Eesti uudised

Igor Volke otsib tõde tulnukate ja poltergeistide kohta Eestis (50)

LISA KOMMENTAAR

Peeter 4. märts 2016 04:45
Minu arvates on igasuguste UFO-de puhul tegemist siiski inimese piiratud mõtlemisvõimega. Inimene ei pruugi olla rumal, aga ta ei suuda adekvaatselt olukorda hinnata või ta hindab seda enda võimete tasemel. Ta eeldab midagi, elab sellesse sisse ja hakkab selle kujutluses elama.
Võtame näiteks selle pildi, kus "UFO" on Kopli majade kohal. Mingi udune suvaline asi on maja kohal. Või võtame selle "mootorratta" pildi - jälle mingi suvaline asi (reeglina udune ja ähmane) ripub kuskil õhus.
Miks peaks kuskilt miljardi valgusaasta kauguselt lendama Kopli paneelamaja kohale üks tulnukalaev, viibima seal paar sekundit, mille jooksul jõuab keegi teha mingi ähmase pildi - ja siis jälle miljardi valgusaasta kaugusele tagasi lennata?? No miks? Tuli siia pilte tegema? Ja pidi selleks Kopli maja kohal hõljuma? Või Mustamäe maja kohal? kas neid huvitavad paneelmajad või hoopis autod või hoopis ehk bensiinijaamad?
Ja üldse, inimene oma piiratud füüsikaliste teadmistega kujutleb, et tulnukalaev - nimetagem teda nii - on alati lendava taldriku või sigarikujuline (pärandus tsepeliiniaegsetest õhusõidukitest), enam-vähem lennuki suurune ja seal veel vilguvad alati lisaks mingid tuled! No kui piiratud peab olema mõistus, et nii mõelda?
Isegi, kui mõni maaväline eluvorm on kuskil olemas ja oletame, et neil on ka võimekus liikuda galaktikate vahel, siis miks pagana pärast peab nende liikumisvahend olema lennumasina sarnane? Võimalik, et see on hoopis nähtamatu. Võimalik, et nad liiguvad mõtte jõul. Vaimuna, hingena, valgusena.. Või on nad nii suured, et varjaks terve Päikese, kui nad siiapoole reisivad.. Või on nad väiksed nagu nööpnõelapead. Me ei ju ei tea, millised teiste galaktikate eluvormid välja näevad - ehk on nad bakterite suurused aga võib olla hoopis viie kilomeetri kõrgused ja kaaluvad 10 000 tonni?
Aga ei - inimene ju "teab täpselt", et tulnukad näevad välja nagu inimesed, natukene pikemate käte ja suuremate silmadega :) Sest nii tundub lihtsalt loogiline.
Aga proovige nüüd hetkeks loogikast välja minna, vaadake Universumi suurust, selle lõpmatust - miks peaks mingi tulnukas ikkagi lendama kuskile paneelmaja kohale viieks sekundiks ja siis jäädavalt kaduma? Ja veel - mõelda vaid, kui palju erinevaid tsivilisatsioone Eestit külastab - iga kuu võib näha pilti mõnest uuest "ufost", kuid alati on nad erineva suuruse, kuju ja liikumistrajeketooriga. Mis tähendab, et meid külastab iga kuu mõni uus tulnukaliik või siis "moderniseerivad" nad pidevalt oma õhulaevu :))
E.v.L.h. 3. märts 2016 17:22
1990. aastate algul lugesin regulaarselt kahte ajakirja, Paradoks B ja Maaja. Mul oli selge, millist elu hakkan elama, kui suureks saan, ja kellega suhtlema hakkan. Nüüd olen vana, nõrk ja pettunud, alakeha kroonilise haigusega. Olgu muude asjadega, kuidas on, aga elusat UFO-t pole näinud, muid asju ikka. Ufoloogid valetavad.
oot oot 3. märts 2016 18:06
Mis asi on elus ufo? Ehk mõtlesid tulnukat? Erinevalt sinust,elan mina väga ilusat ja nagu sa väidad rahuldavalt head alakehaelu! Tundmatut lendavat objekti olen mina näinud, nii 90-l Eestis, taldrikut, mis hääletult umbes 300m kõrguselt üle mu pea lendas suurel kiirusel põhjast lõunasse ning kolmnurka-seda, millest Youtubes arvukalt videosid on, nägin Hollandis tähistaevas liikumas 2010 aastal! Viimane pidavat maise päritoluga olema ehk salajane projekt TR 3B, kuid ma ei usu seda!
??? 3. märts 2016 16:31
a mis meil nendest "tulnukatest" kasu võiks olla!?, kas me hakkaks neid püüdma, siis uurima, lahti lõikama....., kloonima..., ma pole siiani aru saanud, miks neid "uurima" peab, õppige loomade keeli, on ju hulga kasulikum. tegelda millegagi, mida tõestada ei saa......kas sul mitte midagi kohe teha pole...tekib küsimus.....no saad selle ufo kätte , mis teed ta`ga paned hobuse asemel adra ette, treid seibe, "parandad ära".......
3. märts 2016 18:10
uurima hakkas volke neid, kuna on ment olnud ja teadmatta kadunuid liiga palju pidevalt. ma pöördusin ka ta poole, kui laps rääkis, kuidas ufod tahtsid teda ära viia. pärast käisin isegi nendega sõitmas, ja kasu on see, et nad ravisid mul 1 ööga, hommikuks terveks haiguse, mis mul üle kümne aasta arstidele vaatamatta oli
dimensioon 3. märts 2016 14:58
See konkreetne Meem (ehk mõistuse viirus) et kõik, kes usuvad Maavälise elu olemasolu on pisut hullukesed, on oma juured väga sügavale ajanud. Vähemalt lugedes neid kommentaare siin....
Ja seda maailmas, kus info on nii kergesti saadaval. Kas tõesti pole võimalik näha oma ninast kaugemale? Universum on nii mitmekesine, ka oma eluvormide poolest. Meie planeet on vaid tühine
osa sellest. Need, kes siin käegakatsutavaid fakte otsivad, võiksid asjasse rohkem süveneda. Uurige ajalugu, mütoloogiat, usundeid ja vaadake vähemalt mõnikordki ka tähtede poole. Juba ammu pole mõtet vaielda, kas "tulnukad" on olemas või mitte. Keegi teist ei suuda tõestada, et oleme ainsad tegelased ulmeliselt suures ruumis, mille nimi on universum.
3. märts 2016 18:12
minu ravimine nende poolt on fakt, mida saan ka tõestada.
? 3. märts 2016 18:32
mismoodi sa siis tõestad !?, andsid nad sulle haigusloo või kirjutasid järelkuuri, mudavanne, sipelgaid ?, kaane
jämejala klient 4. märts 2016 07:47
haiguste ravi garanteeritud
Mis jura !!! Otsivad raha umbluujutuga hoopis 3. märts 2016 14:38
pilt 3. märts 2016 14:24
Esiplaanil olev pilt on minu saadetud. Ja sellele järgneval pildil oli ka see kolmandal enam mitte. Jõgevatreff kutsus ka mujalt planeedilt külastajad "tsikliga"
on olemas muidugi 3. märts 2016 13:41
mul mitu tuttavat,haritud inimest,füüsikud on näinud selliseid olendeid ja nad on olemas,arvake mida tahate.
3. märts 2016 13:30
Tohm 3. märts 2016 14:13
Juhmid on hoopis need, kes usuvad valitsuse hookuspookust!

T.Mets 3. märts 2016 12:48
Vaata, Volke, sul on ebatavalised võimed, ehk kasutaksid neid maisemate asjade lahendamiseks, nõiteks paneksid letti kõik põhilised riigivargad. Ja usu, sellest on ühiskonnale rohkem tulu kui praegune vaimudega posimine
Hilja. 3. märts 2016 12:22
Kuna telefoni klahvistik on vàga vàke, sattus minu eelmisse kommentaari viga mille kohe parandan. Nielt Jeesus Piiblis hoiatab eksiõpetuste eest, mis on vàga ohtlikud ja millega ei tasuks tegeleda.Matteuse 24:1-44.Piibel.
asd 3. märts 2016 12:28
Kedagi ei huvita mida su muinasjutu raamat ütleb..
Ulme. 3. märts 2016 12:18
Sellist jura võid madala laubalistele rääkida.Nii öelda ufodel pole nägu meie ei näe seda liiguvad aja ja ruumi energia painutamisel.Paljudel kõrgematel rassidel ei ole keha.Nad on kontuurid milles paistavad konkreetse kehana.Tegelikult käib see kõik psüühika ja vaimse taseme alla.Elame maailmas, kus on erinevad energia väljad ja vastavalt ka inimesed on osa madalamast ja kõrgemast energia väljast.Aeg oleks inimestele tõde rääkida.Aga kuna kõik pole selleks valmis oma vaimse arengu pärast räägitaksegi selliseid jutte mis on tõest väga kaugel.
Ufosid pole olemas 3. märts 2016 13:12
Mingeid käega katsustavaid tõendeid ei ole. FAKT!
TOM 3. märts 2016 16:59
ON OLEMAS ISE OLEN N'INUD
. 3. märts 2016 18:33
no a näita veel, mis kell, kus ?
Hilja 3. märts 2016 12:11
Lp. artikli autoril soovitan sūamest lugeda hoopis Piiblit, mis on Jumala Sõna j a tõe allikas. Üejàànud uskumused on juba eksitavad , millele juhtis tàelepanu Jersus
12:11-le ja teistelegi 3. märts 2016 12:21
Soovitan uurida tippastrofüüsikute teoseid---kõik on seletatav.
Manda 3. märts 2016 12:11
See, kui inimesed ei usu üht või teist asja ei tähenda, et neid asju olemas ei võiks olla. Mõttetu on arvata, et universumi sadade tuhandete galaktikate, miljonite tähtede ja nende ümber tiirlevate miljardite planeetide seas on vaid ühe väikese Linnutee galaktika serval oleva Päikese ümber tiirleval Maal elu. Ainsana.
Võtke maailma kerge huumoriga 3. märts 2016 11:36
siis ei pea oma pead igasugu imelike asjade olemasolu kohta vaevama. Olen oma 50 eluaasta kohta näinud kolme klassikalist UFOt, igakord on olnud ka tunnistajaid kuni terve bussitäie rahvani(sellest oli ka kaheksakümnendate keskel artikkel vist Horisondis). Alati olin kaine, tööl jne, psühhos ravil pole käinud, Napoleoni kompleksi pole omanud. Võtamegi asja nii nagu on, lendasid mingid huvitavad tundmatud asjad siis lendasid. Kui need rohelised mehikesed oleksid tahtnud meiega kontakti võtta oleks nad seda juba ammu teinud.
3. märts 2016 18:17
Ammu juba tõestatud 3. märts 2016 11:30
mehed ja naised on nagu erinevatelt planeetidelt, seega tulnukad.
Harrastusastronoom 3. märts 2016 11:26
Need fotod küll tõsiseltvõetavad tõendid ei ole. Olgem ikka realistlikud.

leo 3. märts 2016 10:44
Nagu tänapäeval vähegi teadjad väidavad, on kõik need paranormaalsed imed, ufo - värgid, poltergeistid jne lihtsalt mingi 23D film, mida mingi supertsivilisatsioon biorobotitele näitab ja ise viskab seejuures veel lolli nalja. Aga miks? Noh, eks viidakse läbi mingit eksperimenti. Ühte asja saab seejuures enam - vähem kindlalt küll väita - biorobotitele on antud teatud määral loogilise mõtlemise võime, mis on sarnane supertsivilisatsiooni esindajate omale. Naljasoon vist kah
ei kujuta ette 3. märts 2016 10:41
et inimene sellist jama tõeliselt usub, tegeleme ikka reaalsete asjadega.
mina pole 3. märts 2016 11:27
sind ka näinud, järelikult pole sind olemas :).
kafo 3. märts 2016 18:36
sina näita mulle ufot, ma näitan otsekohe ennast, või oled vastupidi nõus ?
Mari Märjamaalt 3. märts 2016 10:30
Austust ja edu I.Volkele tema uuringutes. Arvan,et oleme (lihtsalt ja piltlikult öeldes)nagu kärbsed kupli all,ega jaga suurt midagi tegelikkusest. Mõned inimesed on tundlikumad ja tajuvad rohkem,kuid "lühema antenniga " inimesed ei suuda seda mõista ja nii me siin "pimeduses" kompame veel kaua. Muidugi,kui me ise end hukule ei määra,siis mingeid teadmisi,tänu I.Volke sugustele inimestele me omandame.
anomaal 3. märts 2016 10:27
Riigel 3. märts 2016 10:25
Ise pole ühtegi seletamatut anomaaliat taevas näinud kuigi vahin taevasse üsna sageli.
Ei saa väita,et midagi maavälist pole olemas aga 99,9 % avaldatavatest fotodest on täielik jamps-mingi suvaline udukogu,vari,pilvemoodustis,peegeldus vms.,ehk siis anomaalia küll aga mitte mingi maaväline vaid täiesti maine värk.Kindlasti on palju ka teadliku võltsingut.
Jans 3. märts 2016 20:37
Ma vahtisin ka taevasse üsna sageli ja ei olnud midagi näinud..aga siis hakkasin ikka korralikult taevast vaatama, no ikka tunde järjest ja vaat siis hakkas igasugu asju silma, kiirelt siksakitavaid valgustäppe, jne. Vanaema mul, kes ei ole selliste asjade usku, nägi kunagi nooruses oma maja juures puude latvade kohal punast sigaretikujulist objekti taevas, oli ja kadus. Insenerist sugulasedki rääkisid järsku, et mere ääres taevast jälgides näeb põnevaid asju ;) Nii et...
anomaal 3. märts 2016 10:25
-Palun rääkige kuidas see juhtus kõik ära.
-Noh, eelmisel laupäeval, kui ma siis tulin autoga sinna metsaserva ja jäin
seisma. Siis nad tulid. Algus ma tundsin ainult sellist viina või mingit sellist
lõhna ja siis ma sain aru, et need on nemad.
-Öö, keda te täpselt nägite.
-Täpsemalt ma nägin Anakaid. Nad tulid minu poole ja nad võtsid mult selle ära.
-Mille?
-Teate küll...
-Ei tea.
-Anakaid ei tunne vä?
-Palun rääkige kuidas see juhtus kõik ära.
-Noh, eelmisel laupäeval, kui ma siis tulin autoga sinna metsaserva ja jäin
seisma. Siis nad tulid. Algus ma tundsin ainult sellist viina või mingit sellist
lõhna ja siis ma sain aru, et need on nemad.
-Öö, keda te täpselt nägite.
-Täpsemalt ma nägin Anakaid. Nad tulid minu poole ja nad võtsid mult selle ära.
-Mille?
-Teate küll...
-Ei tea.
-Anakaid ei tunne vä?
https://www.youtube.com/watch?v=sr4QfWf0bZY
kõigepealt 3. märts 2016 10:10
tuleb ikka kahtlustada võimalikke maiseid ilminguid, näiteks minu isa nägi ammu ufosid - kiiresti liikuvaid värvilisi tulesid ja kolmnurki, hiljem tuli välja, et ameeriklaste viimane sõna lennunduses ja mis puutub tulnukatega kohtumisse siis pole suur kunst tõmmata selga hõbedane kummiülikond näomaskiga, et uurida tont teab mida või siis lihtsalt hirmutada - näete, meie vastu te ei saa!! meie oleme tulnukatega mestis!
ab 3. märts 2016 10:02
neid nn tulnukaid ju mitut tõugu, ühed, kes elavad teises reaalsuses ja vahel lihtsalt põikavad siia, teised, kes siin pidevalt elavad, me lihtsalt alati ei näe neid ja kolmandad, kes koloniseerivad mujalt ilmast.

Maakas 3. märts 2016 09:41
Peaksime vaikselt oma planeedil elama ja mitte otsima maailmaruumist kontakte tulnukatega ja pole vaja signaale saata ning hõisata- tulge, siin me oleme...!
Perverdid seda just soovivadki 3. märts 2016 13:18
Laste, laipade ja loomadega on juba seksitud. Vaja uut liha kosmosest, keda koinida.
3. märts 2016 18:27
ei tea jah, kui meil siin mõni blondiin presidendiks pannakse ja nagu merkel oma rahuldamatuses mehi kutsuma hakkas siia, kuid need teisi hoopis vägistavad, siis see blondiid hakkab ufosi eestisse kutsuma ? üldiselt, ole sa nii vait, kui oskad, ufod tulevad ikka, kui tahavad ja nad on meile seni toredad olnud.
Libu hunt 3. märts 2016 09:29
Minu arust on tulnukad narkarid,iga kord kui popsu teen siis on nad kohe platsis.
3. märts 2016 08:58
Pole vaja kaugelt otsida, mingu Riigikokku seal neid tükki sada ja üks.
tõde 3. märts 2016 08:42
Onu on järsult vanaks jäänud.
Igoril on tähelepanuvääriv hobby - 3. märts 2016 08:39
selliste asjadega ei söandaks enamus tarkpäid tegeleda.Ka meediale
on sellelaadne teave kasulik - kui igapäevapoliitika kipub pudruks-kapsaks
muutuma,suska üks lugu lendavast taldrikust vahele ja rahunebki kõik tasapisi.
Muidugi on UFO-d täitsa olemas,kuid arvan tagasihoidlikult,et need on siiski
vaid siiasaadetud kõrgtehnoloogilised uurimisautomaadid,midagi "Curiosity"-
sarnast,ainult et palju-palju täiuslikumad.Niimoodi hoitakse meie keral silm peal
ja sekkutakse,kui vaja.
rajaleidja 3. märts 2016 08:25
M.Lauristin ei otsi ,vaid ta lausa teab, et Eestil olevat siht. Jama seisvat ainult selles , et see siht tulevat üles leida.
Vot sellist juttu puhub meile tänases Postimehes lugupeetud eurosaadik.
3. märts 2016 18:29
ennegi suurte rahadega end lolliks segi ära jjoodud, süstitud või vanur eriti, ajuinfarktide ja insultidega kimpus.
Volke Pernadott 3. märts 2016 08:13
Tulnukad tulivad Plasku maja poolt...
kas 3. märts 2016 07:58
tõesti näeb tulnukas selline välja