Kelly Sildaru (Stanislav Moshkov)

Laupäeval Kelly Sildaru võistlusülekannet tehes jäi mul silm pidama kommentaaridele. „Lõpetage ära juba see lapsepiinamine!“ torises üks. „K****i ajakirjanik, mida sa n****d vaest last!“ irises teine. Ütlen ausalt, et olin häiritud ja saatsin kommentaarid modereerimisele. Mõneti saab sellest kriitikast aru – tõepoolest, milleks kirjutada pidevalt sellest tüdrukust, aga samas tuleb mõelda – ta on tippsportlane. Ning nagu Gerd Kanter, Ragnar Klavan ja Mart Seim annavad võistluste eel ja järel aru, pole Kelly selles osas hoolimata oma vanusest mingi erand.

Kahjuks ei mäleta ma enam, milline olin mina ise kaheksa aastat tagasi, kuid kindlasti poleks ma ajakirjanduse vastu nii sõbralik olnud kui Kelly praegu. Ta teab, et tema alaga käib paratamatult kaasas kõrgendatud tähelepanu ja ta ei saada temaga rääkida soovivaid habetunud mehi või temast lühemaid naisi kuu peale. Sest ta teab, et meie oleme kõigest käepikendus. Pikendus tema fännideni.

Kahe nädala pärast võistleb Sildaru Prantsusmaal, seni saab ta elada normaalset koolilapseelu ja pärast koolitükkide tegemist õhtuti trennis käia. Ning luban, et seks ajaks vaibub ka Kelly-torm. Et peagi suurema ja võimsamana tulla.

Jaga artiklit

6 kommentaari

N
nii  /   23:12, 1. märts 2016
kas Kelly kunagi kiivri peast ara votab voi magab ka sellega .Igal pildil kiiver peas .
H
Horros  /   11:21, 1. märts 2016
Ammu juba on ületatud hea maitse piir selle lapsega seotult, kui too Merili Luuk seda ei mõista ja paneb taas mõttetuid tähti ritta, siis kahjuks peab tõdema, et arukus on mõne jaoks kauge kättesaamatu unistus.
.
Merili, mine tootvale tööle ja ära kalla solgiga lugejat üle.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis