HÜVASTI, VABADUS: Vahetult vabariigi aastapäeva eel vahistati Austraalias üks petus-keemis osalenud eestlane. Ilmselt tähistab ta ka järgmisi vabariigi aastapäevu trellide taga. Nagu ka kaks teist noort, kes peeti kinni juba mullu. Foto on illustreeriv.Foto: Vida Press
Karoliina Vasli 5. märts 2016 06:00
Kolme noort meest süüdistatakse pangakontode tühjendamises. Neid ootab 20 aastat vangistust.

Kolme noort meest süüdistatakse pangakontode tühjendamises. Neid ootab 20 aastat vangistust.

Austraalias tegutseb kurjategijate jõuk, kes on enam kui sajalt pangakontolt varastanud üle 3,5 miljoni dollari. Selle kuriteoga seoses vahistas sealne politsei kolm eestlast, keda võib oodata kuni 20aastane vangistus.

23. veebruaril pandi Austraalias käed raudu 23aastasel Eesti noormehel. Teda süüdistatakse võõrastelt pangakontodelt üle 195 000 dollari varastamises.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Penskar Sass 6. märts 2016 02:58
Vaesed poisid! Pidid kodunt nii kaugele vargile sõitma. Aga mis teha, kui siin kaunil kodumaal on rollotajad, ärmatajad, EA juhid ja sadamakaptenid ning valitsus juba nii puhta töö teinud, et pole enam midagi lihtrahval varastadagi. Jaa, kus nõukajal oli hea elu- panid peale töö lõppu töökojas tasku polte täis, mutreid -seibe ka natuke ja olidki oma garaazhis kohe hea juppe võtta, ehita või tanki. Jah, nüüd prügikastide juureski järjekorrad, peab ka kuskile maailma rändama, Tenerifele vai, seal omad kraed juba ees.
mitte koeraks 5. märts 2016 20:00
ma tahtsin lapsena ka tankistiks saada, tankist janekiks
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS