(Teet Malsroos)

Kuidas kellelegi, aga võib kindel olla, et Tallinn aitab! Kui lihtrahvale antakse kartuleid ja küttepuid, siis oma jope saab maksumaksja raha toel kullaga kaetud. Pealinna poliitbüroos toimuv oleks justkui kehvast komöödiafilmist maha kirjutatud. See näib säärase jandina, et paneb tõsiselt mõtlema, kas tuleks nutta või naera. Tsirkus võtab juba selliseid hullumeelseid pöördeid, et ei teagi kohe, kas seda mõjutab täiskuu või on muud kõrgemad jõud mängus.

Pärast magusast linnapalgast ilmajätmist ja minemalöömist anti Priit Kutserile priskelt tuhandeid eurosid kaasavaraks. Et oleks hea, pehme ja inimlik maandumine. Kuid loomulikult pole see veel kõik, sest stsenaariumisse näib olevat sisse kirjutatud veelgi priskem noos – uus töökoht on ereda valguskiirena paistmas. Kahtlemata on nõunikuametis kindlasti rohkem tööd ja see on kindlasti nii vastutusrikas, et tekib küsimus, kas lõunapausikski enam üldse aega jääb. Kas või selleks, et korrakski arvuti taha istuda ja netikommentaaridele pilk peale visata.

Kuid ärge andke alla, ärge olge tagasihoidlikud! Miks ei võiks mõnel nõustamisega koormatud nõunikulgi olla nõunik ja abi, et nõuandmine veel paremini ja eeskujulikumalt sujuks. Sest Tallinn ju muudkui aitab.

Jaga artiklit

17 kommentaari

J
Juhhhan  /   13:44, 3. märts 2016
Ikkagi ,, tubli parteisõdur,, sobib hästi sinna kus ta praegu on , nii näolt kui tegudelt ...
N
nyyd  /   11:10, 3. märts 2016
Jaab vaene savisaar ikka nii rahatuks et ettevotjad( kes ikka linnalt meelehead saanud) ka uue liikumisriista peavad kinkima. Osta ju ise ei jõua kuidagi

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis