Eesti uudised

Täiendatud 03.03.2016 kell 17:32  Terevendaja nimetab süüdistusi laimuks!

Ajukasvajasse haigestunud lapse ema uskus tervendajat rohkem kui arste (53)

Eesti Ekspress, 3. märts 2016 17:33
Foto: PantherMedia / Scanpix
Ajukasvajaga tüdruku ema keeldus lapsele määratud keemiaravist ning otsustas hakata tütart ravima end teenäitaja-terapeudiks kutsuva mehe näpunäidetel. Kui ema koos tütrega taas haiglast arstidelt abi otsima tuli, laiutasid need käsi – liiga hilja.

Ta on liikumatu, ta ei räägi, toit voolab ta makku sondi kaudu ja hooldajad peavad silmas, et ta poleks valudes.

Veel mullu kevadel pälvis viieaastane tüdruk tähelepanu judovõistlustel, balletiringis ja joonistusvõistlusel, kuhu ta saatis toreda pildi kollasest tsirkusekassist.

Suvel valutas tüdrukukesel kahel nädalavahetusel pea, mõnikord kippus ta mänguhoos kukkuma, kuid ema ei pannud seda esialgu tähele – elavaloomuline laps, rahmeldab, juhtub.

Samal teemal

Täispikk artikkel Eesti Ekspressis.

Mees, kes nimetab ennast teenäitaja - terapeudiks on Ain Rammu, kes avaldas oma Facebooki seinal oma vastulause, kus teatas, et teda süüdistatakse alusetult.

"Teatan avalikult, et grupis shamaanid, teadjad, ravitsejad, käib seoses tänase Eesti Ekspressi artikliga minu räme ja räige halvustamine, alusetu süüdistamine ja mitte inimestele kohane sõnavara kasutamine. See on avaliku laimu külvamine," kirjutas ta.

Samal teemal

17.11.2016
Surmasuust pääsenud naine: "Me peaksime õppima kasutama kõiki hetki, sest me ei tea kunagi, kaua on meile elupäevi antud."
20.04.2016
"RADARI" VIDEO | Surnud tütar ja emata jäänud lapsed – kes on end ravitsejaks kuulutanud Ain Rammu?
24.03.2016
Ajukasvajaga tüdruk suri
09.03.2016
Haige abikaasa eest hoolitsemine suurendab insuldiriski