LIHTNE AMETNIKUHÄRRA: Tavaliselt käib Indrek Süld teksade ja velvetpintsakuga, sest ülikonnas on ebamugav kruvikeerajaga nokitseda. Viimast teeb Süld parema meelega kui ametnikutööd. Ta lausa ärritub, kui talle ametnik öelda. Eile pani ta lipsu ette, kuna läks töösuhet korraldama. Seda peab tegema, kui kapo on sind pogrisse viinud.Foto: Arno Saar
Teet Teder 5. märts 2016 06:00
Öö kaitsepolitseis trellide taga veetnud Eesti Raudtee ametnik tunnistab, et tema tegevus pidigi kapos kahtlusi tekitama!

Öö kaitsepolitseis trellide taga veetnud Eesti Raudtee ametnik tunnistab, et tema tegevus pidigi kapos kahtlusi tekitama!

Indrek Süld istus kapo ülekuulamisel ja veetis öö pogris. Nüüd ütleb ta, et sai tasu 14 aastat tagasi tehtud elutöö eest, mida kapo ei saanudki teisiti näha, kui sahkerdamist ja enesele kasuliku siku tegemist.

Süld elab Tallinnast väljas Laagris. Lumine põld ja tühi väli. Üksik punane traktor ukerdab kriiskava päikese käes ja tõstab külmunud heinarulle. Ja selle kõige keskel kerkib uhke maja, kivist kulli kuju nurgas tiibu laiutamas.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99