Maailm

Politsei tõrjus põgenikke pisargaasiga (21)

LISA KOMMENTAAR

jajaa 1. märts 2016 14:39
Jah, kui õiged ja täppipanevad on ikka paljud vanasõnad,
nagu
kes teisele hauda kaevab, see ise samasse hauda langeb.
Veel ehk,
kui keegi teist isikut (või riiki) nö bumerangiga hävitada tahab, siis teda hävitab ta oma väljalennutatud bumerang sama moodi oma tagasilennul.
Nüüd on Kreekal, õigemini Tsirpasele kõik see tagasi tulnud, mida ta sepitses koos putiniga – Euroopa nõrgestamise ja destbiliseerimise plaan ja seda just nende põgenikelaviinidega, mida ta nii rõõmsalt ja vabalt Türgist vastu võttis ning edasi Euroopasse kupatas.
Kõik need, 1,5 miljonit või rohkemgi põgenikku, kes üle Kreeka Euroopasse saabusid, on veel selle Kreeka peaministri Tsiprase isiklik kättemaks Euroopa Liidule.
Meenutagem siis kreeka peaministri Tsiprase sõnu umbes aasta või vähem tagasi, siis kui ta kerjas EL-st uusi laenusid ja neid talle nii lahkelt ei jagatud.
"Kui te meile raha ei laena ja ei anna, ujutame Euroopa üle Aafrikast ja mujalt tulevate migrantidega. Me võtame nad siin kõik vastu ja saadame teile Euroopasse edasi !"
Nüüd on see rohutirtsidelaviin tal omal kaelas ja selle laviini tõttu uppumas, sest …hahaahaa!...põgenikemassid enam Euroopasse edasi ei pääse.
Paras! Paras! Paras!
Lürbi nüüd seda omakeedetud suppi, kreeka kitsekarjus!
Elusaatus tasub kõigile - ja seda veel kuhjaga - kõik hea ja ka halva, mida keegi teadlikult ja tahtlikult oma elu jooksul teistele teeb.
1. märts 2016 14:52
kõik need põgenikelaviinid Euroopasse on putini geniaalse aju vaimusünnitus ja tema poolt organiseeritud hübriidsõda Euroopa destabiliseerimiseks, lõhestamiseks ja hävitamiseks.
Geniaalse putini geniaalne plaan, mis siiani on ülimalt geniaalselt ka õnnestunud.
Putin on pea, tsirpas on kael ehk läbiviija ja saksa rovva on vastuvõtja - nii lihtne see ongi.
Ainult see on täiesti mõistmatu, miks küll EU ei sulge merepiiri Türgi ja Kreeka vahel, kust siiani kõik need 1,5 miljonit põgenikku on Kreeka kaudu Euroopasse tulnud…ja ikka veel tulevad ja tulevad …ja tulevad.
Brunn 1. märts 2016 11:48
Ronja 1. märts 2016 11:28
Riigiisad peavad ikka täiega debiilsed olema,et kohe algul ei teinud õiget otsust. Nüüd on juba raskem neid kavalpäid- vägivallatsejaid-terroriste tagasi oma koju saata, aga vaja on saata ainumas kui üks. Hea ei ole see kes laseb end ära kasutada vaid see on sulaloll. Humaansusel on omad piirid ja siin ei saa lollusel kohta mitte olla.
lahendus rändekriisile 1. märts 2016 10:42
on imelihtne - KAOTADA kõik pagulastele makstavad toetused-soodustused. Meile on palju kordi näiteks toodud, kuidas Rootsi ja Kanada jt riigid võtsid vastu meie sõjapõgenikke neljakümnendatel. Praegused sõjapõgenikud peaksid samuti kohe riiki saabudes tööle minema, ise elupaiga leidma ja täiel määral selle eest ise maksma, ise oma keeleõppe eest maksma jne jne. Ei mingeid toimetuleku- ega lastetoetusi. Õigus soodustustele-toetustele võiks tekkida alles peale seda, kui pagulane on ennast uues asukohariigis ca 5-10 aasta jooksul tõestanud. Tõestanud, et on lojaalne inimene. Ja muidugi peaks tal olema originaalpass - teadvalt valede andmete esitamine oma identiteedi kohta peaks olema üle kogu Euroopa kõige rangemalt karistatav - kinnimajja ja siis maalt väljasaatmine.
? 1. märts 2016 10:30
Miks need vaprad mehed sama vapralt oma kodu ja küla ei kaitsnud. Uljast rünnakut näitavad nad üles vaid Euroopas, kus politsei nende pihta tulistada ei tohi. Seda teavad nad täpselt.
Padrunid 1. märts 2016 17:18
maksavad palju, pealegi kulub neid üks per/molu. Tunduvalt odavam ja tõhusam - kostitage "kalleid külalisi" kokteiliga - molotovkaga :-)
Üks vale, kaks õiget sammu 1. märts 2016 09:57
Aasta eest kutsuti kõiki avasüli Euroopasse (täpsemalt ikkagi Saksamaale), hetkel püütakse seda röövlimassi ohjata. Loodetavasti on järgmine (ja seekord loogiline) samm sissetungijate tagasisaatmine.
Head lõimumise aastapäeva! 1. märts 2016 09:29
Selle sajandi sõda on relvadeta maade vallutamine ja uute territooriumite hõivamine. Ehk siis samal ajal, kui suurriigid loovad ning täiustavad massihävitusrelvi ja jahuvad võitlusest kübersõdadega, keeratakse neil vaikselt kaelad kahekorra.
Kus on "meie tolerantide" silmad? 1. märts 2016 09:29
Ei kuule, kus on Ilves, kus on Ansipi jt. repliigid, sest elu on kiire ja piisab vaid yhest "targast" lausest ja ega kohalikud rohkemat soovigi, muidu kipuvad taas arvustama oma "toredate valitsejate" tegemisi.

!!! 1. märts 2016 09:14
Need pole enam pagulased vaid sissettungijad, keda igal riigil on õigus tagasi tõrjuda. Ning kui pisargaasist ja paukpadrunitest ründajate tõrjumiseks enam ei piisa, siis on relvajõududel lausa kohustus ka mõjuvamat laskemoona tarvitada. Oma riigipiiri kaitsta.
see kommentaar kustutati siit täna täielikult, seega uuesti 1. märts 2016 19:58
1) miks kreeka politsei laseb piirirajatisi lõhkuda?
2) kas kreeklased ei pelga, et ühel hetkel on olukorra jätkudes kus nad ei taga piiril korda ja kurnavad naaberriikide korrakaitset selline, et naaberriigi sõduri saabas on nende maa peal sest see tuleb naaberriigi majandusele kuluefektiivsem?
3) miks on vaja sellesisuline kommentaar jäljetult kustutada?
! 2. märts 2016 11:07
Sest on sõnu, mis tolerantidele ei meeldi, mis nende hellemaid tundeid ja hingekeeli solvab ning riivab!
Mida tähendab - jäid lõksu? 1. märts 2016 09:05
Viimase aja moesõna - pagulased jäid Kreekasse lõksu?
Vaataks: sõja eest põgenevad hääääädalised jõudsid EU-sse kuuluva Kreeka pinnale, kus valitseb rahu ja suhteline heaolu. Et oleks nagu pääsenud häääääda käest ära? Selgub et mitte, ilmselt kreeklased ajavad tõrvikute ja hangudega taga ja on kaevanud hulgi hundiaukusid ja mammutilõkse, tekitades "vaestele pagulastele" taas hirmsaid üleelamisi. Mis kohutavad elajaloomad on Kreeka kodanikud, et nad pagujaaja-sid nii kohtlevad? Ja need aia ehitajad - kas ei näe, et kreeklased latsi ja naisu elajalikult kohtlevad? Eesti peaks tormama, et päästa vaesekesed kreeka orjapõlvest. Lennukiga, äriklassis.
Pole sõnu... 1. märts 2016 09:03
Huvitav, et agressiivsus avaldub neil Euroopasse jõudes... Omal maal nad miskipärast erilist võitlusvaimu üles ei näita.
hcxh 1. märts 2016 08:29
Hea on kuulda, et riigid järjest enam piire sulgevad. Vaatamata sellele mida suured jõmmid arvavad, kainus võidab.
Tagasi saata nad kõik. 1. märts 2016 08:12
Kui ikka ei lasta neid maale ja saadetakse kohe tagasi ei kipu keegi enam Euroopasse. Ka need, kes nõuavad ja vägivallatsevad piiride ääres saata tagasi sõjaväega. See jama ei lõpe enne, kui Euroopa on ülerahvustatud ja Euroopa muutub vägivalla maaks. Kõige õigem on saata nad tagasi kõik sõjaväe saatel ja siis lõpeb ka see jama. Kui ikka vastu ei võeta ja juba teavad tulijad seda ei tule nad ka siis enam. Ise oleme süüdi, et võtsime vastu neid ja nüüd oleme hädas. Euroopa ei ole varsti ja juba nüüd turvaline. Põgenik ei märatseks piiri ääres ja ei nõuaks. Põgenik on kurnatud, nälginud inimene, kes tõesti vajab abi mitte need mehepojad, kes vägivallatsevad piiri ääres ja on tugevad tursked sellid. Need samad mehepojad alustavad siin samuti vägivallaga, kui ei saa oma tahtmist. Kas Euroopa ei ole juba maksnud ränka lõivu vägistamiste, tapmiste näol? Ja ikka võetakse neid siia edasi.
ma üldse ei saa millestki enam sotti, 1. märts 2016 09:03
kas riikidel piire enam polegi,kas viisavabadus on kõikjal.Päris hiljuti veel võis väga räbalasti minna,kui piiririkkujana kätte saadi,isegi tina oli võimalik saada.
Paistab,et varsti saabub aeg,kus isegi passe pole vaja.
ajast maas 1. märts 2016 09:07
juba tubli aasta ei vaja teatud kontingent mingeid passe, pigem need hävitatatakse või visatakse minema
Jah, 1. märts 2016 10:14
aga mis sa sinna passi kirjutad, kui rahvus, vanus ja sugu on teadmata... Mäletavad vaid, et sõda oli ja paugud käisid...
Udo. 1. märts 2016 08:10
ansip on värvipime, alles rääkis rohelistest mehikestest. Tuleb ilmsiks, hoopis mustad!