Vabariigi aastapäev

Presidendiballist on tänaseks möödas juba pea nädal, kuid jututeemasid jagub endiselt. Eile postitas ettevõtja ja "Teema ära" eestvedaja Rainer Nõlvak oma Facebookis loo sellest, kuidas juhtus presidendiballil pealt nägema inetut intsidenti. 

 

Presidendiballi lõpupoole sattusin pealt nägema üht intsidenti. Hulk külalisi oli saalist lahkunud, tantsupõrandal...

Posted by Rainer Nõlvak on 29. veebruar 2016. a.

Nimesid nimetamata, vestles meespoliitik oma tuttavatega, kui nende vestlusringi sisenes teine meeskodanik, kes kiiresti pealetükkivaks muutus ning asus meespoliitikut sensuaalselt paitama, olles tollest ilmselgelt sissevõetud, kirjutas Nõlvak oma postituses. 

"Märkasin, millist enesevalitsemist nõudis poliitikult selle lähenemiskatse tõrjumine, et kõik ikka sündsuse piiridesse jääks. Muarust seisis poliitiku kõrval ka abikaasa. Piinlik oli," kirjutas Nõlvak postituses. 

Nõlvaku sõnul oli postituse mõte selles, et igasugustel mõjudel on vastu mõjud ja kui järgitaks teatavaid viisakusreegleid, oleks ehk lihtsam seadusi vastu võtta.

Jaga artiklit

80 kommentaari

K
KUNN  /   03:08, 4. märts 2016
persse raisk...
M
mnjah  /   17:42, 2. märts 2016
mis seal's ikka... Kui joviaalsus oli seotud manustatud joovastavate jookidega, siis - ei midagi enneolematut. Nähtud läbi eri aegade küll ja rohkem ega pruugi üldse olla seotud konkreetsete isikute ning nende sättumustega. Kas oli ka selles juhtumis, seda täpsemalt lugeda ei saanud. Mulle tekitab enim piinlikkust hoopis see, et meie riigi sünnipäevavastuvõtust tehti ühe värske kärgpere süldipidu ja tantsulka. Enneolematu on see, et kätlejate endi alaealised lapsed veeti väljavalitute rivisse issi-emmega avalikult kätlema, nagu oleks neil mingid erilised teened Eesti Vabariigi ees või nagu oleksid nad meie riigis resideeruvad välisdiplomaadid. Presidendi järjekordne abikaasa (välisriigi kodanik ja oma kodumaa kõrge riigiametnik) on armukesestaatusest abikaasaks saanud vähem kui 2 kuud tagasi ja tema teismelist poega kasvatavat poisi diplomaadist isa, ometigi käis see poiss samas rivis kätlemas.... Kole vaatepilt, et sellele paarile on nende lapsed aksessuaarideks, kellega loodetakse ennast upitada.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis