Laadin videot...
1
foto
Alar Varrak pressikonverentsil. (Video: Tiina Kõrtsini)

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna peatreener Alar Varrak ei leidnud pärast 77:91 kaotust Nižni Novgorodile, et tema hoolealused oleks ühest hetkest - juhiti veel 63:58 - kehvemini mängima hakanud. Lihtsalt visked ei tabanud enam.

"Meil ei olnud suuri kõikumisi, kuid tabasime teisel poolajal ainult kaks kolmest. Meie sats on selline, et võitmiseks peavad kolmesed tabama normaalse protsendiga. Põhimõtteliselt kõik 40 minutit mängisime ühtemoodi, kuid ei suutnud ka muudatusi tuua, ehkki proovisin erinevaid asju. Meil pole Stephen Curry sugust venda ja vahel tuleb sisse ebastabiilsus. Kui mehed tabaksid stabiilselt 50 protsenti kolmestest, ei mängiks nad siin," ütles Varrak pressikonverentsil.

Kaotuse teise olulise põhjusena tõi ta välja 17 palliga allajäämise lauavõitluses. "Puusalt tulistades panid vastased kolmesekundialast rohkem kui pooled oma punktidest," pakkus Kalevi juhendaja ega eksinud. Ta otsis kohe protokollist abi - korvi alt tuli Nižni Novgorodi 91 punktist 46.

Mida rääkis Varrak hiljuti ka Himkit ja Tel Avivi Maccabit võitnud Nižni Novgorodi kohta, vaata juba videost!

Jaga artiklit

3 kommentaari

T
Tauber.  /   13:25, 29. veebr 2016
Teist sellist kossutreenerit nalajalt ei leia,seepärast ongi Varrak unikaalne ja asendamatu Cramo peatreenerina.
  /   22:17, 28. veebr 2016
Õige suhtumine "peatreeneril". Milleks trenni teha ja areneda, kui saab ka niisama vegeteerida ja Loll-Valdmaalt palgaraha välja pressida.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis