Kommentaar

(:)kivisildnik | (:)meil pole sõjavisiooni, seega pole meil tulevikku (9)

LISA KOMMENTAAR

Mati 4. märts 2018 19:04
Seda peab see hull kunnas vōi mis ta nimi on,lugema. Mihkelson ja helme,ühed suuremad sōjahüsteerikud EVs ,samuti.
Ahh 7. märts 2016 19:49
Lähme parem Rootsi noorliberitega surnuid koinima.
--------- 6. märts 2016 13:18
Muidugi P.-.ks nii kaunis ja ka arusaamatumalt tark.
reede 5. märts 2016 19:09
Keegi Gross siin võitleb ühe immigrandist lukksepa õiguste eest Paar nädalat tagasi nägin Grossi poes kui üks poe tõõtajatest ostis kassas paki parim enne ületanud banaane Üsna täpilised olid teised Lihtsalt üks mälupilt teise Eesti eluolust
elektritsaabtasuta.blogspot.ie 5. märts 2016 19:04
Minu visioon Eesti tulevikust.
Niisama kui lihtne on organiseerida vaesust terves riigis on lihtne organiseerida rikkust terves riigis...heaoluriigi saab luua "kolme päevaga"...Iirimaal inimeste heolu ja majandus tõsteti kõrgele tasemele kolme aastaga...
Minu visioon:
Kuna eestlased on alati olnud maarahvas siis soovin,et kõik eestlased saaksid elada Eestimaal metsa serval oma taredes.Soovin näha iga hoovi peal suuri peresid.Nii ilus on näha tosina jagu põngerjaid vudimas koos kanade ja kukkedega,ning notsudega.
Permakultuur unistab viia inimesed tagasi metsa elama nii kuis see oli muistses Amazonase kultuuris.Ka mina leian,et inimese loomulik keskkond on looduse rüpes keset metsi ja soid-rabasid.
Permakultuuri inimeste eluvisioon põhineb Amazonaze kõrg tsivilisatsioonile s.o. inimese ideaalne elupaik on looduse rüpes.
Andke mulle raha muidu ma veel suuremaid mõttetusi kirjutan.. 5. märts 2016 10:21
Vanasti aidsi-haiged vangid ähvardasid vangla personali,et pritsivad neid oma kusega kui need neile seda või teist ei anna... Midagi pole uut siin ilmas.
Nägemus 5. märts 2016 09:48
Meeletu kogus elujanu ja röögatult optimismi.
kai 5. märts 2016 00:23
pagan jälle sain aru, miks ma kivisildniku fänn olen:))
Kivisildnik Presidendiks! 6. märts 2016 12:11
Kivisildnikul on vähemalt reaalne visioon, kuigi positsioon on selline, et sealt ei manifesteeri midagi, aga selle probleemi saavad lahendada teised, kes tema eest manifesteerivad. Seega, Kivisildniku ülesanne on luua uued programmid ja vabatahtlikud suunavad programmid realiseerimisse.
Milleks meile Riigikogu ja Viletsus? Meie määrame oma reaalsuse!