Eesti uudised

Bussijuhi terviserike lennutas lõõtsbussi üle ristmiku ja kõnnitee napilt elumajja 

Teet Teder, 2. märts 2016 06:00
JUHUSE ASI: On juhus, et buss just sel hetkel peaaegu tühi oli. On juhus, et buss autodele otsa ei põrutanud. On juhus, et kõnniteel, millest juht hooga üle põrutas, ema beebivankriga ei jalutanud või lapsed mitmekesi kooli ei lipanud. On juhus, et bussi peatas põõsas, mitte majasein. Foto: Lugeja pilt

Eile hommikul sõitis bussijuhi terviserikke tõttu juhita jäänud lõõtsaga liinibuss umbropsu üle tiheda liiklusega ristmiku, põhjustas kolme auto kokkupõrke ja oleks vaat et elumaja ramminud. Õnnelikult lõppenud õnnetus paneb küsima, kas ja millise tervisekontrolli bussijuhid enne liinileminekut läbivad.

Aktsiaseltsi Tallinna Linnatransport (TLT) esindaja kinnitab, et bussijuhtide tervist kontrollitakse arsti juures pidevalt ja meditsiiniharidusega inimene vaatab lausa igal hommikul liinidele minevad juhid üle, kui sohvreid puhuma pannakse ehk nende kainust kontrollitakse. Samuti talitati ka õnnetusse sattunud juhiga.

"Täna hommikul Gonsiori tänaval avariisse sattunud bussijuht läbis kehtiva tervisekontrolli korra järgi 2014. aastal tervisekontrolli ning töötervishoiuarst määras järgmise kontrolli 2017. aastaks," ütleb TLT avalike suhete spetsialist Urmas Tooming.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.03.2016
Elumaja peaaegu ramminud bussijuht kaotab töö
02.03.2016
TLT juhatuse esimees: teame ise paremini, kuidas meil liinile minevaid juhte kontrollitakse - loomulikult teevad seda meditsiinilise haridusega inimesed!
01.03.2016
Seisukoht | Bussijuht küll, aga ikkagi inimene!
01.03.2016
Bussijuhi terviserike põhjustas Tallinna kesklinnas ahelavarii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee