Maailm

Donald Tusk: majanduspagulased, ärge tulge Euroopasse

Õhtuleht.ee, 3. märts 2016 13:52

8 KOMMENTAARI

t
Tugev, Tusk/ 4. märts 2016 18:11
Minu teada ütles Tusk otse välja, et mingeid põgenikke Euroopasse ei oodada. Kui jutt käiks vaid majanduspõgenikest, siis õpiksid invasionistid kiiresti ütlema, et nad on sõjapõgenikud.
Muide, kui Euroopa otsustavalt oma välispiiri sulgeks, siis muutuks ka sõjategevus Lähis-idas mõttetuks, sest Euroliidu lammutamise ülesannet see enam lõpule ei viiks.
m
Merkel/ 3. märts 2016 18:44
ütles ka, et "kõik põgenikud lähevad koju kui sõda läbi saab?"
l
loll loba Donaldilt/ 3. märts 2016 17:18
.............."Soovin pöörduda kõikide võimalike ebaseaduslike majanduspagulaste poole,....
Milline sisserändaja tunnistab ennast ebaseaduslikuks majanduspagulaseks? Kõik on ju nendi end sõnul sõjapagulased.
Tühjad sõnad piilupardike.
Pealegi oled sa tühipaljas nupuke mammi-Merkeli kõrval.
r
reede/ 3. märts 2016 15:42
Eile esinesid kaks firmajuhti halaga et Eestisse on kibekähku vaja võõrast tõõjõudu Huvitav kus olid meie firmade juhid siis kui laevadega Soome tõõle ruttasid tuhanded asjalikud mehed Siis mõeldi kuidas tõõmehest miinimumpalka makstes mahlu pigistada et osta endale uus neljaveoline või kaater sest naaberfirma omanik ostis No ei tule moslemimees teie rahakotti paksendama mitte Suurtes kaubamajades on temperatuur selline et käi särgiväel aga vaesele kassaneiule palka maksta ei täidi Midagi on mõtlemises katastroofiliselt valesti
o
On absoluutselt arusaamatu , kuidas on vòimalik, et 500 miljoni elanikuga sotsiaaldemokraatlikus / 3. märts 2016 15:04
feodaalimpeeriumis leidub saadade "liidrite " hulgas ainult 1 juhtiv persoon - Donald Tusk , kes näeb Euroopas toimuvaid katastroofilisi protsesse adekvaatselt , tunneb tòeliselt muret kontinendi tuleviku pärast ning soovib ja julgeb nimetada asju nende òigete nimedega ?!
t
Tubli/ 3. märts 2016 14:20
Kõik teised riigijuhid! vut! vut ! vut! Tulge välja samasuguste kommentaaridega
a
Alar1/ 3. märts 2016 14:10
Tusk räägib õiget juttu! Ärgu uskugu inimkaubitsejaid ja Merkelit! Ainult vaevalt, et kaltsupead seda kuulavad ja tulevad ikka. Küll Merkel võib nüüd Tuski peale vihane olla.
a
A/ 3. märts 2016 16:38
Tusk on õige riigijuht ,aga meie rõivas(k) on kaltsupeadega hingesuguluses ... ülemise jutt on küll kohati ilus ,aga ega me pimedad ei ole