Eesti uudised

Kokk lõi restorani sünnipäeval tülikale külalisele kööginoa kõhtu (16)

Juhan Haravee, 29. veebruar 2016 06:00
HINDAS SITUATSIOONI VALESTI: Kööginoaga vehkides peletas kõrgelthinnatud kokk Antonio (fotol vasakul) oma sõnul agressiivselt meelestatud külastajaid ja eluohtlikku torget ei pannud ta mitte tähelegi. Nuga riputati pärast kõhuõõnes käiku kenasti kööki oma kohale!Foto: Alar Truu

Kisa peale restorani kööki tormanud ja seal daami au eest välja astunud napsisel külastajal tuli oma valearvestust kibedasti kahetseda. Nördinud kokk lõi mehele kööginoa kõhtu. Kohtus kinnitas ta, et polnud vähimatki tahtmist teist vigastada.

Läinud esmaspäeval arutas Harju maakohus lühimenetluses 48aastase Antonio vastu esitatud süüdistust eluohtliku tervisekahjustuse tekitamises 38aastasele Allanile ühes Tallinna vanalinna Nunne tänava restoranis läinud septembris.

Restorani esimesel sünnipäeval kuriteoga päädinud konfliktis osalenud mehed on kõrgharitud pereisad. Kokk Antoniol on kaks last, ettevõtja Allani perre on varsti sündimas juba neljas võsu. Väga raske on uskuda, et nende meeste juhuslik kohtumine võiks millegipärast lõppeda eluohtliku kehavigastuse tekitamisega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2016
Vanalinna kokk-pussitaja sai kolm aastat tingimisi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee