Eesti uudised

Tapa-Tartu suunal algab aprillis jälle raudteeremont (3)

Õhtuleht.ee, 7. märts 2016, 10:18
Pilt on illustreerivFoto: MATI HIIS
Käesoleva aasta aprillis jätkab Eesti Raudtee mullu alguse saanud raudtee kapitaalremonditöid Tapa-Tartu suunal.

Töödega alustatakse 5. aprillist. Esmajärjekorras toimuvad tööd Kaarepere jaama peateel ja Kärkna-Tartu jaamavahel. Lisaks eeltoodule on käesoleval aastal plaanis remontida Jõgeva-Kaarepere, Tapa-Nõmmküla-Tamsalu jaamavahed ja Nõmmküla peatee.

Ohutu ja sujuva reisirongiliikluse tagamiseks vahetatakse kapitalremondi käigus välja kogu raudtee pealisehitis (ballast, rööpad, liiprid), vajadusel laiendatakse muldkeha ja suurendatakse kandevõimet, remonditakse ülesõidukohad (katte vahetus, tõkkepuud).

Tööd toimuvad kogu aasta vältel teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti ning on plaanis lõpetada orienteeruvalt novembrikuuks. Remondi ajakava ja tööde järjekord valitakse selline, mis häirib võimalikult vähe reisirongiliiklust.

Kõiki häiringuid pole kahjuks võimalik välistada, mistõttu teenindatakse reisijaid remondipäevadel osaliselt bussidega. Täpsem info lisandub Elroni kodulehele (www.elron.ee) ja infostendidele kui sõidugraafikud on koostatud.

3 KOMMENTAARI

p
pärnakas 7. märts 2016, 14:20
Lõpetage selle raudteega jama ära. Võtke üles ja panustage RailBaltikale. Sellest saab eestile au ja uhkus.
r
Rauast, T. 7. märts 2016, 11:24
Raudteedega on pidevalt tülikaid jamasid, kuid sellega siis osa mehi leiabendale tööd ja leiba. Kuid las valmib see kurikuulus RB, siis saab juba suur...
(loe edasi)
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee