Pilt on illustreeriv (JOOSEP MARTINSON)

Nädalavahetusel kakeldi ja varastati joogipoolist, teatas turvafirma G4S.

Pühapäeval, 28. veebruaril peale südaööd sai patrull väljakutse ühte Tallinna vanalinna baari, kus toimus kaklus. Turvatöötaja andis korrarikkuja üle politseile.

Laupäeval, 27. veebruaril kella poole kuue ajal õhtul tabas turvatöötaja ühes Pärnu kaupluses noormehe, kes oli varastanud purgi energiajooki Red Bull. Turvatöötaja andis noormehe üle politseile.

Laupäeval, 27. veebruaril kella 12 ajal päeval pidas turvatöötaja ühes Valga kaupluses kinni mehe, kes varastas enam kui viie euro väärtuses alkoholi. Kinnipeetud mees anti üle politseile.

Laupäeval 27. veebruaril kella poole kahe ajal öösel sai patrull väljakutse ühte Otepää baari. Seal oli alkoholiga liialdanud mees muutunud agressiivseks ning lõhkus baariletil olevaid pudeleid ja klaase. Turvaettevõtte ekipaaž saabus kolme minutiga ja pidas mehe kinni. Turvatöötajal tuli mehe kinnipidamisel kasutada käeraudu. Kinnipeetu anti üle politseile.

Laupäeval, 27. veebruaril peale südaööd sai patrull väljakutse ühte Tallinna Järve linnaosas asuvasse baari. Seal oli purjus mees löönud rusikaga katki suitsuruumi aknaklaasi. Vandaalitseja vigastused olid kerged ja esmaabi ta ei vajanud. Turvatöötajad pidasid mehe kinni ja kutsusid sündmuskohale politsei, kes korrarikkuja endaga kaasa võtsid.

Jaga artiklit

2 kommentaari

L
libauudis  /   08:19, 29. veebr 2016
Üks ärajoonud tüüp varastas purgi longerot ja teine ka tervelt VIIE euro väärtuses peparandust. No see on tõeline uudis ja tõelised mehed need "korrakaitsjatest" 4GS omad! Tegu on muidugi ka ränkade kuritegudega võrreldes iga päev rahvalt varastatavate miljonitega!
T
Teha Maailm paremaks paigaks!  /   23:12, 28. veebr 2016
https://www.youtube.com/watch?v=M1hpN3GD_v4
Hitler paneks need vargad sunnitööle!Uut Aadut oleks vaja!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis