Eesti uudised

TÖÖÕIGUSSPETSIALIST: uus masu vaatab meile juba otsa

Õhtuleht.ee, 3. märts 2016 16:38

47 KOMMENTAARI

e
elagu masu/ 5. märts 2016 07:39
Hästi elavad pandimajad , laenukontorid , inkassod , tra täiturid ja EW valitsus.
h
heinz/ 5. märts 2016 09:08
see on nii kahjuks. Kui majanduse üheks edu võtmeks on innovatiivsus, millest ka palju räägitud, siis eeskujuks peab kindlasti olema valitsus meie väikeses riigis. Ta peab olema ise majanduslikult innovatiivne ja eeskujuks ning toeks rahvale. Eesti rahvas pole rumal ega laisk , keda peab poliitiliselt lollitama, eesti rahvas vajab riigi poolset tuge , et ennast kasumlikult kehtestada............................
k
KKK/ 4. märts 2016 21:22
riigis ei ole masu RIIK TÕSTAB MAKSE
l
Laenudest hakkame makse maksma?/ 5. märts 2016 00:28
Der Spiegel reported yesterday that the Bavarian Banking Association has recommended that its member banks start stockpiling PHYSICAL CASH. http://www.infowars.com/german-banks-told-to-start-hoarding-cash
j
jkh/ 4. märts 2016 08:45
Ei tea, CV keskus saatis mulle igastahes sellise maili, et toimub 64% kontoriromantikat.
l
Lumememm/ 3. märts 2016 22:58
Ei taha küll mingit majandusspetsialisti mängida, aga miks ma küll arvan, et mina kui tavainimene tean, mis meid ees ootab…
1)Esmalt maksame KÕIK, mis meil on, Kreeka ja võimalik et ka Itaalia toetuseks.
2)Endised Ida-Euroopa riigid (Makedoonia, Sloveenia, Slovakkia, Poola jne.) riigid panevad oma piirid kinni.
3)Rändeteekond läheb üle nö. “arktika suunale” mille teele jäävad ka Eesti, Läti ja Leedu.
Läti juba otsustas, et ehitab piiritõkke suurema osa riigipiiri ulatuses.
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/lati-ehitab-vene-piirile-korge-tara-n164073
4)Pagulastetulv tuleb kontrollimatult üle Eesti piiri. Soome neid vastu ei võta, ja Venemaa tagasi ei lase.
Selle jaoks on vaja ruume Lõuna -Eesti piirkonnas, ehk siis Meegomäel, Räpinas, Valgas jne.
Aga ka Ida-Virumaal ja Tallinnas, sest nad tahavad Tallinna sadamast kuhugi edasi minna, aga ei saa…
5)Inglismaa lahkub EL-st.
6)Euroopa Liit laguneb lähema 2 aasta jooksul.
Mingid kokkulepped ei kehti enam.
Hea meelega kuuleksin vastuväiteid mõne targema poolt, sest ma tegelikult ei taha, et niimoodi läheb.
k
konsa/ 4. märts 2016 07:10
to Lumememm / 22:58, 3. märts 2016
Ei taha küll mingit majandusspetsialisti mängida, aga miks ma küll arvan, et mina kui tavainimene tean, mis meid ees ootab…
1)Esmalt maksame KÕIK, mis meil on, Kreeka ......
<<<<<<<<<<<<<
kõik selle p.asa on kokku keeranud PANKURID koos ERI riikide AVALIKU SEKTORIGA
(poliitikud-ametnikud)
eraldi juhiks tähelepanu sellele, et seda HELPIMA hakkavad RAHVAD
v
4. märts 2016 15:16
vastus, ehkki mu tõerääkimise kommid kustutatakse, kui labased sõimu omad on alati puutumatud, siis rahvad hakkavad oma enda elude ja riikide, maade eest võitlema, impeeriumis lagunevad alati igal juhul, ja isegi kiiremini. liituge odinitega, hankige relvi, ja VÕIDELGE oma maa, elu eest. muidu ...
n
Need idioodid/ 3. märts 2016 21:47
kes toetasid Venemaa sanktsioone tuleb seina äärde panna. Kogu Euroopas. Mitte Venemaa pole nende tõttu põlvili, vaid kogu Euroopa on maoli mudas!
v
vene on ahjukütja/ 3. märts 2016 23:48
niikaua kui merks-junks-holla tahavad ülemvõimu kõigi üle ja on vene gaasitorust sõltlased, ongi kogu Euroopa käpuli. Lõpetagu laristamine, võimuhullus, laabub elu kõigil, ka süürlastel omal kodumaal! Ega USA ilmaaegu saksat salaja pealt kuulanud! Ikka oli põhjust karta, et mingi jama selle kolmik-tandemi poolt tulemas.
j
ja jah/ 4. märts 2016 14:34
Oled Putini palgal. Või arvad, et omakasu nimel oled valmis sõbrustama pätikambaga ja koos mõnitama naisi, lapsi ja neid vägistama, peaasi, et endal raha taskud täis?
p
4. märts 2016 15:18
putin on meie naabrimees ja tark ongi tema sõber olla.
m
m50/ 5. märts 2016 05:58
Venemaal on stagna , hirmu ja FSB valitsus . Nad on oma arengus maas 20 aastat , tänu mõtetule ametnike armeele , kes 99 protsenti on vargad.
m
maamiiz/ 3. märts 2016 21:40
see mis tulekul pole masu vaid tõeline krahh siin
j
juku / 3. märts 2016 20:36
kõik on"spetsalistid",kui midagi küsida,siis saadetakse järgmise "spetsalisti" juurde
j
Jobu/ 3. märts 2016 20:32
Masu ärahoidmiseks tuleb luua uued ministrikohad
e
3. märts 2016 23:31
EI aita isegi 10 ministrikohta, sest amet mõistust ei anna.

h
Heidrich./ 3. märts 2016 20:28
Nälja vahel katk ja katku vahel nälg, ja vahete vahel nälga ettevalmistav nälg...
j
juku/ 3. märts 2016 20:26
jälle spetsalist,kõik on spetsalistid aga reaalsest elust ei teata midagi.
a
3. märts 2016 19:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
aga/ 3. märts 2016 20:22
seepärast see masu ongi, et ELi riigid ei jõua enam sotstoetusi maksta
markelimutt arvab, et küll Eesti aitab, kes talle vaesekesele küll ütleks, et eesti majandus on vaid tühja reklaami täiskirjutatud õhupall
k
Kortermaja elanik/ 3. märts 2016 19:10
Minu maja ja lähikondsete majade ümbrus on autosid nii täis et enam ei mahu ära.Osa autosid pargitakse kusagile eemale.Ei tea kus see vaesus küll on.
t
to Kortermaja elanik/ 3. märts 2016 19:53
Vanad autod maksavad 300 - 400 Euri.
Kui ma oma auto maha müün, üle 200 Euri ei saa, olen uurinud.
k
Kortermaja elanik/ 3. märts 2016 21:06
Sellise raha eest ei saa sa mingit normaalset autot.See on juba ehtne utiil.Teiseks kas keegi valab vett paaki et sõita.Kolmandaks on auto ülalpidamine väga kulukas lõbu mida ikka vähese rahaga ikka lubada ei saa.
p
5. märts 2016 00:41
Parkimise võimalusi lihtsalt ongi valesti planeeritud, nõukakajal igale matsile autot ette nähtud ei olnud, nüüd on osades peredes mitu autot, aga parkla kohti ei ole isegi 1 kohta korteri peale, rääkimata rohkematest autodest peres. Kuidas see üldist jõukust näitab, kui rahva reaalne ostujõud ei tõuse enam ammu ja kaudseid makse tuleb järjest juurde? Mingi osa elab muidugi hästi, aga toimetuleku saajate arv üksi kasvas võrreldes eelmise aastaga poole 1,5x, pele selle on veel süvavaesuses inimesed, kes toimetulekutoetustki ei saa. Väga rumal inimene hindab rahva jõukust parkimiskohtade puuduse järgi nõukaaegse planeeringuga magalarajoonis.
m
maamiis/ 3. märts 2016 18:12
tööjõureformi eesmärk ju EI OLE sante tööle saada .Sellega viiakse invaliidid lihtsalt Töötukassa "klientideks " Seega kui nad nüüd aasta jooksul tööle ei suuda mina siis ju lõpetab Töötukassa nendega lepingu .ST.Nad jäävad ilma haigekassa kindlustusest .Paar aastat veavad oma rahakotil välja ja ongi kõik.Nii riik invaliididest vabanebki .Tegelikult isegi natsid ei suutnud midagi nii geniaalset välja mõelda kui meie reformarid!
o
3. märts 2016 18:47
Oma rahakotil ei pea sandid kindlasi aastat vastu, kus neil need tagavarad närusest invapensionist? Enamus on juba praegu allpool toimetuleku piiri, st pension ei kata minimaalsetki toimetulekut, mis säästud seal veel olla saavad? Sügava puude pension võib olla veel katab, aga neid ei ole palju. Talveks on plats puhas, kui kodust välja tõstetakse võlgade pärast, püsiva töö saamine on nende puhul väga ebatõenäoline. Invatapuseaduse eeskujuks oligi Ühendkuningriikide töövõimeseadus, kodutus ja suitsiid järgnesid pensionist ilma jäämisele ja neid oli palju, kes selle tee valisid. Tuleb endal ka
ü
3. märts 2016 19:26
Üks asi on toetada äsja haigestunud inimest, aga hoopis midagi muud on aastaid haiget pereliiget tasuta põetada ja rahaliselt abistada, puuetega inimeste pered on juba ressurssidest tühjaks imetud, aga paljud elavad ka üksi ja ei olegi mingit peret taga. Naised jäetakse lihtsalt maha kui need invaliidistuvad ja see protsent on väga kõrge.
j
JUSS/ 3. märts 2016 18:07
Tsitaat; "Tüüpiliselt eelneb masulaadsele olukorrale üle jõu elamine, mis väljendub aktiivses laenamises ja vara hindade ülekuumenemises ..
Meil seda muidugi ei ole, meie elame peost suhu. Kuid ärge unustage, et ega me üksi ole, Euroopa liit on ühtne majandussüsteem. Et kuigi meie oleme närutanud, on mõned teised see-eest kahevõrra üle jõu elanud, laristanud ning laeńanud. Meie eest kah. Näiteks Kreeka. Aga üle jõu elanud on teisedki.Nagu Itaalia, Hispaania, Portugal ja veel mõned teised kah. Piisab sellestki, et kõigile vesi peale tõmmatakse. Ka meilegi.
p
3. märts 2016 19:03
Praegune ülemaailmne majanduskriis ei ole loomulik kriis, see on esile kutsutud kunstlikult ja tahtlikult,. Seadustega tehakse rahvas rahatuks ja varatuks ja näljutatakse surnuks, kui just ise endale nööri kaela panna ei taipa. Kreeka võlad on nagunii maksta ja kogu maailm üle kullata, eralennukitega ringi kihutada, peaasi, et täie käiguga põhja! Tänane tsirkus Narvas on täielik jama ja kaose süvendamine, etendatakse millegi tegemist, aga tulemust ei tule, sest sellist eesmärkigi ei ole. Kuni see valitsus tagasi ei astu ei lootustki, et midagi saaks muutuda, neil puudub võimekus sellise mastaapse kriisiga tegelemiseks ja usaldus on naeruväärselt madal. Ainult veel rohkem segadust suudavad nad tekitada.
T
???/ 3. märts 2016 18:01
Tööjõudu ei pidanud jaguma, suur defitsiit. Et kõik sandid ja jalutud tuleb tunnistada lähiajal töövõimelisteks ja panna tööotsijateks ning et ega neistki ei jagu, et- kindlasti on vaja Eesisse sisse tuua ka võõrtööjõudu, igasuguseid turbanipäid ning musti. (kuigi näiteks ainuüksi Ida-Virus on peale äsjaseid suurkoondamisi juba 7000 töötut. Ja oleks poole rohkemgi, kui paljud poleks oma olematu turuhinnaga korterid lihtsalt maha jätnud ja kas Soome või pealinna tööle läinud.) Leppige ikka kokku, majandusmehed, mis meil siis lõpuks ikkagi on. Kas on meil tööpuudus või hoopiski tööjõupuudus. Need on kaks iseasja.
t
tahtsin/ 4. märts 2016 14:37
ka samasisulise kommentaari kirjutada. Aga näe, oligi juba kirjutatud. Mind paneb alati imestama, kuidas ajakirjandus suudab vaid mõne päeva jooksul iseendale risti vastu rääkida. Pakuks, et tööjõupuuduse all mõeldakse, et pole lolle, kes ilma rahata tööd teevad. Kui sisserändajad tulevad, siis neile maksab riik toetust ja nad on nõus väiksema palgaga?
r
3. märts 2016 17:56
Reformierakonnaga kindlalt edasi põhja ikka üle lahe !!
l
lähebki edasi tänu jobuhääletajatele/ 3. märts 2016 20:23
Kahjuks küll. Näidati ju, et endiselt kõige populaarsem, hoolimata kõigest!
u
3. märts 2016 20:47
p
Putin ju ka,/ 4. märts 2016 14:47

r
3. märts 2016 17:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
3. märts 2016 18:30
Täna on igal pool juba teemaks, et globalistide lips on läbi. Las nad siis lakuvad surnud ameerikat, kui tahavad.
t
Taavi/ 3. märts 2016 17:33
Minu arust pole küll häda midagi. Veidi peenhäälestust ja Eesti on õitsenguteel.
t
Taavi-le./ 3. märts 2016 20:45
Peenhäälestuse all peeti silmas, kui tuleb piuks persest.
t
töötaja/ 3. märts 2016 17:26
Kahjuks ei kehti sadadele eesti töötajatele EL direktiivid.Töövahendusfirmad rikuvad töötajate öiguseid ja jätavad masud maksmatta nii eesti kui ka välisriigis ja seda köike maksuameti,töötukassa ja sotsiaalkindlustusameti teadmisel.Sellepärast ongi vaja pagulasi,kes ei oska oma öigusi kaitsta.Orjapidamine on varsti tagasi,sest anarhhija juba on kohal.
p
plära ruudus/ 3. märts 2016 17:12
Mis masu? Tööjõupuudus pidi silmad peast võtma! Enam ilma võõrasteta hakkama ei saavat ju !
j
Just!/ 3. märts 2016 17:42
Alles eile 6htul telekas jutustati kuidas on vaja keelen6udeid pehmendada jne, tooj6udu ei ole siin Eestis kohe mitte, on vaja minna ja kohe ise sealt kaugelt maalt uut verd kohale tuua. Paistab, et meie riik on nii suur, et uks ots ei tea mis teine teeb.
r
3. märts 2016 19:12
Reform on teinud kõik,et kvalifitseeritud tööjõud Eestist lahkuks, seda üle 10 aasta juba, isegi EL statistikas kajastub Eesti kui potentsiaalitu ääremaa oma alla keskmise tööjõu kvaliteediga EL võrdluses. Nüüd on muidui spetsialistidest puudus, aga veel suurem puudus on ettevõtetest, mis palka suudaks maksta, millega töötaja ka tööle jõuaks ja ära elaks. Karvakannid on muidugi kõvad 666 taseme spetsialistid (loe: sex-sex-sex) kellele tuleb 1,5 keskmist maksta "tõuparanduse" eest, sest neile lubati palju valgeid neitsitest (loe: lapseealisi) seksiorjasid! EE lubas ju neile kiirelt teha sotsiaalsed töökohad, raha on neil nagu raba selliste pogrommide jaoks.
m
3. märts 2016 19:20
Mitte riik pole suur vaid valitsus elab oma paraleelmaailmas, ega mõisa, miks nad seal üksi on.
e
eestlaste parim elu läbi ajaloo / 3. märts 2016 16:51
Sellises masus just tahaksingi elada. Just täna ostsin uue auto.
k
3. märts 2016 17:59
kas Dacia Logani ja Scoda Oktavia :D
k
3. märts 2016 20:53
kataloogist tellis hiina mänguautod omale mingi ajupuudega reff.
a
ametnik/ 4. märts 2016 09:44
kuradi könn, jahi peale Sui hammas ei hakka.