Maailm

Suri USA endine presidendiproua Nancy Reagan

Õhtuleht.ee, 6. märts 2016 19:56

13 KOMMENTAARI

M
!/ 7. märts 2016 09:03
Mingist vanast Hiina-teemalisest filmist. Mingile kõrgele ametnikule on sündinud poeg, mida too pidulikult tähistab. Kutsutud on palju külalisi, kes kõik ütlevad oma õnnesoove. Kes ütleb, et poiss kasvab tugevaks ja terves, kes ennustab hiilgavat karjääri nagu temaisalgi, kes arvab, et poisist saab kord õnneliku pere isa, kes näeb temast tulevast maailmakuulsat kirjanikku, kunstnikku või heliloojat.
Kutsutute hulgas on ka mingifilosoof. See vaatab poissi ning ütleb´; ühte tean ma päris kindlasti. Seda et ükskord sureb ta ära! Kõik on šokeeritud ja raevus ning õnnetu filosoof visatakse uksest välja.
P.S. 94 eluaast on juba vägagi pikk ning kadestusväärne iga, milleni meist küünivad vaid väga vähesed.
m
meenetekarbist medaliteni/ 7. märts 2016 08:59
...inimesed ikka lahkuvad kõrges eas. Mõelda vaid 94 !!! Tubli tegija mis muud. Eriline aeg ja erilised naljad ,ei osatud nagu muud pasundada kui vaid seda,et "lammutage see müür" !!! Huvitav oleks ikkagi teada kes rohkem au väärt kas Georg Buss või Roland Reagan . Minu lugupidamine kuulub ka Willi Brantile ,vot see oli mees !!!! Puhake nüüd siis ilusasti abikaasa kõrval.
t
TÄNANE anekdoot/ 6. märts 2016 20:49
Haige küsib arstilt, et kas ma suren ära? Arst vastab, et jaa. Aga tohtrihärra mis mul siis viga on? Veel ei tea aga eks lahkamine näitab.
k
kõige/ 6. märts 2016 22:11
tähtsam on ,kui ta higistas enne surma!
t
TÄNANE anekdoot/ 6. märts 2016 20:49
Haige küsib arstilt, et kas ma suren ära? Arst vastab, et jaa. Aga tohtrihärra mis mul siis viga on? Veel ei tea aga eks lahkamine näitab.
v
v/ 6. märts 2016 20:37
Reigani perekond läheb ajalukku,Ronald oli USA ajaloos presidendina soliidne tegija mees,mäletan kui hakati välja mõtlema niinimetatud tähesõdade programmi siis oli venemaal meedias juttu palju ,kremli vanadekodu oli hirmust kange,arvasid et usa kõrvetab laser relvadega kõik vene sateliidid ja ballistilised raketid kosmoses ära ja venemaa on relvitu !
e
eeskuju EU-le/ 6. märts 2016 20:49
Aga minu tuttavad venelased räägivad, et Vene-Hiina piiri valvati laseriga ja mitte üks mats ei liikunud ilma loata...!
j
jajah/ 6. märts 2016 20:57
ajalukku läheb tõesti-Reagani valitsusaja jooksul muutus kallis ämeericamaa suurimast laenuandjast suurimaks võlgnikuks.Kui kusagilt kätte saad siis vaata USA dokfilmi"The Untold History of United States".Kokku 10 tunnipikkust osa.
j
jajah/ 6. märts 2016 22:24
tõesti huvitav MIKS mingi parteibroiler pani "miinuse"-see ju ei muuda ajalugu.Kui tõde ei meeldi siis lakkuge kalli ämeericamaa pelleripaberit sest see lõhnab teie jaoks vabaduse ja demokraatia järele.Kena lakkumist.
a
A.H./ 6. märts 2016 22:44
Ajalugu muidugi ei mõjuta, sellepärast sulle putinoidi-broilerile miinuseid laotaksegi.;)
j
jajah/ 7. märts 2016 11:19
sinul läbukene on võimalus jänki pelleripaberit lakkuda ja andunult.Demokraatia ikkagi ja freedom.
s
sa läbukene/ 7. märts 2016 16:26
yrita ise kõigepealt kaineks magada, ja siis tee huilole üks sügav minet.
z
ziidiuss/ 6. märts 2016 20:13
Loen just raamatut "Ikka siin", vananemise raamat ja isegi suremise õpetus...Insuldi-infarkti läbi teinud inimese kirjutatud. Ja näen nüüd, et ongi tõsi---inimesel ei lasta surra v a n a d u s s e ! Surrakse diagnoosi, aga mitte vanadusse! Kui ebaõiglane.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee