Eesti uudised

"Ringvaates" kohtupidamise aeglust sarjanud Olev Remsu sai kohtus punase kaardi (18)

Juhan Haravee, 8. märts 2016 06:00
RAHVAKOHTUNIK OLEV REMSU: "Üks lööb teisele jalaga pähe, sellest on videosalvestis, aga protsess kestab aastaid. Keegi kaebab ikka edasi, et ekspertiis on vale. Milline tohutu raha selle peale kulub?!"Foto: Stanislav Moškov

"Kuna on räägitud kohtu kallutatusest, siis otsustasin seda seestpoolt kontrollida," selgitas kirjanik Olev Remsu ETV "Ringvaates" (vaata SIIT) põhjust, mis sundis teda kunagi rahvakohtunikuks hakkama. Napilt kuu aega hiljem taandatakse mees kohtumenetlusest, mille kulgu ta söandas avalikult kritiseerida.  

21. jaanuaril oli "Ringvaatel" külas kirjanik Olev Remsu selgitas seal, et on paljudele üllatuseks juba üle viie aasta pidanud peale teiste tegemiste ka Pärnu maakohtu Haapsalu kohtumajas rahvakohtuniku ametit. 

See huvitav amet Remsu sõnul konti ei murdvat, sest kohtus on tal siiani tulnud käia vaid mõni päev aastas. Põhjuseks, miks ta sellise lisategevusega aega veedab, väitis Remsu olevat uudishimu. "Kuna on räägitud kohtu kallutatusest, siis otsustasin seda seestpoolt kontrollida," ütles ta saatejuht Grete Lõbule liigselt keerutamata. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.12.2018
Kirjanik Olev Remsu põrutas õppesõiduautole tagant otsa
19.12.2017
Olev Remsu: tõejärgne maailm siin ja praegu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee