Nädala TOP

Top | Kutseri king (10)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 4. märts 2016, 17:43
Foto: Teet Malsroos
Kui kedagi meist peaks tabama Priit Kutseri saatus ja linnaosavalitsusest skandaaliga lahkudes saaks valurahaks 6600 eurot ja sujuva maandumise linnavalitsuse järgmisele hea palgaga kohal, siis just sellises hoolivas Eestis me elada tahaksimegi.

 

Bürokraatia aitab

Riigireform ei edene? Pole viga, kutsume kokku riigireformi Radari ja arutame asja ümarlaua ääres. Majandus ei kasva? Pole viga, kutsume valitsuse juures kokku ümarlaua ja kuni asja seal arutame ehk hakkab ka majandus kasvama.

 

ETV kaevikus

Meie poliitiline eliit sai pahaseks, sest ETV näitas brittide filmi, kus Venemaa ründab Lätit ja liitlased kõhklesid abi andes. Veel rohkem pahandamist vääriv oli ETV korraldatud arutelu filmis nähtu üle. Ehk ei peaks seda asja jätma niisama ja ERRi peaks võtma sõjaõhutamise eest vastutusele?

 

Välisminister sulgeb ja avab

Välisminister Marina Kaljurand teatas välispoliitika arutelul, et lähiajal tuleb tõsiselt mõelda Eesti saatkondade sulgemisele, sest praegust saatkondade võrgustikku ei suuda riik enam hoida. Pärast seda teadet istus Kaljurand lennukisse ja sõitis Austraaliasse, et avada seal Eesti saatkond. Riigireform Eesti moodi – sõnades kärbime, tegelikkuses aga laiendame.

 

Narvas kaitse all

Valitsuse väljasõiduistung Narva andis huvitava signaali, kui istungijärgset pressikonverentsi juhatas üllatuslikult psühholoogilise kaitse nõunik Ilmar Raag. Kas oli vaja kaitsta ministreid võimalike provokatsiooniliste küsimuste eest või olid mingid muud kaalutlused, kuid igatahes jäi Raagi tõttu mulje, et valitsus oleks sõitnud justkui vaenulikule või võõrale territooriumile.

 

Kingitus Edgarile

Ärimehed panid raha kokku ja ostsid 14 tuhande euro eest elektrilise ratastooli mitte mõnele noorele abivajavale talendile, vaid Edgar Savisaarele, kelle pikaajalised sissetulekud peaksid võimaldama sääraseid kulutusi teha. Või kui enda raha kulutada ei raatsi, siis oleks võinud seda teha kas või erakond, sest väikebussiliisingu võttis ju erakond pealinnalt üle. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee