Laadin videot...
1
foto
Tõnu Tõniste (Arno Saar)

EOK presidendikandidaat Tõnu Tõniste rääkis Õhtulehele, et tal on vaatamata vastaskandidaat Jüri Ratase väidetavale populaarsusele 18. märtsi eel kindel tunne. Just selleks ajaks peab nii temal kui teistel kandidaatidel olema 15 toetushäält, et minna presidendivalimiste lõppvooru. 

"Lootust on ja iga päev näitab, et vaikselt laekub neid toetusavaldusi EOK-sse. (Seni avalikult 11 häält kogunud) Jüri Ratas on olnud hästi kogenud poliitik, ta on pikemalt teinud kui meie seda asja ning tal on meeskond taga. Lugedes reedest Peep Pahvi Postimehe arutelu sel teemal ja väikest vihjet, et kas seal pole koalitsioon valinud ühe poole ära, siis vaadates seda mustrit, kes on alade presidendid, hakkabki väga selge muster välja kooruma!"

Vaata Õhtulehe videost, mida arvab Tõniste Hannes Võrno poolt õhku visatud süüdistustest ning millal avalikustab ta oma valimisprogrammi.

Tudeng.TV saadet saab vaadata siit:

Jaga artiklit

16 kommentaari

K
Kalevi Jahtklubi  /   08:46, 9. märts 2016
Võrno jutt Tõnistest jumala tõsi. Naerma ajab see, et Tõnisted püüavad iga hinna eest näidata end lambukestena, keda nad kindlasti ei ole. Kui uskuda kuulujutte, siis sihikul on ka tulevikus Eesti Vabariigi pesidendi ametikoht. Meeskond, tegelikult ka naiskond teevad selle nimel usinalt tööd. Kalevi punt ruulib täiega.
B
Bino  /   01:04, 9. märts 2016
Olen ma ainuke, kellele tundub, et ta on iluopil käinud? Silmad ja silmalaud sellised kahtlased...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis