Egert Must (Jaanus Lensment/Postimees)

Möödunud nädalal toimus Harju maakohtu kinniste uste taga istung, kus pisitüdruku Emily sandistamises süüdi mõistetud Egert Musta suhtes peatati ka tema enda alaealise poja hooldusõigus.

Nimelt esitas Musta endine elukaaslane mehe vastu kohtule avalduse alaealise lapse suhtes ühise hooldusõiguse lõpetamisega ja ainuhooldusõiguse üleandmiseks.

Mullu 15. aprillil tehtud Musta kohtuotsuses on välja toodud ka seik, kui Musta endine elukaaslane rääkis, kuidas mees ka neid pojaga terroriseeris:

"Tunnistaja M andis ütluseid selle kohta, et elas koos Egert Mustaga 2003. aastast kuni 2010.a jaanuarini, neil on praegu 9-aastane ühine poeg. Egert Must tegi ehitustel juhutöid, lapsega väga ei tegelenud, ainult niipalju kui hädasti vaja. Egert oli väga kontrolliv, otseselt teda löönud ei ole, kuid on noaga ähvardanud, lõhkus ta riideid, loopis telefone vastu seina, et ta ei saaks kedagi appi kutsuda. 

Pikemalt loe Delfist!

Jaga artiklit

53 kommentaari

E
eedi  /   16:47, 5. märts 2016
olen 6 lapse isa 11 lapse vanaisa ja pole uhegi peale katt tostnud arge pange teda vangi vaid andke minu katte ....................................................... rebin tykkideks.......................vot nii//////////
A
aga eit,kes abistas peksmisel,on puht poiss ja süütu pealegi.  /   18:50, 1. märts 2016
eit ju emmmmmmmmmekesekene.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis