi nõudsid.
Ju pidid asjalikud teadmised neil asjade käigust olema, kui ordenid rinda riputati ja kaasmaalaste pärast häbenemiskampaaniaga kireti.
Ah et sarkastiline - ei, vaid vastutustundlikke sõnavõtte ja avaldusi ootav eestimaalane.

Ly 9. märts 2016 15:14
Saavutada kokkulepet Türgiga on utoopia, jääda eluks ajaks Türgist sõltuvaks pagulaste pärast, on ohtlik. Usaldada moslemite riiki on lollus. Ja kui Euroopa Liidul saab raha otsa, mida teeb Türgi? Avab oma piirid ja ujutab hullude parasiitidega terve Euroopa üle. Ongi tekkinud sundseis, tuleb hakata raha pumpama moslemite ülalpidamiseks Türgi jaoks. Aitab, kui kõik Euroopa riigid sulgeksid oma piirid. Aga mida teeb Kreeka? Õiget piiri pole olemas, saabuvaid pagulasi aidatakse merelt maale ,,kaastundest'' või raha eest. Nii see kupeldamine käibki jätkuvalt nii Türgis kui ka Kreekas. Otsustusvõimetu Euroopa Liit, ei saa hakkama ja korda luua, siit algabki liidu lagunemine.
!!! 9. märts 2016 13:50
Türgi diktaadile allumine on ohtlik tee. Et anda Türgi kodanikele näiteks viisavabadus. Kui mina oleksin ühteaegu nii Türgi liider kui ka ühtlasi üks siga mees, teeksin sel juhul sedasi. Kõigepealt kasseeriksin kõik lubatud miljardid sendipealt sisse. Seejärel annaksin umbes nii miljonile üleliigsele suule, tülikale pagulasele lihtsalt Türgi kodaondsuse. Ükskõik mis motiivil, kas või näiteks "eriteenete" eest. Ja probleem oleks minu ja mu riigi jaoks ideaalselt lahendatud. Minul miljardid taskus. Ja Türgi passi tasku saanud pagulastemass marsiks täiesti legaalset edasi Euroopasse. Kui viisavabaduse alla käivad Türgi kodanikud. Ning lollakad eurooplased oleksid järjekordselt taas omaenda reha otsa astunud!
tsiga mees 9. märts 2016 14:47
Kogu see aeg on Türgi piirivalve ise toonud pagulased Kreeka territoriaalvete piirile ja lükanud parvedega Kreeka poole teele. Miskipärast Türgi vaikib sellest. Ei ole kuulnud ka, et Türgi piirivalve oleks kedagi tagasi viinud või teinud minekul takistusi.Googeldage ja veenduge ise!
Õige 9. märts 2016 15:41
Absoluutselt õige arusaamine. Hinne 5+
Jama 10. märts 2016 17:34
Türklased okupeerisid Euroopat 800 aastat, teostades kohalike peal meeletut genotsiidi. Alles 17-ndal sajandil sai nad siit välja löödud ja nüüd võetakse vabatahtlikult tagasi?
Olete päris segi läinud või?
Põliseestlane ( parteitu eruohvitser ) 9. märts 2016 12:43
Aasta tagasi rääkisid meie pooled valitsejad teist juttu. Meil tuleks liidust välja astuda. Meile aitab NATO-st ja kui aitab ? Oleme vaesed, kuid uhked. Meie ei tohi oma metsi ja maid välismaalastele müüa. See on kuritegu põliseestlaste vastu. Meid püüavad juhtida noored, kes ei tee nisu, odra ja rukki vahel vahet. Ei tahagi teada, millise töö ja vaevaga maa saagirikkaks muudeti. Soovin, et meie väikest riiki juhivad mehed ja naised, keda austatakse, kelledest kirjutatakse head ja on rahvale eeskujuks . Momendil iga tolgus ja poisike laseb need nn.noorvalitsejad sooja veega üle nagu koerakusemisposti. Eestimaale pole vaja ühtki pagulast, meil nendetagi muresidja probleeme küll. Meie peame muret tundma venekeelse elanikkonna pärast, kes olid siia sattunud Teise maailmasõja tagajärgede tõttu. Neid inimesi, kes tunnevad ja tahavad tagasi vanavanemate sünnimaale, tuleb rahaliselt ja igati aidata. Eriti Saksamaa, kes alustas sõda ja Venemaa. Nagu eestlased mõnigi kord lahku minnes ütlevad:`` Iga roju oma koju. ``
edasi 9. märts 2016 12:34
Võib -olla ongi ainukene Venemaa, kes asjast aru saab ja midagi on ka ette võtnud, et lausmigratsiooni kuidagigi ohjeldada. Venemaa näeb ju, kedaEuroopasse on kümnete tuhandete kaupa sisse lastud tulla. Võib-olla läheb meil mingil momendil vaja naabri abi. Mõelgem.
Estisse ei tohi neid majandusmigrante tuua 9. märts 2016 12:22
meil on niigi kõik värk miinustes, haigekassa varsti pankrotis, ei ole vaja neid muidusööjaid juurde võtta, need on ju majandusmigrandid kes eestisse tuuakse, minu teada on süürias sõda
ausalt 9. märts 2016 11:51
Miks ei panda neis riikides üles teateid, kus pole sõda, et ärge üldse tulge Euroopasse migrandina, teie ei kuulu sõjapagulaste hulka ja teid saadetakse niikuinii tagasi.
9. märts 2016 14:54
Taani on neid keelitanud mitte tulema. Tusk oma avalikus esinemises ütles sama-ärge tulge, te ei saa seda mida smuugeldajad teile on kokku lubanud. No ei aita. Võib-olla Merkeli ütlemine aitaks aga tema ei ütle ja pole kindel kas seegi aitaks. Aitab ainult nende kodumaale tagasi viimine ja kohe.
df 9. märts 2016 18:58
Kuna tulnukad on kollektiivsed (loe: karjainimesed), siis tuleks nad ka kollektiivselt vastutama panna. Kui keegi migrantide suguvõsast tegeleb migrantide smuugeldamisega, siis läheb kogu suguvõsa ilma ühegi piuksuta lähtemaale tagasi, kui kedagi kohtulikult karistatakse, siis samuti. Seda nimetatakse ühe hoobiga kahe porikärbse löömiseks.
pärnakas 9. märts 2016 11:50
Täiendav lugemine www.objektiiv.ee ja www.uueduudised.ee
minu arust 9. märts 2016 11:37
viimane aeg hakata Eestil aeda ümber ehitama. Enne, kui kari kohale jõuab...

vaadake kreeka ajalugu 9. märts 2016 11:35
heinz 9. märts 2016 11:17
eestlane on läbi sajandite jäänud kestma ja hoidnud oma kultuurilisi väärtusi, vaatamata kui vähe oleme olnud iseseisvad.
Vägisi tekib mõte, et jumal tänatud, et me tänaseks pole viie rikkama seas ja tänu sellele oleme pagulastest suht puutumatud.
Muidugi helesinine unistus oleks see, et pagulaskriis ükskord raugeb, selliselt, et meile neid olulisel määral ei saabu ja Eesti majandus saaks tugevaks ilma , et oleks meil palju sotsiaaltoetustel elavaid tegelasi nagu tänasel päeval Lääne-Euroopa heaoluriikides. Sotsiaaltoetusi vääriksid minu meelest vaid meie vähem maj. kindlustatud rahvuskaaslased. Kuid vaid tinglik unistus.
salakütt 9. märts 2016 10:42
tuleks neid vaikselt nottida
arvamus 9. märts 2016 10:40
Vähemalt on leitud Euroopa kristluse kaitsja Türgi ja vaenlane Venemaa. Kas enam lollimaks saab minna, Türgi on Islami Euroopasse tooja läbi sajandite ja mis Venemaal sellega pistmist on kui Merkel, Junker Euroopas valged teise rassiga asendada soovivad.
Kas Tsahkna on loll või mängib lolli! 9. märts 2016 10:38
IRLi esimees Margus Tsahkna kinnitab, et kui Eesti suudab rändekriisi ohjeldada, siis Euroopa Liit (EL) käitub ebaadekvaatselt. Rändekriis vaid süveneb ja Venemaa plaksutab kõrvalt käsi. EL loodab siiski leevendust kokkulepetest Türgiga. Kui pagulasvastased võivad rõõmustada, et meie piiril on nii-öelda olematu järjekord, siis Euroopas on seis palju nutusem.
No nii loll annab ikka olla! Piisab Venemaal käteplagina saatel see transiit siiapoole läbi Venemaa suunata ja me oleme käpuli. Mis pidavast piirist saab juttu olla, kui piiri valvamiseks puuduvad jõud ja pealegi soovib meie ladvik igati Merkelile meelepärane olla pagulaste teemas. EL loodab Türgi kokkuleppetele. See kokkulepe on sündinud surnult kui vaadata kokkulepe sisu. See kokkulepe on pigem Türgi väljapressimine ja EL pehmod kiidavad sellele veel takka! Kõigepealt antakse raha, siis Türgi võtab tagasi ainult Kreekast pagulased ja lõpuks valgub see pask uuesti shengeni andmisega Türgile mööda Euroopat laiali. Ainult ajupestud loll näeb sellises kokkuleppes mingit lahendust.
Oh jumal küll. 9. märts 2016 10:04
Lõpuks ometi on süüdlane käes!Mida ta plaksutab?Seda arvas meie valitsus kohe kes on kõigis asjades süüdi mis Eestil tuksi läheb.Peab lugema hakkama.Mitu korda plaksutab nii palju süüd on sellel neeeeeeetud Venemal.Jumal tänatud,et meie valitsusel süüd pole.Prillikivi lausa.???
Õnn on tulnud Eesti õuele 9. märts 2016 09:52
Kokku seitse Kreekas viibivat põgenikku on andnud nõusoleku tulla Eestisse, praegu tehakse neile turvakontrolli.
Siseministeeriumi pressiesindaja Toomas Viks ütles BNS-ile, et Eesti sideohvitser Kreekas tegeleb praegu aktiivselt seitsme põgeniku toimikuga, nendeks on üks Jeemenist pärit mees, üks Iraagist pärit mees ning lisaks Iraagist pärit perekonna viis liiget. "Praegu tehakse kõigile seitsmele Eestisse tulekuks nõusoleku andnud inimesele taustakontrolli ja töötatakse dokumentidega," lisas ta.
Indrek2 9. märts 2016 10:10
Need pärdikud tuleb ära steriliseerida kõik.
9. märts 2016 12:16
täpselt õige, munakott tuleb ära lõigata ja tagasi ulgumerele saata, pole asja neil siia
Kui raske on aru saada 9. märts 2016 10:17
Jeemenis ja Iraagis praegu sõda nagu Luki all või hoopis majanduspagulased!
EI igasugustele majandus ja terroristpagulastele!
9. märts 2016 12:12
need raisad pole süüriast, neil pole mingit õigust varjupaigale, kohe tuleb tagasi saate, need junnid pole sõjapõgenikud
ähhh 9. märts 2016 09:45
hulluks läheb siis kui ISISE võitlejad oma järele toodud relvad ja need tonnid lõhkeainet mis nad Miramasi relvalaost röövisid käiku lasevad
ehk oleks aega hakata aru saama, et need keda sõjapagulaste nime all sisse veetakse on lihtlabased kurjategijad kes tulid ELi maffiale tööd tegema
kui miski huvitab, siis vaid see mille abil on kohalikud nii tuimaks ja lolliks saadud, et vahivad käed süles, kui pead lendama hakkavad on juba hilja

Soomest 9. märts 2016 09:43
"Rändekriis vaid süveneb ja Venemaa plaksutab kõrvalt käsi."
Mis Venemaa siia puutub?
Murmansi kaudu neid pressis Soome, peeti Putiniga nõu ja nüüd on sealtpoolt piiriala tühjaks tehtud ega tule kedagi. Seda siis venelaste toimest. http://www.iltalehti.fi/pakolaiskriisi/2016030621226199_cm.shtml
Suurem osa on tulnud ja tuleb Rootsist.
jälgija 9. märts 2016 10:56
Soome pani piiri kinni ja suudab ise seda hoida ka kinni. Venemaa ei puutu asjasse, neil on küll jumalast savi, kus kohast pagulesed EL saamiseks piiri ületavad. Ei sulge ju Venemaa pagulastele transiidiks oma piire. Neile hordidele sai lõpuks selgeks, et Soome piirivalve ei lase neid üle piiri ja nüüd otsivad nad uut teed liikudes Leningradi suunas.
ää 9. märts 2016 09:26
On hull ja hullemaks läheb. Tasub vaid vaadata seda ÜRO poolt ennustatud rahvastiku kasvuprognoosi ja saab kohe selgeks, hullem on alles ees. http://realfactsmedia.com/wp-content/uploads/2016/03/UNPopulationProspects2015.png
no 9. märts 2016 09:22
Kreekas on asi päris karm, pagulasi on juba kaks korda enam, kui kohalikke ja neid veab sinna Türgi. Türgi pressib EU raha välja,algul oli kolm miljardit aga isu kasvas palju suuremaks, kui käis EL kohtumisel.Pagulased, kes tulnud Süüriast ,võiks hakata koju minema. Linnad ja külad juba ehitatakse uuesti ülesse ja rahvas on rõõmus, et saavad elada OMAL MAAL. Põgenikud on väga kahtlase taustaga, enamus ISISe klanni kuuluvad ja ega lapsed ka nende omad ei olevat,see nagu suitsukate rohkem,et Euroopasse pääseda.
maamiis 9. märts 2016 09:19
kas nüüd on püksid paska täis,jobukari
maamiis 9. märts 2016 09:19
kas nüüd on püksid paska täis,jobukari
Andres 9. märts 2016 08:42
See on neiu mercheli ja noorhärra juncheri organiseeritud genotsiid euroopa põlisrahvaste kallal.
Au keisrinnale! 9. märts 2016 15:37
Absoluutselt õige: Merkel arvab, et ta on Euroopa piiramatu võimuga keisrinna, Juncker on aga tema ustavaim õuedaam!
Andres 9. märts 2016 08:42
See on neiu mercheli ja noorhärra juncheri organiseeritud genotsiid euroopa põlisrahvaste kallal.
7.päeva adventist 9. märts 2016 08:34
Meie massoonvalitsus teeb seda mida nõuab Merkel,aga mitte eestirahvas,absoluutne ja vääramatu fakt ja see kriis on inimeste kiibistamise ja vöötkoodistamise õigustamiseks nn turvalisuse nimel.

Multi-kulti juurviljad 9. märts 2016 08:33
Kõigega-nõus-poliitika on omadega pees. Konkreetselt. Uskumatu, kui sinisilmsed võivad olla valged inimesed!! Anna murjanile võimalus, saad vastutasuks lagastatud riigi ja kuritegevuse hüppelise tõusu. Kes tahab kogu seda suppi ära süüa?? Mina mitte. Ka mu lapsed mitte. Ilmselt nii mõnedki eestlased mitte.
-- 9. märts 2016 11:09
mitte mõned , vaid ilmselt enamus eestlasi ei soovi neid murjaneid siia vegeteerima.
Skepto 9. märts 2016 08:17
Asi läheb hulluks, kui juba Kagge palgati valitsusse musta valgeks rääkima!
imelik 9. märts 2016 08:12
eilses TV saates oldi valmis kasvõi kahjumiga fosforiiti kaevama et ida-viru umbkeelne hariduseta seltskond tööd saaks. Ja ikka soovib keegi umbkeelseid hariduseta teist usku inimesi siia juurde.
Usun et tegemist on eesti riigi vaenlastega , riigikukutajatega ?
Kolumnist, Arvab 9. märts 2016 08:10
Meie tubli kolumnist Remsu aga teab väga täpselt, et me siin oleme suured rassistid, kui ei hooli Euroopasse ja peagi ka meile sissetungivatest Araabia-Aafrika kultuuritoojatest.
Tegelikult peaks see mees endale selgeks tegema, mis vahe on rassismil ja rahva invasioonivaenulikul hoiakul.
qwe 9. märts 2016 08:10
Sellepärast on asi hull,et neil lubatakse vabalt üle piiri tulla ja loomulikult läheb asi hullemaks kui piiri kinni ei panda.
Illegaalne immigratsioon 9. märts 2016 07:40
Tõepoolest, kui EL on otsustanud ignoreerida terve mõistuse vastaselt dokumentideta teadmata päritolu isikute illegaalset immigratsiooni, siis saab asi ainult hullemaks minna. Huvitaval kombel saavad sellest aru kõigi EL maade kodanikud... Väga põnevad saavad olema lähiaegade valimised. EL riikides hakkavad tulema võimule "natsionalistlikud" või muidu "inimõigusi mittearvestavad" parteid st need parteid, kes arvestavad kõigepealt kohalike elanike huvidega.
7.päeva adventist 9. märts 2016 08:37
Nn natsionalistid on ka massoonid,massoonid juhivad nii vasak kui ka parempoolsust.
mats maalt 9. märts 2016 07:33
Võiks õelda,et "probleemidele on tähelepanu juhitud" Aga edasi...?
NSVL lõpu ajal ütlesid meie toonased poliitikud:"katla ühes servas paksemat suppi keeta ei saa" Praegused(valitsus)poliitikud üritavad seda jäärapäiselt ikkagi teha.
PAADIALUNE. 9. märts 2016 09:58
Peagi tuleb hakata sihukest suppi - katla ühes servas paksemat, teises kartulikoori - tingimata keetma. Eesti astus ühest liidust teise rikkaliku menüü, mitte naljapärast.
kindel ja uhke 9. märts 2016 07:32
Meie ei luba riiki madala hariduse ja piiratud teovõimega tegelasi. Tulevad vaid spetsialistid , tänu kelledele hakkatakse mei looma, nii vajalikke ,töökohti ja see vallandab paisu tagant meie toppama jäänud keskmise palga. Mida rohkem saabub meile inimesi , seda suurem edu meile osaks saab. Paljud riigid pole sellest veel aru saanud, aga meie juhtidel on oidu ja tänu sellele rebime ennast Skandinaavia riikide eteotsa.
"uhkele" 9. märts 2016 08:47
Taevake,kas sa kodust kaugemal oled kunagi käinud?
PAADIALUNE. 9. märts 2016 10:03
Kui käis, siis vast ainult välipeldikus.
kontrollitud reegel: 9. märts 2016 09:11
iroonia ja sarkasm kommiumis ei tööta, öelda tuleb otse ja lihtlausetega.
kommentaari lugemiseks kulutatakse sekund ja järgmisel sekundil on teele
saadetud "vastulöök", enne kui ajutegevus alata jõuab.
jaja 9. märts 2016 10:06
kannata veidi küll need põlisrahvast spetsialistid pagulased tulema hakkavad, esimesed rootslased olla juba kohal
veel "uhkele" 10. märts 2016 10:05
Kas sa unustasid jutumärgid või sa mõtled päriselt nii?