Maailm

Põgenikevool ei näita vaibumismärke

Õhtuleht.ee, 2. märts 2016 06:00

4 KOMMENTAARI

u
UUSI/ 2. märts 2016 11:26
BREIVIKUID ON VAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a
alf/ 2. märts 2016 10:46
EL suutmatus kaitsta oma piire on tingitud Merkel&Juncker kuritegelikust poliitikast pagulaste massiinvasioonil. Hambutu poliitika ja peataolek Euroopa Komisjonis ja Euroopa Parlamendis.
M
!!!/ 2. märts 2016 09:53
Muidugi tulevad. Just nagu nälginud rotid juustu peale. Kes see loll on, et tulemata jätab, kui Euroopat juhtiv Suur Ema nii lahkelt kutsub ja kõike head lubab. No mõelge ise. Kilm valikut.
1. Jääda koju, riskida oma vara ning nahaga, ja rabada päev-päevalt leivapalukese eest rasket tööd
2. Kükitada kusagil Türgi või Liibanoni põgenikelaagris, kus aga keegi eriliselt ei poputa, kus antakse abi vaid näpuotsast et hing sees seisaks.
3. Tulla Euroopasse, kus frau Merkel neid avasüli ootab, Imeliselt kõrged toetused määrab, nii et ela ilma töötagi nagu kuninga kass. Kus tolerandid kuuldavasti lilledega prohveti poegi vastu võtavad ja Soome peaminister lausa omaenda maja ära kinkida lubas. Kus lubatakse vabalt lõbutseda ja vallatleda ning politsei pigistab mõistvalt silmad kinni!
No mõelge ise, mida üks arukas, mõtlev inimene sellisel juhul valib? Muidugi, see väike ebameeldivus, meresõit tuleb kuidagi läbi teha ja ära kannatada. Kuniks Merkel ükskord lennukid käima paneb ja lausa mugavustega kohale toob. Aga see võib võtta veel palu aega. Seetõttu paati ja varem marjamaale, varasemad saavad endale parimad kohad! Paremad majad, autod ja ilusamad ning rikkamad naised!
k
2. märts 2016 08:52