2
fotot
Tallinna Lennujaama tänaõhtune töö oli udu tõttu häiritud. (Mattias Tammet)

Täna hilisõhtul Tallinna endasse matnud tihe udu tegi võimatuks ka Eesti esinduslennujaama normaalse töö. Õhtu viimased lennud suunati enamjaolt Helsingisse.

Pärast pikka Eesti kohal tiirutamist maandusid Vantaa lennujaamas Tallinasse teel olnud Lufthansa lend Frankfurdist ning Adria lennufirma opereeritavad Nordic Aviationi liinilennud Brüsselist ja Amsterdamist. Sealjuures oli ühe Õhtulehega suhelnud pardalolnu sõnul ka Helsingis udu erakordselt tihe.

Kui eelmainitud lennukite reisijad said vaatamata ümbersuunamisele vähemalt märgatavalt sihtkohale lähemale, siis eriti tarbetu oli Helsingist startinud Finnairi reisijate õhus veedetud aeg, kes lõpetasid täpselt sealsamas, kus alustasid.

Hilisõhtustest lendudes maldas ilmastikuolude paranemist oodata vaid Air Balticu lend Riiast. Algselt punkti pealt keskööl maanduma pidanud lend jõudis lõpuks Tallinna Lennujaama veidi enne poolt kahte.

Air Balticu lennu tiirutamised Harjumaa kohal. (flightradar24.com)

Jaga artiklit

9 kommentaari

  /   10:59, 8. märts 2016
5-6 aastat tagasi sõitsime autoga Riiga lennule vastu, poolel teel sinna lõppes udu ja säras päike ning temperatuur muudkui langes -17-ni ja kohale jõudes tuli Tallinna poolt peaaegu iga paari minuti tagant mõni lennuk maanduma. Tagasi koju jõudes kuulsime uudistest, et Helsingi ja Tallinn olid udusse uppunud.
.
...  /   07:16, 8. märts 2016
Soomes samasugune udu.nähtavus umbes 300-400 meetrit,kohsti vähemgi

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis